2

@wyjasniecie Wybrał pasztet Duda

0

@BoRoWieC
W prime:
Busi
Kimmich
Veratti

0

Witam, ma ktoś sprawdzony sposób na downgrade Androida 11 do 10 bez możliwości skorzystania z PC?

0

@D10SLEO Na pewno nie z obliczenia prawdopodobieństwa :/

5

@tristan87 Widocznie chce wygrać LM :D

0

@Encore I walka o 3 miejsce z Lipskiem/Milanem a potem podbój LE i upragnione trofeum europejskie :D

2

@wojopancer Kanapowi eksperci jak zawsze wszystko wiedzą najlepiej.

0

Jak wygląda mecz, bo dopiero co wróciłem z pracy i sprawdziłem tylko wynik.
Zasłużone prowadzenie, jest szansa, że City wyciągnie na remis w regulaminowym?

0

Nie myślcie, że coś spieprzycie.
Przez takie myśli zawsze wszystko pieprzycie ~ Julian

4

Chłopaki nigdy więcej nie idę siedzieć. Mam plan jak zarobić kasę.

Plan doskonały. Drobna przestępczość i pół legalne interesy.

1

@ZiX Najlepsza była stara wersja Coca Coli z dodatkiem kokainy.

3

@msmsms Nie pije kawy dla pozyskania energii, a jedynie dla smaku i wspomagania trawienia.
W pracy wypijam redbulla, poza tym nie mam męczącej pracy :).
Kawy po prostu lubię się napić, a w dni pracujące mam mniej wolnego czasu.

3

@Quahoo Są raperzy którzy wykręcają po 10k wyświetleń, lub mniej w swoich najlepszych nutach, a moim zdaniem są lepsi niż tzw "mainstreamowcy".
Ilość wyświetleń nigdy nie szła w parze z jakością.

1

@neeed 1 w dniach pracujących i 2 w dniu wolnym.

1

@DaPidejpi Pamiętam czasy gimnazjum. Wszyscy chłopacy na lekcjacha informatyki, czy to w bibliotece poodpalane Plemiona, a laski na Naszej Klasie :D

0

Na przestrzeni całej kariery czy w prime?

Buffon
Iker
VDS
Reszta

1

@PatrykBarcelona No witaj, w końcu.
Czekaliśmy tu na Ciebie :)

4

Komentarz usunięty

0

Ale to i tak by nic nie dało...

...bo Napoli się obsrało.

48

@michaleu Mnie obchodzi Puchar Króla i bardzo się cieszę z tego osiągnięcia.

16

Historia z Davidem Villa mi się przypomina :)

11

@barcanawieki GTA San Andreas, Vice City, oraz Mafia 1.

2

Jeszcze tylko 4 godziny pościemniać w pracy i do domu na zimne piwko :D

1

Mundo wszystko wie najlepiej, tsaa...

0

@dorkizos Owen, Manchester Und.

6

@skakun95 Tutaj każdy siedzi za niewinność młody.

0

@Chakalaka Paskudne dla mnie, tylko kratka i poziome pasy się z tym równały.

13

Nadzieja umarła ostatnio*

2

@TheHeisenberg
Paliłem wielokrotnie w życiu.
Zmniejsza odczuwalny poziom stresu, rozluźnia mięśnie, ulatwia zasypianie, CBD o dużym stężeniu potrafi wgnieść w fotel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?