0

@svensonFCB Wolne do środy!

1

@MesQueUnClub96 Jak się nie przyznacie to Wam zdelituje konto!

6

@Herato Kibicowałem Barcelonie przed erą Messiego, będę też i w erze post-Messi.
Miłość do klubu.

1

@Kusco15 Freddy Adu, Assulin.

0

@tomek8756
Liga TOP3
Dobry występ w LM, bez żadnej kompromitacji. Jeśli odpadniemy w 1/8 z dużo lepszym zespołem nie będę miał żalu, jak zajdziemy dalej - to fajnie.
Wygrana Pucharu Króla.

2

@PatrychoO Czemu nie było Depaya?

10

@masq Koniec czytania po każdym nieudanym meczu, że Messi się skończył.

0

@Krzysiek872 Tak. Wróci do Barcelony.
Wróci bo zapomniał ulubionych dresów

0

@Jackazz A jeśli tak to spoko. Odwołuje swoje 'Niech mu ziemia lekka będzie.'

2

Dopiero dzisiaj natrafiłem na informacje, że Krzysztof Kononowicz nie żyje.

Niech mu ziemia lekka będzie.

24

Areczku to teraz odpoczywaj, a jutro widzimy się na meczu z Juventusem.

0

@Commando Zostaje na zawsze... ale w naszych sercach.

9

Co kur*a nie denerwuj się?
Takiego Messiego już nie dostanę!

:(

21

@Messibestplayerintheworld Pedri: Co to są rotacje?

2

@luna666moon GTA V było pierwszą grą która przeszedłem zaraz po zakupie PS4.
Nie zawiodłem się, choć z perspektywy czasu chociażby GTA IV jest dla mnie lepsze.
A Tobie niezapomnianych przygód i dobrej zabawy.

1

@Rust_Cohle Od ponad roku korzystam z Opery i jestem bardzo zadowolony.
Wydajniej działa niż Chrome, wbudowane blokowanie reklam, wbudowany VPN, prosty i przejrzysty interfejs.

25

Dzisiaj 1 sierpnia. 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.

Żołnierzu - salutuj!

0

@Rust_Cohle Jesteśmy Polską! To Francuziki powinni narobić w majty i wywiesić białą flagę.

16

(Nie)poprawność polityczna i granice absurdu z każdym dniem są coraz większe.

Cieszę się, że dożyłem czasów w których bycie zwykłym jest niezwykłe :)

2

@Rust_Cohle Żeby złapać kurę co znosi złote jaja.

1

@FanBarcy123 Na zero z przodu :)

1

@Majkel34 Po co kibol idzie do lasu?
Po ziomka.

2

@Pawlak1992 Suarez
Mbappe
Alba
Guardiola
Nadal
Fury
Giba
Peszkin

2

@LeoMessi1994 Sorry koleżko, tak zawiał wiatr.

2

@kaamil1910 Na nawigacji nabita największą prędkość 222 km/h - autostrada Niemcy.

4

@DonMatteo901 Zerknąłem tylko.

0

@AmigoBlancos Żadna, nie oglądam TV od kilku lat.

0

@LeoMessiah Praca w Niemczech.

2

@GuerillaAthletic Taka prawda. Można zamknąć.

11

Tak właśnie sobie siedzę teraz przy drinku i przypomniała mi się pewna sytuacja.

https://www.wykop.pl/wpis/30018885/sa-trzy-typy-ludzi-%C2%BA-%CA%96-%C2%BA-messi-suarez-alba-hehe/#

Pamiętacie jeszcze tego gifa? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?