Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zoker Moim zdaniem każda ze skrajności jest zła. Potrzebna jest odpowiednia równowaga.
Komunikacja jest zawsze podstawą.
28
Komentarz usunięty
0
@FC1899Barca Współczuję kibicom Kogutów :D.
0
@LeoMessiah Szczękają... a karawana jedzie dalej.
0
@!34RC3!_0N4 Bardzo lubię psychodeliki, stąd też grzybki bardzo mi podeszły.
To coś dużo więcej niż tylko "faza/bomba". To niesamowite przeżycie, z którego można wyciągnąć wiele pozytywów.
1
@Lola120 13 Posterunek, Miodowe lata (z starą Alinką), oraz Świat według Kiepskich (jeszcze z babką).
@up: Poza podium Rodzina zastępcza.
4
@Janas11224 Mieszkałem przez 3 lata w Holandii i w pełni się z Tobą zgadzam co do różnic, ziółka.
Polecam też odwiedzić jakiegoś Smart Shopa, tam też mają ciekawe wyposażone, a zwłaszcza wiele rodzai magicznych grzybków.
0
@kaamil1910 Otóż nie.
1
@Dojaar Mentalnie nigdy nie był i nie będzie.
2
@Ojciec5tkidzieci Sash Equador :D
1
@Witekk10 Moim zdaniem też trochę to irytujące zaczęło się robić.
0
@Kapsel12 12 lat.
24
Nosz kur*a nieeeee!
3
Po pierwsze 3 pkt w nowej erze!
Vamos!
0
@LionelM95 Fanowskie już od X-lat są w internecie, a czemu R* miałoby robić remastera tych gier ciągnąc pieniądze z GTA:O?
1
@barcowy1899 First time?
0
@MasnyTed Poproszę o oznaczenie.
1
@Ghotti W Sport Direct czasem widziałem ale to było 5 lat temu.
0
@mateusz33 I działa ta kompatybilności wstecz?
0
@Derean A o rolę pacjenta Nowaka walczyć będzie Bale z Vermaleenem.
5
@Dardanel https://en.m.wikipedia.org/wiki/CE_L%27Hospitalet
8
@clyde Odpali w tym samym roku w którym Asensio zdobędzie Złotą Piłkę.
4
@FCBKasza .< sex > do koleżanki z gimnazjum.
* Twój numer został zablokowany!
1
@AlvaroHanso Pamiętam.
@up: W FIFIE 14 z niego korzystałem w trybie kariery, bo był tani i miał wysoki potencjał.
53
Nie ma Messiego, więc Koeman dziś po raz pierwszy będzie mógł sam wybrać skład na mecz ligowy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
0
@deyna2018 Czasem.
2
@FCBKasza Nie korzystam od ponad 10 lat, ale bardzo dobrze wspominam :).
0
@Kengo Goliat nie miał ze mną szans.
4
@Nazio87 Dobra, weź spływaj.
2
@PatrykBarcelona Messi i Ramos śmieją się z ligi hiszpańskiej, która obecnie jest w dupie.
(Koloryzowane)