0

@Homeopata8989 Messi stopujący Barcelonę jako zespół.

0

@Nano22 Messi na Puchar Króla.

56

Witaj Robercie! Cieszymy się razem z Tobą, ale zaglądaj tutaj do nas na la ramblę częściej.

2

@Hubsao Miałem dwa razy w życiu zapaść naczyniowo-sercową.

10

@Lola120 Właściwie to czterech - moja żona, mama, siostra i brat :).

1

@Sau_Ron W Bundelidze co roku są ogromne emocje związane z walką o.... vice mistrzostwo.

0

@Cabaz Jeśli gameplay będzie lipny to i gra będzie ssać.
Ja dam sobie uciąć rękę, że nie będzie lepsza nawet od 22.

0

@Rl9k1nG Nie, wręcz przeciwnie. Nie mogę się jej doczekać.

3

@kaczucha1899 Fantastyczny, niesamowity, wspaniały, doskonały... LINK.

0

A to ci niespodzianka.

0

@clyde Najgorszym potworem na Ziemii od zawsze był człowiek.

1

@Kidd Wschód słońca jest przepiękny.
Sam jeżdżąc z żoną do pracy rowerami na ranną zmianę zatrzymujemy się nad wodą by upajać się tym widokiem.

3

1

@Volk Z tych których miałem okazję oglądać moje Top wyglądałoby tak samo.

1

@HighestInTheRoom
Gaya, De Bruyne, Mbappe

3

@jakub1906 Odpoczywają przed świętowaniem wygrania kolejnego pucharu LM.

1

@Wojcio Sparing czy nie, nie czuje różnicy.


6

@Kidd Chciało podpytać o różne sztuczki i triki które stosuje Mr. Alemany

0

@RoberDzik Andre Gomes.

5

@Rastafarnianin Zdecydowanie się z tym zgadzam, jednak pewnie będę w sporej mniejszości, iż uważam, że jak najbardziej, ale już w innej roli niż piłkarz.

1

@LionelM95 Aha. Jaki ta informacja ma mieć wpływ na nas?

1

@Vebrol Goddamnit, faktycznie xD.
Ale na szczęście nie jestem. Jestem z krwii i kości kibicem Barcelony. Lewemu będę kibicował bo jest graczem Barcelony I tak samo jak inni gracze będzie rozliczany z swoich występów bez taryfy ulgowej.

21

Witam w ten piękny, niedzielny poranek.

Jeśli to czytasz to wiedz, że jesteś wspaniały! Jesteś kibicem najlepszego klubu na świecie!

Duma Katalonii.


0

@Janas11224 *jutro

0

@MrPGG Szanse na pewno mamy, a osobiście dla mnie półfinał/ćwierćfinał LM będzie dobrym wynikiem.

15

@Kubox niektórzy*

3

@macio_944 5. Pudzian

0

Witam drodzy La Ramblowicze.
Mam pytanie do kierowców.
Czy przejdę badanie techniczne pojazdu (przegląd) mając przepaloną jedną żarówkę od świateł drogowych (długich)?

0

@Transu96 Chyba jeszcze nie wytrzeźwiałem, bo przeczytałem 'Kounde' stąd mój wpis i moje zdziwienie.

Oczywiście bardzo dobry ruch ze strony Chelsea po utracie Rudigera.

2

Cóż za tak promocyjna cena za tak perspektywicznego gracza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?