Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Tylko Ci co wąchają klej zrozumieją.
0
@busquets5
Eripe - Chamskie Rzeczy
Hemp Gru - Droga
WWO - Witam Was W Rzeczywistości
0
@ToWinaSedziego Naaaara.
0
@LeoMessi1994 Jestem rap fanem i dla mnie osobiście lepsze, niż większość PL raperów pokroju Tymek, Belmondo czy White.
0
@Sulimo That'is disgusting. Where?
3
@FCBparasiempre Wtedy nie przegralibyśmy z Wisłą Kraków:D
0
@clyde Osobiście nie bawiłem się nawet w połowie tak, jak przy oryginalnej wersji.
Bardzo irytowała mnie główna postać w tym remaku, która była kreowana na takiego macho, a wyglądała jak upośledzony.
Najlepsze dla mnie z tej edycji jest po prostu samo miasto.
3
@Vebrol I takiego Ville z Toressem w ataku :>
28
@Rastafarnianin
Boję się co zobaczę za parę lat,
Dzieci z dwoma tatusiami, z których żaden nie ma jaj...
7
https://i1.ujarani.com/3/4/4AqtT.jpg
Coś w tym jest =)
35
Kolejny sezon będzie prawdziwym testem dla Koemana i po tym sezonie będzie go można zweryfikować.
Z prezydentem, transferami jakie chce i sezonem przygotowawczym.
4
@JohnBarça Byciem synem legendy.
1
@Kgorecki2500 Też już dzisiaj przeglądałem jbzd :P
7
@KapiFCB Nie ma co dyskutować, takie są fakty.
0
@Czajka90 Lord Bendtner*
1
@igor69
Eripe
Hase
Oxon
Golin
Szad
PeeRZet
Chester
Uszer ZDP
Ero JWP
Rose/Bober
0
@SteuerFreiMoney 17zl za GB, gdy nie masz abonamentu...
2
@Barcakolcz Francja.
3
@EdinsonCavani Mi zawsze pobierało w przedziale 1-1,5 GB.
Oczywiście w przypadku z jakością streamu minimum 720p.
5
@koziar Od duszenia swoich wrogów.
6
@MesQueUnClub96 Najszybsza ręką na dzikim zachodzie.
0
@HighestInTheRoom Odstaw tą amfetaminę.
1
@Darkfin A skąd na to wziąć pieniążki?
1
@AmigoBlancos Zdecydowanie Grecja.
0
@ProMILs Każdy zdrowo myślący użytkownik wie co w trawie piszczy :)
1
@Encore Jeszcze, niedługo zostanie pochłonięty przez rzekę gówna i popłynie z prądem.
55
@Quavosk O zwykłych nie ma sensu pisać na La Ramblii...
0
@Janas11224 Piękne to były chwilę, nie zapomnę ich nigdy.
Miejmy nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócą...
0
@GregSTG Próbowałem 2 razy i nic to nie dało (co osobiście mnie zdziwiło).
Próbowałem nawet bez połączenia z internetem.
0