0

@Lincolm Taa, może jeszcze Boatenga na 9?

3

A czy w nowym projekcie to Xavi będzie osobą odpowiedzialną za długość trawy na murawie?

2

@gorgota Kur*a, jest w pytę.

0

Witam, mam problem z kontem na facebooku. Podsyłam link do wyjaśnień z wczorajszej dyskusji, może ktoś rzuci jakimś pomysłem.
Każdy pomysł mile widziany.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8955891#comment-8955891

0

@Fake69 Wysłałem, ale większość danych była zamazana.
Nowe konto? Czytanie ze zrozumieniem...

0

Witam Was, mam problem z kontem na facebooku i mam nadzieję, że ktoś mi coś podpowie.
Problem polega na tym, że z dnia na dzień moje konto zostało zablokowane.
*** Twoje konto zostało zablokowane, ponieważ stwierdziliśmy, że nie masz uprawnień do korzystania z serwisu Facebook. ***

Doszedłem do etapu, gdzie trzeba zweryfikować swoje konto dowodem tożsamości, ale za każdym razem po wysłaniu takowego wniosku wyskakuje informacja:
*** Nie możemy ponownie zweryfikować decyzji o wyłączeniu Twojego konta
Ze względu na pandemię koronawirusa (COVID-19) mamy obecnie ograniczoną liczbę pracowników weryfikujących zgłoszenia i nie możemy teraz ponownie rozpatrzyć tej decyzji. ***

Próbowałem założyć nowe konto by napisać na Support, ale po jego założeniu także otrzymałem informację o jego zablokowaniu.
Próbowałem już różnych możliwości, próbowałem zalogować się i założyć nowe konto na 3 urządzeniach, sprawdzałem też na innym IP i w dalszym ciągu nawet nie mam możliwości skontaktowania się z Supportem, pomysły?

0

Witam, mam pytanie do Was.
Posiadam bardzo dużą ilość bilonu (1, 2, 5, 10, 20gr). Jeszcze nie przeliczyłem tego, ale na oko wiaderko :D.
Czy bank ma obowiązek wymienić mi takowy bilon (bo słyszałem ostatnio od znajomego, że wymieniał).

0

@koksik2700 Barca B.

3

@Kyman Busquets od 2-3 lat, wraz ze swoimi przebłyskami lat nadaje się jedynie na 1/16 Pucharu Króla.

0

@NeroTFP Mortyyyy! Jesteśmy w symulacji!

0

@arasz1819 Coś mnie ominęło, ponieważ wyłączyłem TV po ostatnim gwizdku.

1

@Kajtek77 Trzy rogi to karny.

4

Człowiek niby wiedzioł, a jednok się łudził

0

@Nazio87 Obawiam się, że tak właśnie będzie :/

14

W sumie to nie przypadek, że akurat Francuz pomógł Realowi wywiesić białą flagę :D.

1

@Katalonbar Fakt, nie opinia :D

3

'' Reguilon i En-Nesyri pomagają awansować Romie w Lidze Europy.''
Chyba wkradła się literówka :)

10

@Adamski69 Stare chińskie przysłowie mówi, że jeśli nie wiesz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie.

1

@Majkel34 Praktykowałem kilka lat temu, polecam, jednak z umiarem.

1

@TrzecieOko Kibicem się jest, a nie bywa :)

3

@NeroTFP
✦ Hiszpania: FC Barcelona
✦ Włochy: AS Roma
✦ Anglia: Arsenal Londyn
✦ Niemcy: Werder Brema
✦ Francja: LOSC Lille
✦ Polska: Błękitni Stargard Szczeciński
✦ Holandia: PSV Eindhoven
✦ Reszta świata: Sporting Lizbona

0

@MichalZZZ Eva Mendes jakieś 10 lat wstecz.

10

@MarioVeB! Po co wrzucać wszystkich do jednego worka...
Nie mierz ludzi swoją miarą.

5

@DanielOOL Zapracował to ma.

0

@tadzik447 Wirus na czas wyborów został odwołany.

1

@Fawrf Ale jesteś śmieszny i zabawny.

1

''Bale'owi jest już wszystko jedno. Walijczyk zakrył sobie oczy maseczką w meczu z Alavés.''

Iks De...

19

Witam. Chciałbym Wam coś przekazać, pewną myśl, refleksja która mnie dzisiaj naszła. Nie będzie śmiesznie, nie będzie zabawnie.
Dzisiaj dowiedziałem się, że mój ojciec ma złośliwego raka trzustki. Bardzo możliwe, że sam rak daje już o sobie znać poprzez przerzuty na inne organy typu wątroba i nerki. Co to oznacza? Że nawet ewentualne wycięcie trzustki (po operacji w Warszawie) i życie do końca życia na zastrzykach z insuliny może nie wiele pomóc.
Nie piszę tego po to, żeby ktoś nade mną się litował (litość to zbrodnia), nie robię tego bo szukam atencji, czy też uwagi.
Piszę wam to po to, byście się czasem zastanowili nad pewnymi kwestiami.
Jesteśmy bardzo różni, różnimy się poglądami politycznymi, podejściem do poszczególnych spraw, gustem, charakterem, po prostu się różnimy...
Pamiętajmy jednak czasem, że te wszystkie spory, kłótnie, tematy które nas dzielą, często są niepotrzebne i niczego nie wnoszą do naszego życia.
Pamiętajmy następnym razem gdy będziemy się z kimś kłócić i sprzeczać, próbując udowodnić swoją rację, że są w życiu rzeczy ważne, ważniejsze i najważniejsze i żyjmy tak, byśmy umieli odróżnić jedne od drugich.


0

Witam, jestem politycznie neutralny, nie jestem ani za Dudą, ani za Trzaskowskim.
Jest tutaj wielu zwolenników zarówno pierwszego, jak i drugiego kandydata.
Zastanawiam się na kogo oddać swój głos.
Czy ktoś z Was byłby mnie w stanie przekonać (najlepiej zwolennicy jednego i drugiego kandydata) dlaczego mój głos miałby trafić właśnie na niego?
Zapraszam do dyskusji.

1

@Kamiloza91 Wynajęcie płatnego zabójcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?