0

@MNSbEstEver Nic, dałeś się nabrać.

0

@David_Beckham Ponieważ jest to kolejna rocznica tragedii...

...dla kibiców Realu po porażce 2:0 z Barceloną.

0

@puyol_presidend5
Niektórzy z was wyśmiewają stronę 'śmietankowych', a ja kilka lat temu w gimnazjum na lekcji informatyki dostałem za podobny projekt +5.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

(114 herbów)

16

A czo ten Ramos robi temu Albie...
No bo wiecie, trzyma go od tyłu i takie tam ram pam pam XD.

13

@Chakalaka
Cutting Crew - (I Just) Died In Your Arms Tonight



Coolio - Gangsta's Paradise

1

@MesQueUnClub96 Odpadnięcie z Interem w 1/2

0

@MarioVeB! 10-15 papierosów, a w przypadku jakiejś domówki i nie raz 2 paczki :D

1

@PershingFanatykLMFCB Ja tam jestem dumny, że wraz z dziewczyną udało Nam się ograniczyć do 5 fajek na dzień :)

5

@Chakalaka
Billy Idol - White Wedding



Oraz
Bloodhood Gang - The Bad Touch

3

@clyde Ah shit, here We go again.

1

@Gufo Gratulacje!
Uważaj czy nie będzie podobny do listonosza :D

4

The future is now old man :D
https://ujarani.com/485793

10

@Chakalaka
AC/DC - Hells Bells


0

@Cochise Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami.
Już tutaj często jest bagno i wylewa szambo i jeśli nie podejmiemy żadnych działań w tej sprawie to nas całkowicie zaleje morze gówna.

0

@Elnuum Tak, za czasów Forlana, czy nawet Falcao jak wygrywali Puchar UEFA.

1

@Rust_Cohle Całkiem, całkiem, jednak ja mimo wszystko dałbym Matheusa Fernandesa za De Jonga.

5

@Piorun Przypomniała mi się poniższa sytuacja:
https://memy.jeja.pl/23117,troll-geodeta.html

2

@Rust_Cohle Rybka, pieczone ziemniaki i surówka z kiszonej kapusty.

7

@Maciek98
Zostanie
Zostanie
Do bramki
Zostanie
Tak

47

Liczę na powtórkę z poprzedniego svezonu, gdzie Real przegrał cały sezon w tydzień i niech rewanż z Liverpoolem będzie ich ostatecznym gwoździem do trumny, po którym już nie będą mieli o co grać.

2

TOP3 waszych ulubionych gier komputerowych? [Dla mniej sprytnych: mam na myśli ULUBIONE gry, te przy których najlepiej się bawiliście, do których macie największy sentyment, które najlepiej wspominacie]
W moim przypadku:
1. GTA San Andreas
2. GTA Vice City
3. Mafia I: The City of Lost Heaven

Jestem ciekawy jak bardzo się różnimy i jak niektóre gusta się pokrywają. Do dzieła!

8

@xBoMBoWiECx Można zamknąć dyskusje.

6

@Encore Myślałem, że zaginiony brat Romka z Rodziny Zastępczej.

2

@Encore Co to za suchoklates?

0

@lukaszmatusiewicz Bayern/City

4

@Ojciec5tkidzieci
'Prowadząc samochód na autostradzie uderzył w inne auto stojące na czerwonym świetle. '

Czerwone światła na autostradzie? Cooooo? XD

0

@lukaszmatusiewicz Adam Nawłka.

4

@Cvzx I ten Mourinho z palcem w oku jakiegoś gościa ze sztabu Barcelony wyglądającego jak Turek od kebaba :D

Edit: Oj tym gościem był chyba Ś.P. Vilanowa, a w/w postać jest na 2 planie z tegoż incydentu.

1

@jakub1906 Pamiętam pierwszymi moimi koszulkami w życiu były właśnie koszulka Owena z ManU i Rivaldo z Canarinhos, mama kupiła jakieś podrabiane koszulki na targu u chińczyka :D

3

Były środkowy obrońca reprezentacji Holandii grający w takich klubach jak FC Barcelona, Ajax, czy PSV, a także były trener wielu klubów, a także reprezentacji Holandii, a obecny trener FC Barcelony Ronald Koeman jest moim zdaniem idealną osobą w tych czasach na tym stanowisku.

Najlepszą rzecz jaką Bartomeu mógł zrobić dla dobra Barcelony, zaraz po jego rezygnacji było zatrudnienie w/w Pana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?