2

@Nerazzurro Od sezonu 04/05 kibicuję Barcelonie i moim zdaniem Ronaldinho był zdecydowanie lepszy, a Neymar tylko 'przypomniał' nam o magiku w długich włosach, który na tymże skrzydle hasał.

98

Matheus oszczędzany na El Clasico.

4

'Sport zauważa, że jeśli Barça wygra dziś z Huescą, będzie miała tylko cztery punkty straty do Atlético.'

Złota lornetka w kategorii spostrzegawczości ląduje w rękach redaktorów Sportu.

7

A w kontrakcie zawarty zostanie aneks mówiący, że jego klient kocha ten klub i może tu grać za darmo do końca życia.

2

@prokofiew Na Suareza.

0

@LeoMessiah Freddy Adu.

1

@Thomas99PL Także uważam tak samo. Gigi był lepszym GK od Casillasa.

34

A więc czekamy na biały dym z komina i ogłoszenie Laporty nowym papie... to tzn prezydentem.

12

W końcu po erze Valverde i Setiena doczekaliśmy się meczów w których gra DRUŻYNA.
VeB!

1

@juliacicha @Corr Dzięki za propozycję. Właśnie odpalam i mam nadzieję, że i tym razem będziemy zadowoleni, yoo ;).

0

@AmigoBlancos Tym bardziej mi przykro, że mimo, iż nie żyje Twoje myślenie o kobietach jest tak prostackie, prymitywne i płytkie.
Trzymaj się tam w tym swoim życiu, miłego wieczoru.

5

@AmigoBlancos A nie wiem, nie wiem.
Nie widziałem się dzisiaj z Twoją rodzicielką.

0

@damianex10 Widzieliśmy.

0

Witam, wielokrotnie pytałem tutaj kibiców i sympatyków najlepszego klubu świata i się nie zawiodłem, więc i tym razem spróbuję.

Jakiś ciekawy, godny polecenia film komediowy do obejrzenia z dziewczyną, która dzisiaj ma swój dzień.

Im więcej propozycji od Was tym większy wybór dla Nas, pozdro.

0

@pele1282 A dodatkowo moja druga połówka obchodzi dziś urodziny, a na prezent zażyczyła sobie awansu Barcelony.

4

@Yosemite Jeden z najlepszych napastników, jakiego miałem okazję oglądać.
Niezwykła gracja, te jego ruchy, wspaniały to był piłkarz.

1

@VamosRakieta Ooo kur*wa
Ja pier**lę!
Tak, tak, tak, tak!
Jedziemy z nimi!

44

Koeman ufam Tobie!

11

@xBoMBoWiECx Na górze róże, na dole gnój
Zinedine Zidane ch*j

0

Truizmy wszędzie.

10

Miłego dnia wszystkim i z dystansem, yoo :)

https://s6.ifotos.pl/img/memesixpn_qqaqnxw.png

0

0

@gumaz Nie, mialem jedynie badanie ogólne morfologiczne, oraz na grupę krwii.

18

Witam, z dumą chciałem zakomunikować, że dzisiaj pierwszy raz oddałem krew oficjalnie zostając krwiodawcą.
Tym bardziej cieszy mnie to, że dokonałem tego w dniu swoich urodzin.
Najlepszego Joe!

1

@Transu96 GTA Vice City Stories.

0

@matirix20 Snak The Ripper & Eripe.

4

@DonMatteo901 Tomek skończył się na pasach.

3

@xparix Wszystkie.

11

Sky is the limit.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?