Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To tylko zdjęcie przedstawiające przenośne radio z 1931 roku.
https://i1.ujarani.com/3/4/4Q8VQn.jpg
Możesz przewijać dalej :).
0
Ooo proszę. Muszę ten artykuł pokazać szefowi :D.
1
@LionelM95 To zależy jaki masz bilans kaloryczny a nie tylko od ilości przyjętych kalorii.
2
@Sau_Ron Z tych których miałem okazję oglądać to Buffon, oraz Casillas.
0
@busquets5 Kółeczka wzajemnej adoracji.
2
@Kgorecki2500 Tylko WF i godz. Wychowawcza.
0
@Sau_Ron Synek, a bo teraz to nie ma słabych drużyn.
0
@Piorun Osobiście uważam, że lepszą opcją byłoby napisanie przy danych językach poziom ich umiejętności.
Jeśli chodzi o pytanie, nie mam pojęcia :/
1
@Janas11224 Z tym "dużo wyższe" polemizowałbym.
Jest sporo produktów które nawet po przeliczeniu wychodzą na takim samym poziomie, lub są nieco droższe (lub nawet!) tańsze.
Ostatnio nawet badali ceny w sieciówkach Kauflanda w Polsce i w Niemczech i o zgrozo wyszło, że w Niemczech cześć produktów była 2.5% tańsza.
0
@cules100pro Musisz napisać na e-maila do nich z nickiem na stronie.
Ja czekałem 3-4 dni, aż zostalem oznaczony tarczą na stronie.
0
@Szakalaka12369 eneba.com
5
@don'T.R.I.P.e Wymęczone 1:0 po farfoclu w 93 minucie biorę w ciemno.
1
@Mario96w bez komentarza na tym koncie*
0
@macio_944 Byle do 6, odbić się kartą i czym prędzej opuścić miejsce pracy :D
1
@dembabejlen Ciekawe kiedy derby z Ekwadorską Barceloną :D.
7
A kto umarł, ten nie żyje...
3
Pewnie już wiecie i było tutaj o tym wielokrotnie pisane, ale: GTA The Trilogy The Definitive Edition staje się faktem.
10
@patrykzmc2000 #TeamSony
3
@joloskyy Źródło?
2
Dzięki za przypomnienie :D.
Czwartek wieczór i humor zje...
1
@pt9 Najgorsze jest to, że 2015 był 6 lat temu, a Busi nadal w 1 składzie.
Ciągle liczyć na jego przebłyski i dobre mecze w sezonie, których jest raptem kilka, jest wielkim rozczarowaniem z mojej strony.
0
@Encore Japonki się nosi na rękach nie nogach.
2
@msmsms Zgadza się, masz rację.
Mózg już nie trybi jak powinien, a jeszcze cała nocna zmiana przede mna :D.
1
@Coutinho007 Mamy 2005 rok. Zaraz gramy finał z Arsenalem.
Ronaldinho vs Henry.
3
@Yoshi94 Słowo klucz to "rzekomo kibicującym".
0
@MXFCB Tata Martino.
19
@ShawnC Piłeś? Nie pisz.
74
Koeman to taki typ człowieka, że nawet jak się zesra w spodnie, to nie będzie jego wina. Wymówką może być to, że toaleta była za daleko.
1
@kamyk_23 Podpowiedź: szybko - rapido
3
@VamosRakieta Sercem nigdy, ale kciuki mogę potrzymać za City :D