3

To tylko zdjęcie przedstawiające przenośne radio z 1931 roku.
https://i1.ujarani.com/3/4/4Q8VQn.jpg

Możesz przewijać dalej :).

0

Ooo proszę. Muszę ten artykuł pokazać szefowi :D.

1

@LionelM95 To zależy jaki masz bilans kaloryczny a nie tylko od ilości przyjętych kalorii.

2

@Sau_Ron Z tych których miałem okazję oglądać to Buffon, oraz Casillas.

0

@busquets5 Kółeczka wzajemnej adoracji.

2

@Kgorecki2500 Tylko WF i godz. Wychowawcza.

0

@Sau_Ron Synek, a bo teraz to nie ma słabych drużyn.

0

@Piorun Osobiście uważam, że lepszą opcją byłoby napisanie przy danych językach poziom ich umiejętności.

Jeśli chodzi o pytanie, nie mam pojęcia :/

1

@Janas11224 Z tym "dużo wyższe" polemizowałbym.
Jest sporo produktów które nawet po przeliczeniu wychodzą na takim samym poziomie, lub są nieco droższe (lub nawet!) tańsze.
Ostatnio nawet badali ceny w sieciówkach Kauflanda w Polsce i w Niemczech i o zgrozo wyszło, że w Niemczech cześć produktów była 2.5% tańsza.

0

@cules100pro Musisz napisać na e-maila do nich z nickiem na stronie.
Ja czekałem 3-4 dni, aż zostalem oznaczony tarczą na stronie.

0

@Szakalaka12369 eneba.com

5

@don'T.R.I.P.e Wymęczone 1:0 po farfoclu w 93 minucie biorę w ciemno.

1

@Mario96w bez komentarza na tym koncie*

0

@macio_944 Byle do 6, odbić się kartą i czym prędzej opuścić miejsce pracy :D

1

@dembabejlen Ciekawe kiedy derby z Ekwadorską Barceloną :D.

7

A kto umarł, ten nie żyje...

3

Pewnie już wiecie i było tutaj o tym wielokrotnie pisane, ale: GTA The Trilogy The Definitive Edition staje się faktem.

10

@patrykzmc2000 #TeamSony

3

@joloskyy Źródło?

2

Dzięki za przypomnienie :D.
Czwartek wieczór i humor zje...

1

@pt9 Najgorsze jest to, że 2015 był 6 lat temu, a Busi nadal w 1 składzie.
Ciągle liczyć na jego przebłyski i dobre mecze w sezonie, których jest raptem kilka, jest wielkim rozczarowaniem z mojej strony.

0

@Encore Japonki się nosi na rękach nie nogach.

2

@msmsms Zgadza się, masz rację.
Mózg już nie trybi jak powinien, a jeszcze cała nocna zmiana przede mna :D.

1

@Coutinho007 Mamy 2005 rok. Zaraz gramy finał z Arsenalem.
Ronaldinho vs Henry.

3

@Yoshi94 Słowo klucz to "rzekomo kibicującym".

0

@MXFCB Tata Martino.

19

@ShawnC Piłeś? Nie pisz.

74

Koeman to taki typ człowieka, że nawet jak się zesra w spodnie, to nie będzie jego wina. Wymówką może być to, że toaleta była za daleko.

1

@kamyk_23 Podpowiedź: szybko - rapido

3

@VamosRakieta Sercem nigdy, ale kciuki mogę potrzymać za City :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?