25

Mam nadzieję, że wynik dzisiejszego meczu z Napoli będzie dla nas pozytywny jak narkotest Maradony.

1

@NaFazieHitman Pewnie wyglądało by to jak w 2012 gdzie grał na środku ataku :D

1

@lukas10 Wygląda na obiecującego zawodnika.

3

Na zdjęciu to on? XD

0

Dobry wieczór :)
Mam pytanie głównie do kilkuletnich palaczy wyrobów tytoniowych, którzy rzucili papierosy i do teraz nie palą.
Czy w waszym wypadku rzucenie papierosów miało duży wpływ na przyrost wagi, a jeśli tak to jak sobie z tym radziliście?

2

@contowsky
Prosiłbym o oznaczanie w postach tego typu. Przeglądam od dłuższego czasu i na prawdę ciekawe wstawki, dobra robota :)

1

@AmigoBlancos
Od sezonu 2004/2005 a dokładnie od meczu z Chelsea w LM i magicznego trafienia Ronaldinho.




0

@Hiacynk Bardzo fajny pomysł, lecz w związku z tym, że nie zaglądam regularnie na LR, mógłbym być oznaczany w kolejnych postach?
Byłbym bardzo wdzięczny :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dominik127pl @Anonymus0608 @Veb1233 Dzięki Panowie za odpowiedź, pozdro.

0

[Pytanie do graczy FUT20]

Militao vs Lenglet? Który jest lepszym wyborem do taniego składu.
Na PO Carvalaj czy Semedo?

0

@-barca4ever- Trailer Park Boys.

0

@deyna2018 Świetna gra, mimo, że dla mnie nie ma podjazdu do pierwszej części.
Często do niej wracam w święta ze względu na ziomowy (na początku) klimat i piękną białą scenerię.

0

@sonek Nie za bardzo wiem ocb. Byłem zalogowany na 2 urządzeniach, ale się wylogowałem i wyczyściłem ciasteczka, dane witryn a Insta wciaż, nie działa :/

0

Witam, ktoś ma lub miał problem z Instagramem? Od kilku godz mogę wejść wyłącznie na stronę główną, a gdy chce przejść gdzieś dalej pojawia się komunikat:
"Błąd
Odczekaj kilka minut, zanim spróbujesz ponownie.".

Mam to samo na PC i telefonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Witekk10 Pionowe pasy, a nie szachownica, kółka, czy trapezy?

Byłoby zbyt piękne... :D

0

@Misugi14 Taktyczny.

0

W takim razie od teraz Fioletowa, nie będzie już Notatnikiem? :(
Aż się łezka w oku kręci :D.

Mój najlepszy komentarz odziwo, także tego dotyczy xD

12

Wiadomo ile sędzia doliczy minut?

7

@Ratamahatta W takim razie wolę konto standardowe :D

21

@Suzu Nie słyszałem, żeby Arthur przenosił się do PSG.

3

@zdrowyrozsądek Czasem warto posłuchać zdrowego rozsądku :)

0

@norbi77 Taa, oni co sezon mają plany walczyć z Juve o Scudetto do ostatniej kolejki, a jak później wychodzi sami wiemy :)

16

Ernesto Valverde: Podczas presezonu chcę dać szansę wszystkim zawodnikom...
...ponieważ, część z nich w trakcie sezonu nie powącha murawy :).

1

@Tiisso Podpisuje się pod tym wpisem rękoma, nogami i czym tylko się da.

1

'Zidane nie powołał Bale’a, który według angielskich mediów cierpi w związku ze stresem.'

XD

3

Bardzo dobry 'transfer'.

0

'(...) gracz z Vernon wie, że musi pracować ciężej niż kiedykolwiek, aby być w planach Ernesto Valverde. Jego determinacja była widoczna, gdy wraz z Jean-Clairem Todibo zjawił się tydzień przed planowanym rozpoczęciem treningów w Ciutat
Esportiva Joan Gamper.'

A to przypadkiem nie było, że klub ich poprosił o szybszy powrót? :D
Jedna gazeta warta drugiej.

0

Witam, poszukuję jakiegoś dobrego odtwarzacza muzyki na telefon z Androidem.
Najważniejsze, by apka działała przy zablokowanym telefonie, oraz była możliwość zaznaczenia sobie kolejki utworów. Z góry dziękuję, za ewentualne odpowiedzi.
Pozdrawiam, Joe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?