1

@KarwanLaMasia Mój Ś.p. ojciec miał udar mózgu. Na początku miał ogromne problemy z mówieniem, które z biegiem czasu i postępem rehabilitacji mijały (chociaż już do końca mial problem by płynnie wymówić ciężkie słowa).

16

@PodkarpackiKibic Meksyk łatwe 3 punkty?

2

Miejsce, gdzie psy dupami szczekają, a asfalt zwija się na noc. Miejsca tak odległego, że dziki chu*ami hamują, muchy kluczem latają, miejsca, gdzie jak pies zdechnie, to łańcuch jeszcze trzy dni szczeka. Miejsca, gdzie jak przejedzie samochód, to ludzie klaszczą. Miejsca, gdzie jak wrony lecą, to tylko jednym skrzydłem, bo drugim zasłaniają oczy, miejsca, gdzie się tory do góry zaginają i stoi tabliczka „koniec świata”. To miejsce to…

1

@MesQueUnClub_87 Ja postawiłem 550zl na awans Szwedów i to dzięki mnie jedziemy do Kataru!

0

@tomek8756 Nikt nie zarobi, bo ten zespół nie wygra.

3

@tomek8756 Ja postawiłem ponad 500zl na awans Szwedów i nie narzekam :D
Ale na pocieszenie właśnie wygrałem stówę dzięki Portugalii, Brazylii i Urugwajowi.

0

@OsamaDembele Na moje konto bankowe.

0

@OsamaDembele Dopóki przelew nie zostanie zaksięgowany.

38

I tym oto miłym akcentem rozpoczynam dzisiejszy dzień.
https://zapodaj.net/images/060aa0aeedb74.png

7

@MarioVeB! Też nie obejrzałem, dla mnie to rozrywka na prymitywnym poziomie, a reszta niech ogląda co im się podoba.

0

Jakie obstawianie rozstrzygnięcia z Czarnego Ładu w meczach? Myślicie ze taki kuponik ma szansę:

DR Kongo vs Maroko / 2
Kamerun vs Algieria / 1
Ghana vs Nigeria /2

0

@krissu8 Pewka.

2

@Pogba 'No ja pie**ole, powinno wyjść inaczej!'

2

@Unique Po dziesiąta la decime.

2

@P33ck A na końcu puszczasz nam film, o kolesiu w Glasgow...

22

@Mr_Grucha W Niemczech nie wpuścili by mnie do sklepu bez maseczki, nawet gdy nie zakrywała nosa zdarzało się, że obsługa sklepu zwróciła uwagę.

Do Polski przyjechałem tydzień temu, zauważyłem, że nie respektują tego sklepy, placówki w żaden sposób, dlatego oczywiście nie noszę maseczki, by móc normalnie oddychać, o tym marzyłem od początku pandemii.

5

@gumaz Gotowe na stole, gdy dziewczyną na nie zawoła :).

1

@RivaldoVitorBorba Muchy zawsze lecą do większego gówna.

2

@OsamaDembele Czuje się dobrze.

1

@sevs Ja jeszcze muszę się przemęczyć do 6, ale warto bo to ostatnie kilka godzin, a jutro gdy odeśpię jadę ze swoją narzeczoną na urlop do Polski na 2 tygodnie :D.
Trzymaj się, zdrówka!

1

@RoBoT Zdecydowanie wolę przyjacielskie, mądre, kochające bezinteresownie psy, niż fałszywe koty.

0

@zaba107 Taktyczny. Jak wstanę po nocce to ogarnę.

3

@kaamil1910 Ostatni komentarz: 6h temu.
Serio? XD

2

@PatrychoO Mieliśmy jednego Valverde i wystarczy.

1

@Bykunn Ja stary dziadek używający wciąż Winampa do muzyki (zasadniczo Aimp).
A co do YT Premium to korzystam bardzo dużo i nie wyobrażam sobie nie posiadać premki.

2

@Emhyr Uwielbiam rodzinki, mogę jeść garściami.

0

@LuisSuarez09 Nie w tym życiu.

1

@VamosGirl @Nano22 co Ty na to?

1

@bartas97 Oj Byczku, grałem przez kilka lat, ale ostatni raz w 2017 :D.

0

@capoN Haxball.
A nie sorry, na Xboxa tak o :D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?