Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@svensonFCB Wolne do środy!
1
@MesQueUnClub96 Jak się nie przyznacie to Wam zdelituje konto!
6
@Herato Kibicowałem Barcelonie przed erą Messiego, będę też i w erze post-Messi.
Miłość do klubu.
1
@Kusco15 Freddy Adu, Assulin.
0
@tomek8756
Liga TOP3
Dobry występ w LM, bez żadnej kompromitacji. Jeśli odpadniemy w 1/8 z dużo lepszym zespołem nie będę miał żalu, jak zajdziemy dalej - to fajnie.
Wygrana Pucharu Króla.
2
@PatrychoO Czemu nie było Depaya?
10
@masq Koniec czytania po każdym nieudanym meczu, że Messi się skończył.
0
@Krzysiek872 Tak. Wróci do Barcelony.
Wróci bo zapomniał ulubionych dresów
0
@Jackazz A jeśli tak to spoko. Odwołuje swoje 'Niech mu ziemia lekka będzie.'
2
Dopiero dzisiaj natrafiłem na informacje, że Krzysztof Kononowicz nie żyje.
Niech mu ziemia lekka będzie.
24
Areczku to teraz odpoczywaj, a jutro widzimy się na meczu z Juventusem.
0
@Commando Zostaje na zawsze... ale w naszych sercach.
9
Co kur*a nie denerwuj się?
Takiego Messiego już nie dostanę!
:(
21
@Messibestplayerintheworld Pedri: Co to są rotacje?
2
@luna666moon GTA V było pierwszą grą która przeszedłem zaraz po zakupie PS4.
Nie zawiodłem się, choć z perspektywy czasu chociażby GTA IV jest dla mnie lepsze.
A Tobie niezapomnianych przygód i dobrej zabawy.
1
@Rust_Cohle Od ponad roku korzystam z Opery i jestem bardzo zadowolony.
Wydajniej działa niż Chrome, wbudowane blokowanie reklam, wbudowany VPN, prosty i przejrzysty interfejs.
25
Dzisiaj 1 sierpnia. 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.
Żołnierzu - salutuj!
0
@Rust_Cohle Jesteśmy Polską! To Francuziki powinni narobić w majty i wywiesić białą flagę.
16
(Nie)poprawność polityczna i granice absurdu z każdym dniem są coraz większe.
Cieszę się, że dożyłem czasów w których bycie zwykłym jest niezwykłe :)
2
@Rust_Cohle Żeby złapać kurę co znosi złote jaja.
1
@FanBarcy123 Na zero z przodu :)
1
@Majkel34 Po co kibol idzie do lasu?
Po ziomka.
2
@Pawlak1992 Suarez
Mbappe
Alba
Guardiola
Nadal
Fury
Giba
Peszkin
2
@LeoMessi1994 Sorry koleżko, tak zawiał wiatr.
2
@kaamil1910 Na nawigacji nabita największą prędkość 222 km/h - autostrada Niemcy.
4
@DonMatteo901 Zerknąłem tylko.
0
@AmigoBlancos Żadna, nie oglądam TV od kilku lat.
0
@LeoMessiah Praca w Niemczech.
2
@GuerillaAthletic Taka prawda. Można zamknąć.
11
Tak właśnie sobie siedzę teraz przy drinku i przypomniała mi się pewna sytuacja.
https://www.wykop.pl/wpis/30018885/sa-trzy-typy-ludzi-%C2%BA-%CA%96-%C2%BA-messi-suarez-alba-hehe/#
Pamiętacie jeszcze tego gifa? :D