3

@amanter Pierwszy sezon Valdka i hat-trick Coutinho :).

2

@BarcaInfo Dziękuję za wszystkie informacje dt. Naszego kochanego klubu, poświęconego czasu, zaangażowania i życzę powodzenia w dalszym życiu.

Peace, yo!

1

@Thoms94 Iść za głosem serca i nie pytać o tak ważne życiowe decyzje na stronie, gdzie większość pewnie jeszcze nie jest pelnoletnia...
Ot takie moje zdanie.

0

@wojopancer Bo nie spełnił pokładanych w nich nadzei po tym jak przyszedł z ATM w którym był jednym z najważniejszych graczy.

2

@fcbarcafan19
@JimMorrisonFCB Z tego co pamiętam tym komentatorem był Bartłomiej Rabij (pewny nie jestem) i w jednym sezonie komentował mecze Copa del Rey.
Cytując "Puziol, Bozian"

0

@marcin62 Ona tego nie powiedziała, więc ocb...

0

@damian777 Odmłodzonych Xaviego i Inieste :)

4

@Bogan Łykają jak pelikany wszystko co się im podsunie.
90% tutejszych użytkowników to chorągiewki, którzy zmieniają "swoje" zdanie w danej sytuacji kilku krotnie.
Dno.

0

@Toretto remis, a w drugim meczu Chelsea

0

@MSD1389 Rezerwuje na jutro :)

2

@VirtuoZ Marne prawo.

1

@BarcaInfo Trochę szkoda bo Barcelona bardzo dużo traci w środku pola bez FDJ, liczyłem, że Araujo zagra kosztem Griezmanna.

0

@xVENUMx Klask klask klask.

4

@blodziakk Też nie jestem krytycznie nastawiony do Realu jak wtedy gdy miałem 16, 17 lat, ale mimo tego nie potrafiłbym życzyć im by wygrali LM, już wolałbym pocałować w dupę Jimma Lehya.

13

@blodziakk Ty na poważnie z tym Realem w LM? XD

100

Ponad pół roku temu zmarł mój tata, potem jego ulubiony piłkarz - Maradona, a dzisiaj odszedł jeden z jego ubionych wokalistów - Krzysztof Krawczyk.

Niech mu ziemia lekką będzie.

8

[Jamie Easton, BeIN Sports USA] ''Powiedziałeś, że chcesz być realistą. Co sądzisz o osobach, które mówią, że realistycznym celem jest obecnie zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów?

Jeśli nasza strata to 11-12 punktów, nie można mówić zbyt wiele o zdobyciu mistrzostwa. To realistyczne. Nie mówię, żebyśmy przestali walczyć i wygrywać. Wszyscy wiedzą, że jestem zwycięzcą i codziennie daję z siebie wszystko, by wygrywać. Nawet w trudnej sytuacji będziemy walczyć. Nie jestem jednak osobą, która powie teraz ludziom, że zdobędziemy mistrzostwo. (...)''

Tak mowil Ronald Koeman 2 stycznia na konferencji prasowej.
Jak to wszystko się odmieniło w te 3 miesiące.
Cała reszta jest już historią.

Oraz najlepszy komentarz pod tym artykułem:
''Zakończmy sezon w TOP 4 i będzie dobrze.''

Ja się wtedy pod tym podpisałem tak jak wielu użytkowników, a dzisiaj szansa na mistrzostwo staje się tak REALNA jak nigdy przedtem w tym sezonie.
Barcelono, do dzieła!
Vamos!

Link do artykułu:
https://www.fcbarca.com/98052-ronald-koeman-jestem-realista-nie-moge-teraz-mowic-ze-zdobedziemy-mistrzostwo,sortuj-najlepsze.html#comments__list

0

A dzisiaj zależymy tylko od siebie...

8

@Kengo Na początku się śmiejesz z Ala.
Potem zaczynasz mu współczuć, a na końcu zazdrościć. Ma duży dom, stałą pracę, zgrabną żonę co chce się dymać, ładna córkę i mądrego syna, do tego auto na chodzie.
Nie jeden obecnie chciałby być takim Al Bundym w tym ja :D

6

Komentarz usunięty

0

@Rastafarnianin Taktyczny zapis posta.

1

@BulaKG Gundogan może trochę, nikt mi nie przychodzi do głowy, ale oczekiwałem więcej po Goetze.

17

Pięknie się to zaczyna układać, a jeszcze w grudniu tylko szaleniec mógł przewidzieć taki scenariusz.

Dziękuję Sevillo!

3

Mimo, że nie jestem osobą wierzącą, to wszystkim dobrym ludziom życzę spokojnych dni spędzonych w gronie najbliższych.

https://s6.ifotos.pl/img/FBIMG1529_hpppxxxh.jpg

21

@Nazio87 Fenomenalny Duńczyk

5

'DMX trafił do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Przeszedł atak serca i jego stan jest krytyczny.'

Chodzi o takiego czarnego rapera jak coś.

1

@Homeopata8989 Xavi płakał jak oglądał...

0

@musli1989 Zrobiłem to 5 lat temu i do Polski przyjeżdżam wyłącznie na urlopy i różnego rodzaju sprawy.

6

@Chakalaka
Migos - Bad and boujee (Can't touch this Remix)



Michael Jackson - Billie Jean


Metallica Nothing - Else Matters

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?