Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@wyjasniecie Wybrał pasztet Duda
0
@BoRoWieC
W prime:
Busi
Kimmich
Veratti
0
Witam, ma ktoś sprawdzony sposób na downgrade Androida 11 do 10 bez możliwości skorzystania z PC?
0
@D10SLEO Na pewno nie z obliczenia prawdopodobieństwa :/
5
@tristan87 Widocznie chce wygrać LM :D
0
@Encore I walka o 3 miejsce z Lipskiem/Milanem a potem podbój LE i upragnione trofeum europejskie :D
2
@wojopancer Kanapowi eksperci jak zawsze wszystko wiedzą najlepiej.
0
Jak wygląda mecz, bo dopiero co wróciłem z pracy i sprawdziłem tylko wynik.
Zasłużone prowadzenie, jest szansa, że City wyciągnie na remis w regulaminowym?
0
Nie myślcie, że coś spieprzycie.
Przez takie myśli zawsze wszystko pieprzycie ~ Julian
4
Chłopaki nigdy więcej nie idę siedzieć. Mam plan jak zarobić kasę.
Plan doskonały. Drobna przestępczość i pół legalne interesy.
1
@ZiX Najlepsza była stara wersja Coca Coli z dodatkiem kokainy.
3
@msmsms Nie pije kawy dla pozyskania energii, a jedynie dla smaku i wspomagania trawienia.
W pracy wypijam redbulla, poza tym nie mam męczącej pracy :).
Kawy po prostu lubię się napić, a w dni pracujące mam mniej wolnego czasu.
3
@Quahoo Są raperzy którzy wykręcają po 10k wyświetleń, lub mniej w swoich najlepszych nutach, a moim zdaniem są lepsi niż tzw "mainstreamowcy".
Ilość wyświetleń nigdy nie szła w parze z jakością.
1
@neeed 1 w dniach pracujących i 2 w dniu wolnym.
1
@DaPidejpi Pamiętam czasy gimnazjum. Wszyscy chłopacy na lekcjacha informatyki, czy to w bibliotece poodpalane Plemiona, a laski na Naszej Klasie :D
0
Na przestrzeni całej kariery czy w prime?
Buffon
Iker
VDS
Reszta
1
@PatrykBarcelona No witaj, w końcu.
Czekaliśmy tu na Ciebie :)
21
Idealna gra nie ist...
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/pokonaj-gang-cyrusa-gta-chlopaki-z-barakow-grand-theft-auto-trailer-park-boys.jpg
4
Komentarz usunięty
0
Ale to i tak by nic nie dało...
...bo Napoli się obsrało.
48
@michaleu Mnie obchodzi Puchar Króla i bardzo się cieszę z tego osiągnięcia.
16
Historia z Davidem Villa mi się przypomina :)
11
@barcanawieki GTA San Andreas, Vice City, oraz Mafia 1.
2
Jeszcze tylko 4 godziny pościemniać w pracy i do domu na zimne piwko :D
1
Mundo wszystko wie najlepiej, tsaa...
0
@dorkizos Owen, Manchester Und.
6
@skakun95 Tutaj każdy siedzi za niewinność młody.
0
@Chakalaka Paskudne dla mnie, tylko kratka i poziome pasy się z tym równały.
13
Nadzieja umarła ostatnio*
2
@TheHeisenberg
Paliłem wielokrotnie w życiu.
Zmniejsza odczuwalny poziom stresu, rozluźnia mięśnie, ulatwia zasypianie, CBD o dużym stężeniu potrafi wgnieść w fotel.