Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To co La Ramblo, dzisiaj za Atletico i Ajaxem?
0
@danaj7 Piękne imie, tak samo jak mój ukochany chrześniak.
1
@arasz1819 Niech nagra filmik, Francuzi tak lubią.
1
@IronSanHybrid Domyślam się, że zanim przyjdzie paczka do Niemiec to będzie po bigosie :D.
2
@IronSanHybrid Poproszę porcję.
0
@clyde Do 80 nie będzie już co z nich zbierać :D.
1
@PatrychoO Kawa i ciasto :).
5
@Herato Zdecydowanie Ronaldinho.
1
@Sau_Ron GTA San Andreas, Vice City, NFS Underground 2, NFS Most Wanted, Max Payne 1 i 2 oraz Mafia.
0
Byłem tutaj przed milionem.
48
'Wojna jest tam, gdzie młodzi i głupi są wkręcani przez starych i zawziętych w zabijanie siebie nawzajem.' ~ Niko Belic, GTA IV.
16
Czytanie przeglądu po takim meczu to coś pięknego.
2
@tomek8756 Zdecydowanie bezprzewodowe.
1
@Roni/VEB @gmdfk dzięki panowie, takie rozwiązanie również wchodzi w grę. Wytestuje!
0
Witam, mam pytanie dt. obstawiania meczów. Mieszkam obecnie w Niemczech I chciałem po kilku latach przerwy wznowić przygodę z obstawianiem meczów jednak próbowem założyć konto na 3 stronach tego typu (fortuna, betclic, oraz STS) I niestety mi się nie udało, z powodu zrobienia tego przez sieć niemiecką. Czy da się to jakoś obejść VPN, bo próbowałem 2 darmowymi i nici.
A może ktoś Także mieszka w Niemczech i zna rozwiązanie problemu.
0
@prodigy Zasasniczo wyboru poza wolnymi numerami faktycznie nie miał, ale ktoś jednak mógł odstąpić mu numer.
1
@Nazio87 A może takim samym jak Paulinho?
7
Panowie i Panie! Pragnę się pochwalić, że 2 lipca br. zmienię swój status z kawalera na męża!
Doszedłem do wniosku, że nie mogę mieć lepiej niż inni, żonaci faceci :D.
1
@ArterkHD Ohh, ale tamten Wolfsburg był piękny.
0
Witam, jeśli obstawiasz/obstawiałeś mecze to których bukmacherów byś polecił?
0
@Encore Wróżenie z fusów, ale stawiam na białoskórego piłkarza.
1
@LionelM95 Nie ma to jak popracować jeszcze dwie godziny do 6 i mieć wolne do środy do drugiej zmiany ;).
0
Lubię niedzielę.
4
Dzień dobry w niedzielę.
https://www.wykop.pl/wpis/30018885/sa-trzy-typy-ludzi-%C2%BA-%CA%96-%C2%BA-messi-suarez-alba-hehe/#
Smacznego rosołku.
1
Już nie potrzebujemy Cie w naszym składzie.
1
@okiemtypera_lucaxx95 taktyczny
1
@escarabajo Poprosiłbym o oznaczenie przy kolejnym wpisie :).
0
Ktoś śledzi ligę angielską i orientuje się jak prezentuje nasz były boczny obrońca Emerson?
0
@bebeto77 Chciałbym w to naprawdę mocno uwierzyć :).
1
@Mario96w Najwięcej YouTube/CDA, massenger, facebook, fcbarca, jbzd, poczta, spać i do roboty :D.