Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Może i zero komentarzy na ten moment, ale ten pierwszy będzie najważniejszym!
1
@Dundersztyc Dużo szczęścia i zdrowia dla młodej pary na nowej drodze życia.
2
@betonito Tylko po co tam skromnie?
Na początku 2 połowy Depay dobije i tak już rozbity Bayern, a w doliczonym czasie gry zza pola karnego Busquets strzeli z przewrotki w okienko.
3
@BarcaInfo Wtedy trzeba mu powiedzieć, że Pjanjc, Umtiti czy Coutinho nadal są w Barcelonie i gość od razu złapie kontakt z rzeczywistością :D.
0
@sokot Na jednym boisku nie było miejsca dla kozy i lwa :D.
1
@masq Charakterem Pogba tutaj nie do końca pasuje.
0
@Pawel1985 Legia grała kilka lat temu w LM.
Pamiętne m.in 3:3 z Realem Madryt.
4
@Kusco15 Dodajmy do tego jeszcze Euro z poprzedniego roku rozgrywane w 100 krajach i przepychanie Anglii do finału :D
No i oczywiście wygrana Argentyny w CA.
8
@Kettger Po losowaniu czy 2 września?
7
@DonMatteo901 Przeczytane głosem Hajty :D
3
Wrzucam swoją grupę marzeń poniżej:
1. Tak naprawdę
2. Nikogo to
3. Nie obchodzi
4. I interesuje.
0
@gorgota Szkoda gadać. Idiots, idiots everywhere.
1
@Rust_Cohle Nie, jedynie z agorafobią.
3
@AmigoBlancos Tak robią tylko i wyłącznie kibice sukcesu mający małe pojęcie o piłce nożnej.
3
@lucca87 Wymieniłbym Coutinho nawet za paczkę szlugów.
2
@Whudi Czy Ty, drogi @umtiti to potwierdzasz?
2
@Borry Od tamtego czasu lekarze, medycyna, oraz fizjoterapeuci mają pelne ręce roboty.
1
@Rust_Cohle Nawet nie widziałem, że taka ankieta była, nie miałem okazji oddać głosu.
Swoją drogą, kto wygrał?
1
@Darkfin Powodzenia! 300 punktów życzę.
8
@KrystianR Ale hejterzy i tak powiedzą, że to fotoshop.
1
@sergio5 Paulinho ŁKS Łódź.
6
Jeden obrazek doskonale obrazujący obecną sytuację polityczną w Polsce.
https://i1.ujarani.com/3/1/aUQtB.jpg
Miłego dnia, przyjaciele.
3
@barcelonaLM
1
@blodziakk Alba raczej się nie wyświetla po 21 bez rodziców.
15
@michaleu Okazuje się, że Wenger to najlepsze co spotkało Arsenal w ostatnich latach.
3
@Rust_Cohle W roku w którym część użytkowników tej strony jeszcze nawet nie była w planach swoich rodziców :).
0
@barcowy1899 Moja to FIFA 08 z Ronaldinho i Smolarkiem na okładce.
Pierwsza FIFA, która wciągnęła mnie na tak długo. Najlepsza moim zdaniem ścieżka dźwiękowa z wszystkich późniejszych serii, w które grałem.
0
@tadzik447 Myślę, że napastnik pokroju Eto'o przydałby się teraz idealnie.
1
@Commando Akurat o tej godzinie zaczynam nocną zmianę :D.
Jak widać można bardziej.
4
@wpwelement https://zapodaj.net/aa1b32c8f0918.png.html