Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@brashh Turana.
0
@michal26 Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
0
Pytanie związane z samochodem:
Może ktoś z Was wie co oznacza kontrolka na załączonym poniżej zdjęciu (chodzi mi o to przekreslone O oraz tą '1'
https://s5.ifotos.pl/img/Screensho_qsxnqqx.png
Szukałem na Google, ale nie znalazlem nic na ten temat, a moze ktoś z Was wie co to oznacza.
0
@Nano22 Kiedyś za 10zł kupił paczkę fajek i 2 browary. Teraz nawet fajek nie kupi :/
0
@cinek090 Footybite, a tam szukam pasującego do moich kryteriów streamu.
0
@Kapitan_SW Mam tak samo, pisałem o tym z tydzień temu. Oznaczałem @Robertinho ale się nie wypowiedział.
4
5
@Skaramuczi I równie dobra co Paco, którego sprzedaliśmy :D
4
@Koors Ja grałem. Bardzo wciągająca gra na początku, jednak po jakimś czasie mi przeszedł na nią hype. Tak czy siak polecam jak najbardziej. Ode mnie 8/10
0
@Kubox Jako order picker na magazynie z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym marki Huawei. Lekka praca i przyjemna. Chodzenie ze skanerem, zbieranie różnego rodzaju jednostek z pułek (telefony, mainboardy, zegarki, tablety, laptopy), oraz późniejsze pakowanie tego i przygotowanie do wysyłki. Niestety w wypadu wielu zdarzeń losowych musieliśmy zrezygnować z tej pracy i zjechać do Polski, jednocześnie zamykając juz sobie drogę powrotu. Jedynym minusem była oczywiście agencja, ale po roku takiej pracy można było dostać kontakt na firmę.
0
@cudak321 Nie opłaca się osobom na tzw. wiekówce, czyli do 21 roku życia. Mnie już to dawno nie dotyczy :D @Kubox pracowałem w Holandii juz 10 miesięcy z dziewczyną i robiliśmy przez 5 dni w tygodniu po 8 godzin (czyli wg mnie bardzo mało), a można było wyciągnąć tygodniówki w przedziale 350-450€, więc według mnie małe pieniądze to nie są. Co do języka to masz rację, holenderski jest okropny. Jedna ja umiem się dogadać bez problemu po angielsku, niestety w Niemczech angielski jest praktycznie w ogóle nie przydatny, a sami Niemcy bardzo niechętnie do niego podchodzą.
1
@Mns21 Wiem, że tak jest bo już miałem z tym styczność, jednak agencja, agencji nie równa. O niektórych są na prawdę dobre opinie. Pracowałem w zeszłym roku przez 10 miesięcy przez pewną agencje i wszystko było kwestią tego kto na jaką firmę trafił. Jednak można zarobić nie małe pieniądze.
0
Witam. Szukam z dziewczyną pracy w Holandii. Ktoś pracował i może polecić jakieś agencje?
0
@PatrickoBarca W punkt.
0
@Cartey Schematyczność.
1
Piękniejsza strona piłki nożnej https://ujarani.com/458499
2
@aras17_VeB Wenger, Setien.
0
@Aerox Od kilku lat to zwykły średniak. Kiedyś siali postrach w LM.
0
@SeeleyBooth Którzy nie grali w Barcelonie...
0
@Kamiloza91 Maldini, Lampard, Del Piero.
0
@Ratamahatta Marzyłem o tłustym mięsie dostałem... konserwę z puszki.
2
Żart prowadzącego na rozluźnienie atmosfery w oczekiwaniu na #ValverdeOut https://www.chamsko.pl/demot/0_1_95232_Kobiety_przez_Rasista_z_Zambrowa.png
4
Valverde, https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/457/838/404.jpg
0
@barcanawieki Nawałka.
2
@marcinnikt Nie mam zamiaru, udawać, że jest dobrze, jednak mam Barcelonę w sercu i będę jej kibicował, żeby zgarnęła dublet.Dla mnie to jest niepojęte, że ktoś może życzyć porażki zespołowi któremu kibicuje. No ale cóż... niektórzy kibicami tylko się nazywają :).
7
Komentarz usunięty
1
@messi564 Chłopaki z baraków.
1
Ludzie z tej strony kibicujący Valencii, żeby EV został zwolniony https://i.ytimg.com/vi/WBq7cG1OzT0/hqdefault.jpg
1
@Danny Gaucho A organizator meczu, gdy się obrazi zabiera piłkę i koniec grania.
0
@kamil_veb Śmiem twierdzić, że Ci 'niektórzy' nie pamiętają takich czasów :)