0

To dobrze, bo w przeciwnym razie na la ramblę wróciłaby saga rozdarte serca

0

@Essos Magazyn z sprzętem, oraz odzieżą. Niemcy.

1

@VegetaPolska Czy Polacy wygrają po raz pierwszy w XXI wieku swój 1 mecz w fazie grupowej na Mundialu?

0

@Faro Rzuciłem wrac z żoną 1.5 roku temu i już nigdy nie będę ich palił.

4

@Patrykl145 Oby klątwa triumfatora została zachowana.

15

Widzę, że każdy już zdążył się wypowiedzieć w kwestii Ronaldo, więc i ja postanowiłem zabrać głos i dorzucić swoje trzy grosze.

Szczerze mówiąc, moim skromnym zdaniem, nie będąc sentymentalnym, oczywiście bez obrażania czyjejś osobistej opinii, która myśli inaczej z mojego punktu widzenia, ale także patrząc na tę sprawę z innej perspektywy i nie potępiając niczyich poglądów i starając się obiektywnie ocenić, a biorąc pod uwagę każdą opinię, myślę, że nie mam nic do powiedzenia.

0

@kamiVeB Czy wypadnięcie Lo Celso to duże osłabienie?

1

@TheNekro94 Kwestia gustu. Mi się tam bardziej podobają zakolaki :).

1

@Zoker POV: Gdy ustawisz w FIFIE wszystkie podania na manualne XD.

0

@Bobo25 A o co chodzi, bo nie czaje.

Edit: A dobra już widzę XD.

0

@AmigoBlancos
1. RPA
2. Niemcy
3. Brazylia
4. Rosja

4

@Kessie Draże korszarze.

A tak naprawde z obecną świadomością dt. cukru nie wybrałbym niczego :).

4

@koksik2700 Fiu fiu,
tonąłbym.

1

@Herato Tak, zgadza się.

0

@Paradoks Długotrwała deprawacja snu jest bardzo niezdrowa i niesie ze sobą szereg innych problemów.
Sam mam przez ostatnie 2 miesiące problemy ze snem, ale powoli wychodzę na odpowiednie tory.
Zalecam się zapoznać z tematem i przede wszystkim poczytać o odpowiedniej pielęgnacji snu i po prostu zmienić coś w swoim życiu, bo sama bezsennosc u Ciebie nie jest bez powodu.

@Misugi14 Albo z wujkiem Władkiem.

1

@zulugula Przestań się zauraczać.
Nigdy nic na siłę. Jeśli ktoś otwarcie nie chce to nic z tego nie będzie...

1

@Gosciuu Myślę, że coś związanego z psychologią.

1

@Comentateiro PS: Nie dotyczy części beneficjentów 500+

0

@Antimadridista_WR No nie wiem, nie wiem. To trzeba na spokojnie usiąść.

7

@Emhyr Skojarzyło mi się od razu z tym :D

https://i.ytimg.com/vi/zyTigF66CUk/maxresdefault.jpg

0

@Matt_i1992 Za romans z matką Gaviego.

4

@Ribery_sc Ale to był ostatni mecz przed Mundialem, więc szansy na kontuzje podczas meczu by nie miał.

8

@Arczi87 W takim razie obserwuj i informuj Nas na bieżąco.

0

@Transu96 Zgadza się tak było, byłem tym szlugiem.

2

@zodiak_10 "Językoznawcy uznali, że wszystkie rzeczowniki twardotematowe w dopełniaczu powinny mieć końcówkę -ów (np. domów, gratów, obrazów, kotów). Z tego powodu powstała też forma meczów."

9

Ja to nie rozumiem jak Wy w ogóle możecie mieć czelność się cieszyć z porażki Realu, skoro z nimi każdy gra mecz życia, a przed nami rozkładają nogi.
Miejcie wy godność i honor...

9

@Pawci023x Brazylia, lub Argentyna.

0

@Hubert102 Nuno Mendes na LO z PSG.

0

@kamiVeB No bardzo ciekawe...

1

@kuz "Gram w gry, żeby się zrelaksować" xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?