1

@barcelonaLM @Dertinho
Co do chu*a?
Myślałem, że odpowiedziałeś sam sobie xD.
Chyba jestem zbyt zmęczony na finał CA...

0

@Dertinho Ojciec Neymara, Douglas i Matheus Fernandes.

4

@koksik2700
1. GTA San Andreas
2. GTA Vice City
3. Mafia I
4. NFS Most Wanted
5. Mafia II
6. GTA IV
7. Max Payne 1
8. Max Payne 2
9. NFS Underground 2
10. Bully

0

@Barwindg Czytałem tylko napis na koszulce "***** ***"

3

@tomek8756 I tak i nie.
W każdym miejscu na świecie może Ci się stać jakąś krzywda.
Jeśli masz okazję to jedź.

0

5 października 2018 roku.

Cóż to za data zapytacie? A no dla Was zapewne żadna szczególna. W takim razie po co o tym napisałem?
Ponieważ dla mnie jest w pewnym sensie szczególna - dokładnie tego dnia licznik dni od założenia konta na fcbarca.com wybił dla mnie równe tysiąc.
I co w związku z tym?
A no to, że właśnie dzisiaj licznik ten pokazuje 2000 dni w serwisie.
Nie wiem czy ktokokolwiek mnie tutaj kojarzy, nie udzielam się raczej regularnie (w porównaniu z niektórymi użytkownikami).
Tak czy siak, mam nadzieję, że będę świętował tutaj z Wami kolejne sukcesy naszego ukochanego zespołu, jak i przeżywał jego porażki.
Okażcie mi dużo miłości! Pozdrawiam wszystkich, a zarazem każdego cule z osobna :D.

Link do posta sprzed tysiąca dni:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6732533#comment-6732533

1

@klopx 100 lat staruszku!

5

@Nazio87 A u mnie Dembuś dostał kontuzji w karierze na 4 miesiące. Jak tu nie brać wiarygodnie takich wpisów?

1

@pedrixxx Prawdopodobnie wygra Francja, a ja mam nadzieję, że wygra ktokolwiek tylko nie Francja :D
PS: No i Niemcy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@lucca87 Moim zdaniem z pewnością kiedyś w Argentynie była większa ilość piłkarzy o większych umiejętnościach na każdej z pozycji - Zanetti, Mascherano, Veron, Riquelme, Crespo, Seviola.

Jeśli chodzi o Brazylię to samo, z tym, że obecna aż tak bardzo nie odstaje.

4

@Janas11224 Wskazówka odmierzająca poziom żenady przekroczyła skalę...

Dno dna.

0

Czuje zażenowanie.

0

@Colon Team Paprykarz.

0

W tym momencie mam przed oczami słowa komentatora po remontadzie z PSG "NIEMOŻLIWE? NIE ISTNIEJE!".
I niech za 1.5h będzie można powiedzieć to samo. Do boju!

7

Milik na 1:0, a potem Miła podwyższy prowadzenie, Szczęsny zagra kapitalny mecz, który przejdzie do historii.
Tak to widzę.

0

@Kamiloza91 Casemiro, Ballack, Pogba.

0

@Elosek O co chodzi, ponieważ nie jestem w temacie?

3

@Bogan Grejpfrut

5

@Dembouz1899 'I kto tu rządzi?' był spoko z Lindą i Foremniak.

2

@Kidd Dużo zdrowia życzę i wytrwałości w wyrzeczeniach.
Ja przeżyłem w życiu 3 razy zapaść naczyniowo-sercową, zdrówko najważniejsze.

1

6

@Barwindg w/w użytkownika jeden z wierszyków zapadł mi w pamięci:

Na górze róże, na dole gnój
Zinedine Zidane - ch*j

10

Co moderacja/administracja strony powinna zrobić?
--> zastanowić się nad zaistniałą sytuacją, znaleźć realne rozwiązania, znaleźć kompromis i postarać się postawić na miejscu użytkowników.

Co zrobi administracja?
--> https://media.giphy.com/media/jxqOV4sZ8eM5o4W16H/giphy.gif

30

Czy pamiętacie te piękne czasy?

https://web.archive.org/web/20170218232644if_/http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,sortuj-najlepsze,ostatnie-48h.html

Ahh, kurła... kiedyś to było nie to co teraz.

14

Nigdy nie ufajcie moderatorowi bez koszulki!

3

@VenoM Nic poza tęczową gownoburzą Cie nie ominęło. Jak urlop?

1

@Bobo25 Podobno jesteś tym co jesz, dlatego on je warzywa.

9

@BarcaInfo I to są właśnie te detale.

0

@TridenteMSN Sorry for my bad English.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?