Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To dobrze, bo w przeciwnym razie na la ramblę wróciłaby saga rozdarte serca
0
@Essos Magazyn z sprzętem, oraz odzieżą. Niemcy.
1
@VegetaPolska Czy Polacy wygrają po raz pierwszy w XXI wieku swój 1 mecz w fazie grupowej na Mundialu?
0
@Faro Rzuciłem wrac z żoną 1.5 roku temu i już nigdy nie będę ich palił.
4
@Patrykl145 Oby klątwa triumfatora została zachowana.
15
Widzę, że każdy już zdążył się wypowiedzieć w kwestii Ronaldo, więc i ja postanowiłem zabrać głos i dorzucić swoje trzy grosze.
Szczerze mówiąc, moim skromnym zdaniem, nie będąc sentymentalnym, oczywiście bez obrażania czyjejś osobistej opinii, która myśli inaczej z mojego punktu widzenia, ale także patrząc na tę sprawę z innej perspektywy i nie potępiając niczyich poglądów i starając się obiektywnie ocenić, a biorąc pod uwagę każdą opinię, myślę, że nie mam nic do powiedzenia.
0
@kamiVeB Czy wypadnięcie Lo Celso to duże osłabienie?
1
@TheNekro94 Kwestia gustu. Mi się tam bardziej podobają zakolaki :).
1
@Zoker POV: Gdy ustawisz w FIFIE wszystkie podania na manualne XD.
0
@Bobo25 A o co chodzi, bo nie czaje.
Edit: A dobra już widzę XD.
0
@AmigoBlancos
1. RPA
2. Niemcy
3. Brazylia
4. Rosja
4
@Kessie Draże korszarze.
A tak naprawde z obecną świadomością dt. cukru nie wybrałbym niczego :).
4
@koksik2700 Fiu fiu,
tonąłbym.
1
@Herato Tak, zgadza się.
0
@Paradoks Długotrwała deprawacja snu jest bardzo niezdrowa i niesie ze sobą szereg innych problemów.
Sam mam przez ostatnie 2 miesiące problemy ze snem, ale powoli wychodzę na odpowiednie tory.
Zalecam się zapoznać z tematem i przede wszystkim poczytać o odpowiedniej pielęgnacji snu i po prostu zmienić coś w swoim życiu, bo sama bezsennosc u Ciebie nie jest bez powodu.
@Misugi14 Albo z wujkiem Władkiem.
1
@zulugula Przestań się zauraczać.
Nigdy nic na siłę. Jeśli ktoś otwarcie nie chce to nic z tego nie będzie...
1
@Gosciuu Myślę, że coś związanego z psychologią.
1
@Comentateiro PS: Nie dotyczy części beneficjentów 500+
0
@Antimadridista_WR No nie wiem, nie wiem. To trzeba na spokojnie usiąść.
7
@Emhyr Skojarzyło mi się od razu z tym :D
https://i.ytimg.com/vi/zyTigF66CUk/maxresdefault.jpg
0
@Matt_i1992 Za romans z matką Gaviego.
4
@Ribery_sc Ale to był ostatni mecz przed Mundialem, więc szansy na kontuzje podczas meczu by nie miał.
8
@Arczi87 W takim razie obserwuj i informuj Nas na bieżąco.
0
@Transu96 Zgadza się tak było, byłem tym szlugiem.
2
@zodiak_10 "Językoznawcy uznali, że wszystkie rzeczowniki twardotematowe w dopełniaczu powinny mieć końcówkę -ów (np. domów, gratów, obrazów, kotów). Z tego powodu powstała też forma meczów."
9
Ja to nie rozumiem jak Wy w ogóle możecie mieć czelność się cieszyć z porażki Realu, skoro z nimi każdy gra mecz życia, a przed nami rozkładają nogi.
Miejcie wy godność i honor...
9
@Pawci023x Brazylia, lub Argentyna.
0
@Hubert102 Nuno Mendes na LO z PSG.
0
@kamiVeB No bardzo ciekawe...
1
@kuz "Gram w gry, żeby się zrelaksować" xD