Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HighestInTheRoom @Kapitan hawk Domyślam się, że szybko skrócili łańcuch jakiemuś trollowi?
0
@Kapitan hawk Cóż takiego zrobili tym razem?
1
@marcin000019 Jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że bez Messiego Barcelona nie będzie w stanie awansować do LM.
0
@daniel32778 "Messidependencia" - najwyższa pora odciąć pępowinę.
1
@Katalonbar Rzeźnicy z Espanyolu grający w LL w TOP3.
0
@IrekPOL Ja ostatnio ogrywałem GTA San Andreas w wersji mobilnej, oraz Bully.
5
@Lionel_Messi10 Finansowe Fair Play?
PSG: You have not power here
1
@AmigoBlancos Moja mama na decyzję ws. renty po zmarłym mężu czekała nie wiele ponad miesiąc.
1
@Mathew16 Wyłącz ten telefon kur*wa
2
@Kgorecki2500 "Dół krótko, góra dłuższa"
1
@BlaseR9 Ja: tabletki na schizofrenię.
1
@Comentateiro Jak wszystkie dobre zespoły z Hiszpanii, Włoch i Anglii zagrają w Superlidze.
1
@MesQueUnClub96 Finał LM i przewrotka Bale?
2
@Ying Bo potężne Lille ich wyjaśniło.
0
Światełko w tunelu!
12
@MesQueUnClub96 Że niby biały > czarny?
Zgłoszone.
39
Czy ktoś poza mną, należy jeszcze do grupy osób, które życzą Messiemu jak najlepiej w nowym klubie, jednocześnie mając wyje*bane jak będzie sobie radzić samo PSG w przyszłym sezonie?
2
@Ojciec5tkidzieci Za późno dla mnie by się nawrócić niestety :/
1
@Michvl To wy macie coś innego poza wódką na męskich grillach?
0
@klopx Ale to Ty dzwonisz.
3
@Tomo_95 No brawo. Poniedziałek a niektórzy już naje*ani.
0
@betonito Bo wyłączyli taką możliwość.
0
@Encore Prawie niczym Nelson Semedo. Prawie.
60
Jeszcze nic nie wiadomo.
14
W komentarzu informacja gdzie zagra Messi.
1
@don'T.R.I.P.e
Tak, to on.
https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/76/5c/58fda9154bb57_p.jpg?1493029015
4
@MesQueUnClub96 Rakitic w 1 składzie. Można wyłączyć.
0
@MarianoItalianoVero @TheNekro94 Dokładnie jak kolega wyżej napisał. Mniejsze ilości w mojej opinii działają podobnie do dobrej satiwki.
Poza tym same pojęcie "grzybów halucogennych" kryje pod sobą setki odmian, które różnią się ilością psylocybiny i psylocyny.
Dodatkowo te substancje w grzybach nie są rozmieszone równomiernie.
A co do ziółka to intensyfikuje działanie a efekty śmiechu są jeszcze większe.
1
@TheNekro94 To były grzyby z logiem tej strony https://www.mushmagic.com/
Paczka zawiera 15g. zjedliśmy całą paczkę na dwoje, jednak nie od razu.
Chciałem dodać zdjęcie z dwiema paczkami, ale jest jakiś dziwny format i nie mogę uploadować (może dlatego, że to screen z Snapa)
4
@TheNekro94 Tak. Spożywałem 3 razy w życiu. Ostatnio ok roku temu w Holandii kupione legalnie w jednym z Smart Shopów. Zażywałem je wraz z partnerką, zadziałały na nas tak samo.
- efekty wizualne (wyostrzenie kolorów, lekki efekt pływania) mniejsze jak w przypadku kwasu.
- mieliśmy tak, że przechodziliśmy przez różne etapy (po wejściu już grzybów fascynacja kolorami, zmianą percepcji, potem faza ogromnego śmiechu z dosłownie wszystkiego, faza rozkmin, nieszablonowe myślenie, faza relaksu po 2-3 godz od zażycia)
- dodatkowo znacznie głębsze postrzeganie muzyki, dotyk, oraz łączenie znaczeń obiektów
- momentami natłok myśli w głowie powodował lekką dezorientację (tzn. na początku nie potrafiliśmy się skupić na niczym konkretnym).
To takie główne które zapamiętałem.
PS: Załączę zdjęcie jak znajdę na telefonie.