Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Życie w Australii
https://ujarani.com/483443
6
To tylko i wyłącznie wina tych, którzy łykają wszystko jak pelikany.
Mamy XXI wiek, niby technologia i w ogóle, a czasem mam wrażenie, że korzystamy z internetu od tygodnia.
2
@Mns21 Wyłącz Fifę gościu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kulka A co tam się wydarzyło, bo nie w temacie jestem.
1
@szela1899 Potwierdzam.
2
Laporta vs Font.
Na kogo oddalibyście swój głos, gdybyście byli socio i dlaczego, akurat na tego kandydata?
Zapraszam do dyskusji.
1
@Barwindg Nie rozumiem czemu w ostatnim czasie taki 'boom' na TPB.
Ja od kilku lat, już znam wszystkie teksty na pamięć z tego serialu, a większość zaczęła się nim jarać z jakimś opóźnieniem.
Ps: Fajki, już.
0
@itmustbejoke przedłuży...
1
@xBoMBoWiECx
Ukochane: FC Barcelona
Lubiane: Arsenal, Milan, Bayer Leverkousin, OL, brak.
Nie lubiane: Real, Chelsea, Inter, Bayern, PSG, brak.
28
Jak polecacie mój komentarz to też wam działa?
0
Ładny wynik bramkowy uzbierał Paulinho :D
1
@MesQueUnClub_87 Dest i Alba na wahadle.
4
1. @BarcaInfo
2. @Coutinho007
3. @student97r
1
@DaPi Messi na 2:0 w półfinale LM z Realem.
0
@DaPi Pizza przynajmniej realna, w przeciwieństwie do Haalandów i innych Neymarów :D.
19
Polak rodak bezprzecznie na pierwszym.
0
@Iniesta19820815 XD
25
Idealna godzina do grania dla ligowych średniaków :D
6
https://i1.ujarani.com/3/8/8Uf8pr.jpg
Jak było, to sorry :D
0
@VirtuoZ Na minus
- Twój komentarz
24
@arraco Dzikim, nieoswojonym.
7
Jak to kiedyś powiedział pewien angielski pisarz:
"Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują."
Miłego dnia wszystkim :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Barca zapłaci rachunek.
0
Komentarz w celu upamiętnienia 18 urodzin FCBarca.com, a dokładniej do screenshota z czapeczką.
7
@covidout Może to whisky?
1
@MESSIah16 Marcin Bachleda.
0
@BarcaInfo Fulham się wycofał czy nie mógł dojść do porozumienia z piłkarzem?
0
@klopx Mały blancik i kac znika.
0
@Barcelismo