5

@Pawel13sz Carlos Vela.

6

@hazo428 A to sorry. Było dać znać wcześniej o tym fakcie, to nie zaśmiecalibyśmy tutaj strony.

5

@dasouzar11 Zamienił? Od zawsze kibicowałem PSG.

0

@marcinnikt Owszem.

1

@Colon Moim zdaniem nie ma podjazdu do Bundych, czy też Dwóch i Pół.

9

@NaFazieHitman Kopiącego się nie leży.

0

Sensacje XX wieku, zapraszam do oglądania :D


0

@LeoMessiah Nikt nie pytał, nikt nie potrzebował.

4

@Kapitan hawk Zdecydowanie stawiają na jakość, a nie ilość.

0

@Piorun U mnie w regionie jest dość popularny.
Ogólnie jest to danie pochodzenia holenderskiego i ja będąc w Holandii praktycznie zawsze spotykałem się z tą formą podawania kebaba.

2

@amanter Ludzie, to tylko numer...

0

@Rewolucja123 To dzisiaj mecz?

7

@don'T.R.I.P.e W sumie czemu nie. Zawsze to jakaś pamiątka :D.

4

@barteggg08 23:59 Fichado Haaland.


0

Nie miałem możliwości oglądam meczu, zanim zacznę oglądać skrót i się zagłębiać jak wyglądał mecz, pytanie do oglądających: kto na +, kto - ?

0

@masq Tak, wiem który mamy rok.
Faktycznie nie doczytałem.

I cały misterny plan też w piz...

5

Pozostaje czekać na fichado i można odetchnąć, w końcu koniec telenoweli.

0

@kaczor14 GTA San Andreas, Bully i oczywiście Snake.

1

@clyde Jakby niektórzy mogli pić w czasie pracy, to też by uczęszczali w niedziele do niej.

0

@Joe_Pesci W 10 stopniowej skali oceniam je na 7.

0

@kolomen2 Moja partnerka wróciła do Polski... na tydzień załatwić kilka spraw, ale na szczęście dzisiaj wraca :).

1

@Arkadio90 Ja np oglądam tylko mecze Barcelony :D.
Nie licząc turniejów, czy meczów reprezentacyjnych to 2-3 inne mecze klubowe w sezonie to dla mnie max.

1

@Rust_Cohle Zrób ankietę, jaki zespół la bambowicze typują do wygrania LM.

1

@Gaucho Pierwsza Owen z Manchesteru, a najbardziej pamiętna Ronalinho z Canarinhos.

3

@BarcaaVEB Fajnie macie tam na chacie.

0

@Coutinho007 Z tym, że nas sprzedaż Neymara osłabiła, a w przypadku Realu to byłoby wzmocnienie.

0

@rayr Polecam odcinek o nim na YT od Historia Bez Cenzury.
Wspaniały kanał.

0

@donleo12 Bayern lub Chelsea.

9

@masq Śmiejesz się z Roberto a on w 35 min i 50 sek ostatniego meczu bardzo dobrze podał do tyłu co pozwoliło nam utrzymać piłkę.

0

@masq Coutinho na skrzydle?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?