2

@Zoker Moim zdaniem każda ze skrajności jest zła. Potrzebna jest odpowiednia równowaga.
Komunikacja jest zawsze podstawą.

28

Komentarz usunięty

0

@FC1899Barca Współczuję kibicom Kogutów :D.

0

@LeoMessiah Szczękają... a karawana jedzie dalej.

0

@!34RC3!_0N4 Bardzo lubię psychodeliki, stąd też grzybki bardzo mi podeszły.
To coś dużo więcej niż tylko "faza/bomba". To niesamowite przeżycie, z którego można wyciągnąć wiele pozytywów.

1

@Lola120 13 Posterunek, Miodowe lata (z starą Alinką), oraz Świat według Kiepskich (jeszcze z babką).

@up: Poza podium Rodzina zastępcza.

4

@Janas11224 Mieszkałem przez 3 lata w Holandii i w pełni się z Tobą zgadzam co do różnic, ziółka.
Polecam też odwiedzić jakiegoś Smart Shopa, tam też mają ciekawe wyposażone, a zwłaszcza wiele rodzai magicznych grzybków.

0

@kaamil1910 Otóż nie.

1

@Dojaar Mentalnie nigdy nie był i nie będzie.

2

@Ojciec5tkidzieci Sash Equador :D

1

@Witekk10 Moim zdaniem też trochę to irytujące zaczęło się robić.

0

@Kapsel12 12 lat.

24

Nosz kur*a nieeeee!

3

Po pierwsze 3 pkt w nowej erze!
Vamos!

0

@LionelM95 Fanowskie już od X-lat są w internecie, a czemu R* miałoby robić remastera tych gier ciągnąc pieniądze z GTA:O?

1

@barcowy1899 First time?

0

@MasnyTed Poproszę o oznaczenie.

1

@Ghotti W Sport Direct czasem widziałem ale to było 5 lat temu.

0

@mateusz33 I działa ta kompatybilności wstecz?

0

@Derean A o rolę pacjenta Nowaka walczyć będzie Bale z Vermaleenem.

8

@clyde Odpali w tym samym roku w którym Asensio zdobędzie Złotą Piłkę.

4

@FCBKasza .< sex > do koleżanki z gimnazjum.
* Twój numer został zablokowany!

1

@AlvaroHanso Pamiętam.
@up: W FIFIE 14 z niego korzystałem w trybie kariery, bo był tani i miał wysoki potencjał.

53

Nie ma Messiego, więc Koeman dziś po raz pierwszy będzie mógł sam wybrać skład na mecz ligowy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

0

@deyna2018 Czasem.

2

@FCBKasza Nie korzystam od ponad 10 lat, ale bardzo dobrze wspominam :).

0

@Kengo Goliat nie miał ze mną szans.

4

@Nazio87 Dobra, weź spływaj.

2

@PatrykBarcelona Messi i Ramos śmieją się z ligi hiszpańskiej, która obecnie jest w dupie.
(Koloryzowane)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?