Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 Messi stopujący Barcelonę jako zespół.
0
@Nano22 Messi na Puchar Króla.
56
Witaj Robercie! Cieszymy się razem z Tobą, ale zaglądaj tutaj do nas na la ramblę częściej.
2
@Hubsao Miałem dwa razy w życiu zapaść naczyniowo-sercową.
10
@Lola120 Właściwie to czterech - moja żona, mama, siostra i brat :).
1
@Sau_Ron W Bundelidze co roku są ogromne emocje związane z walką o.... vice mistrzostwo.
0
@Cabaz Jeśli gameplay będzie lipny to i gra będzie ssać.
Ja dam sobie uciąć rękę, że nie będzie lepsza nawet od 22.
0
@Rl9k1nG Nie, wręcz przeciwnie. Nie mogę się jej doczekać.
3
@kaczucha1899 Fantastyczny, niesamowity, wspaniały, doskonały... LINK.
0
A to ci niespodzianka.
0
@clyde Najgorszym potworem na Ziemii od zawsze był człowiek.
1
@Kidd Wschód słońca jest przepiękny.
Sam jeżdżąc z żoną do pracy rowerami na ranną zmianę zatrzymujemy się nad wodą by upajać się tym widokiem.
3
@MesQueUnClub96 Woda.
1
@Volk Z tych których miałem okazję oglądać moje Top wyglądałoby tak samo.
1
@HighestInTheRoom
Gaya, De Bruyne, Mbappe
3
@jakub1906 Odpoczywają przed świętowaniem wygrania kolejnego pucharu LM.
1
@Wojcio Sparing czy nie, nie czuje różnicy.
6
@Kidd Chciało podpytać o różne sztuczki i triki które stosuje Mr. Alemany
0
@RoberDzik Andre Gomes.
5
@Rastafarnianin Zdecydowanie się z tym zgadzam, jednak pewnie będę w sporej mniejszości, iż uważam, że jak najbardziej, ale już w innej roli niż piłkarz.
1
@LionelM95 Aha. Jaki ta informacja ma mieć wpływ na nas?
1
@Vebrol Goddamnit, faktycznie xD.
Ale na szczęście nie jestem. Jestem z krwii i kości kibicem Barcelony. Lewemu będę kibicował bo jest graczem Barcelony I tak samo jak inni gracze będzie rozliczany z swoich występów bez taryfy ulgowej.
21
Witam w ten piękny, niedzielny poranek.
Jeśli to czytasz to wiedz, że jesteś wspaniały! Jesteś kibicem najlepszego klubu na świecie!
Duma Katalonii.
0
@Janas11224 *jutro
0
@MrPGG Szanse na pewno mamy, a osobiście dla mnie półfinał/ćwierćfinał LM będzie dobrym wynikiem.
15
@Kubox niektórzy*
3
@macio_944 5. Pudzian
0
Witam drodzy La Ramblowicze.
Mam pytanie do kierowców.
Czy przejdę badanie techniczne pojazdu (przegląd) mając przepaloną jedną żarówkę od świateł drogowych (długich)?
0
@Transu96 Chyba jeszcze nie wytrzeźwiałem, bo przeczytałem 'Kounde' stąd mój wpis i moje zdziwienie.
Oczywiście bardzo dobry ruch ze strony Chelsea po utracie Rudigera.
2
Cóż za tak promocyjna cena za tak perspektywicznego gracza?