1

@Kapitan hawk Może i zero komentarzy na ten moment, ale ten pierwszy będzie najważniejszym!

1

@Dundersztyc Dużo szczęścia i zdrowia dla młodej pary na nowej drodze życia.

2

@betonito Tylko po co tam skromnie?
Na początku 2 połowy Depay dobije i tak już rozbity Bayern, a w doliczonym czasie gry zza pola karnego Busquets strzeli z przewrotki w okienko.

3

@BarcaInfo Wtedy trzeba mu powiedzieć, że Pjanjc, Umtiti czy Coutinho nadal są w Barcelonie i gość od razu złapie kontakt z rzeczywistością :D.

0

@sokot Na jednym boisku nie było miejsca dla kozy i lwa :D.

1

@masq Charakterem Pogba tutaj nie do końca pasuje.

0

@Pawel1985 Legia grała kilka lat temu w LM.
Pamiętne m.in 3:3 z Realem Madryt.

4

@Kusco15 Dodajmy do tego jeszcze Euro z poprzedniego roku rozgrywane w 100 krajach i przepychanie Anglii do finału :D
No i oczywiście wygrana Argentyny w CA.

8

@Kettger Po losowaniu czy 2 września?

7

@DonMatteo901 Przeczytane głosem Hajty :D

3

Wrzucam swoją grupę marzeń poniżej:

1. Tak naprawdę
2. Nikogo to
3. Nie obchodzi
4. I interesuje.

0

@gorgota Szkoda gadać. Idiots, idiots everywhere.

1

@Rust_Cohle Nie, jedynie z agorafobią.

3

@AmigoBlancos Tak robią tylko i wyłącznie kibice sukcesu mający małe pojęcie o piłce nożnej.

3

@lucca87 Wymieniłbym Coutinho nawet za paczkę szlugów.

2

@Whudi Czy Ty, drogi @umtiti to potwierdzasz?

2

@Borry Od tamtego czasu lekarze, medycyna, oraz fizjoterapeuci mają pelne ręce roboty.

1

@Rust_Cohle Nawet nie widziałem, że taka ankieta była, nie miałem okazji oddać głosu.
Swoją drogą, kto wygrał?

1

@Darkfin Powodzenia! 300 punktów życzę.

8

@KrystianR Ale hejterzy i tak powiedzą, że to fotoshop.

1

@sergio5 Paulinho ŁKS Łódź.

6

Jeden obrazek doskonale obrazujący obecną sytuację polityczną w Polsce.
https://i1.ujarani.com/3/1/aUQtB.jpg

Miłego dnia, przyjaciele.

3

1

@blodziakk Alba raczej się nie wyświetla po 21 bez rodziców.

15

@michaleu Okazuje się, że Wenger to najlepsze co spotkało Arsenal w ostatnich latach.

3

@Rust_Cohle W roku w którym część użytkowników tej strony jeszcze nawet nie była w planach swoich rodziców :).

0

@barcowy1899 Moja to FIFA 08 z Ronaldinho i Smolarkiem na okładce.
Pierwsza FIFA, która wciągnęła mnie na tak długo. Najlepsza moim zdaniem ścieżka dźwiękowa z wszystkich późniejszych serii, w które grałem.

0

@tadzik447 Myślę, że napastnik pokroju Eto'o przydałby się teraz idealnie.

1

@Commando Akurat o tej godzinie zaczynam nocną zmianę :D.
Jak widać można bardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?