Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Pawel13sz Carlos Vela.
6
@hazo428 A to sorry. Było dać znać wcześniej o tym fakcie, to nie zaśmiecalibyśmy tutaj strony.
5
@dasouzar11 Zamienił? Od zawsze kibicowałem PSG.
0
@marcinnikt Owszem.
1
@Colon Moim zdaniem nie ma podjazdu do Bundych, czy też Dwóch i Pół.
9
@NaFazieHitman Kopiącego się nie leży.
0
Sensacje XX wieku, zapraszam do oglądania :D
0
@LeoMessiah Nikt nie pytał, nikt nie potrzebował.
4
@Kapitan hawk Zdecydowanie stawiają na jakość, a nie ilość.
0
@Piorun U mnie w regionie jest dość popularny.
Ogólnie jest to danie pochodzenia holenderskiego i ja będąc w Holandii praktycznie zawsze spotykałem się z tą formą podawania kebaba.
2
@amanter Ludzie, to tylko numer...
0
@Rewolucja123 To dzisiaj mecz?
7
@don'T.R.I.P.e W sumie czemu nie. Zawsze to jakaś pamiątka :D.
4
@barteggg08 23:59 Fichado Haaland.
0
Nie miałem możliwości oglądam meczu, zanim zacznę oglądać skrót i się zagłębiać jak wyglądał mecz, pytanie do oglądających: kto na +, kto - ?
0
@masq Tak, wiem który mamy rok.
Faktycznie nie doczytałem.
I cały misterny plan też w piz...
5
Pozostaje czekać na fichado i można odetchnąć, w końcu koniec telenoweli.
0
@kaczor14 GTA San Andreas, Bully i oczywiście Snake.
1
@clyde Jakby niektórzy mogli pić w czasie pracy, to też by uczęszczali w niedziele do niej.
0
@Joe_Pesci W 10 stopniowej skali oceniam je na 7.
0
@kolomen2 Moja partnerka wróciła do Polski... na tydzień załatwić kilka spraw, ale na szczęście dzisiaj wraca :).
1
@Arkadio90 Ja np oglądam tylko mecze Barcelony :D.
Nie licząc turniejów, czy meczów reprezentacyjnych to 2-3 inne mecze klubowe w sezonie to dla mnie max.
1
@Rust_Cohle Zrób ankietę, jaki zespół la bambowicze typują do wygrania LM.
1
@Gaucho Pierwsza Owen z Manchesteru, a najbardziej pamiętna Ronalinho z Canarinhos.
3
@BarcaaVEB Fajnie macie tam na chacie.
0
@Coutinho007 Z tym, że nas sprzedaż Neymara osłabiła, a w przypadku Realu to byłoby wzmocnienie.
0
@rayr Polecam odcinek o nim na YT od Historia Bez Cenzury.
Wspaniały kanał.
0
@donleo12 Bayern lub Chelsea.
9
@masq Śmiejesz się z Roberto a on w 35 min i 50 sek ostatniego meczu bardzo dobrze podał do tyłu co pozwoliło nam utrzymać piłkę.
0
@masq Coutinho na skrzydle?