Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nerazzurro Od sezonu 04/05 kibicuję Barcelonie i moim zdaniem Ronaldinho był zdecydowanie lepszy, a Neymar tylko 'przypomniał' nam o magiku w długich włosach, który na tymże skrzydle hasał.
98
Matheus oszczędzany na El Clasico.
4
'Sport zauważa, że jeśli Barça wygra dziś z Huescą, będzie miała tylko cztery punkty straty do Atlético.'
Złota lornetka w kategorii spostrzegawczości ląduje w rękach redaktorów Sportu.
7
A w kontrakcie zawarty zostanie aneks mówiący, że jego klient kocha ten klub i może tu grać za darmo do końca życia.
2
@prokofiew Na Suareza.
0
@LeoMessiah Freddy Adu.
1
@Thomas99PL Także uważam tak samo. Gigi był lepszym GK od Casillasa.
34
A więc czekamy na biały dym z komina i ogłoszenie Laporty nowym papie... to tzn prezydentem.
12
W końcu po erze Valverde i Setiena doczekaliśmy się meczów w których gra DRUŻYNA.
VeB!
1
@juliacicha @Corr Dzięki za propozycję. Właśnie odpalam i mam nadzieję, że i tym razem będziemy zadowoleni, yoo ;).
0
@AmigoBlancos Tym bardziej mi przykro, że mimo, iż nie żyje Twoje myślenie o kobietach jest tak prostackie, prymitywne i płytkie.
Trzymaj się tam w tym swoim życiu, miłego wieczoru.
5
@AmigoBlancos A nie wiem, nie wiem.
Nie widziałem się dzisiaj z Twoją rodzicielką.
0
@damianex10 Widzieliśmy.
0
Witam, wielokrotnie pytałem tutaj kibiców i sympatyków najlepszego klubu świata i się nie zawiodłem, więc i tym razem spróbuję.
Jakiś ciekawy, godny polecenia film komediowy do obejrzenia z dziewczyną, która dzisiaj ma swój dzień.
Im więcej propozycji od Was tym większy wybór dla Nas, pozdro.
0
@pele1282 A dodatkowo moja druga połówka obchodzi dziś urodziny, a na prezent zażyczyła sobie awansu Barcelony.
4
@Yosemite Jeden z najlepszych napastników, jakiego miałem okazję oglądać.
Niezwykła gracja, te jego ruchy, wspaniały to był piłkarz.
1
@VamosRakieta Ooo kur*wa
Ja pier**lę!
Tak, tak, tak, tak!
Jedziemy z nimi!
44
Koeman ufam Tobie!
11
@xBoMBoWiECx Na górze róże, na dole gnój
Zinedine Zidane ch*j
0
Truizmy wszędzie.
10
Miłego dnia wszystkim i z dystansem, yoo :)
https://s6.ifotos.pl/img/memesixpn_qqaqnxw.png
0
@LeoMessi1994 Raul.
0
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/cLG5_nhMUxmry1jBfEEwz6F6CYLFY9_MkgJMHD8-37d-HVoWaVVe6fmfyKVKzAkWlV6HGwyXpLY0Ywp2T-9G4TC1BQMqUc8VVSwoopoyedaDFRAHN_IxN_ga8tqiYvcJ
0
@gumaz Nie, mialem jedynie badanie ogólne morfologiczne, oraz na grupę krwii.
18
Witam, z dumą chciałem zakomunikować, że dzisiaj pierwszy raz oddałem krew oficjalnie zostając krwiodawcą.
Tym bardziej cieszy mnie to, że dokonałem tego w dniu swoich urodzin.
Najlepszego Joe!
1
@Transu96 GTA Vice City Stories.
0
@matirix20 Snak The Ripper & Eripe.
4
@DonMatteo901 Tomek skończył się na pasach.
3
@xparix Wszystkie.
11
Sky is the limit.