Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry wieczór LaRamblo! Jakie jest wasze TOP5 owoców?
W moim przypadku to będą:
1. Banan
2. Ananas
3. Mango
4. Truskawka
5. Arbuz
Dajcie znać jak to wygląda u Was, jestem ciekawy jak bardzo się różnimy w tej kwestii, pozdro 600.
0
@Kengo Bo Real to ma mental zwycięzców, a my jesteśmy przegrywami od x-lat :D
0
@Azi Wszystkie.
0
@Fido66 OtoMoto
0
@andres_xavi Tak, ja słucham.
1
@Kgorecki2500 Śmierdzi remisem.
1
@paweuwarrior Ja kiedyś wymieszałem Soplicę pigwowa z truskawkowym szejkiem z Maca. To dopiero mieszanka.
0
@QQL5 Zdecydowanie tak.
Powinniśmy jednak jak najwięcej edukować, a nie karać.
1
@cules100pro Zrobiłbym losowanie, albo jakiś casting w TV.
26
Ale bym sobie zatopił taką Żółtą Łódź Podwodną.
0
@Graves Najwięcej czasu spędziłem w następujących grach: GTA SA, FIFA 08, NFS MW
2
@Graves Bud Bundy, patron wszystkich prawiczków :D
1
Już niedługo walentynki. Panowie, to jak? Wysyłamy listy jak w szkole do @VegetaPolska żeby mu nie było przykro, że nie dostał żadnej walentnki.
4
@Pawel13sz 182 cm
5
@Compadre Myślę, że mimo wszystko Skóraś.
0
@gumaz Pije sporadycznie, 2-3 razy w tygodniu.
0
@AdiKingu96 Sercem za Realem Sociedad, kuponem za Realem Madryt.
1
@Comentateiro
Juve kiedyś: stary herb Juventusu
Juve teraz: obecne logo Juventusu
1
@paweldunajecfcb Oczywiście ogromny props za całą inicjatywę.
1
@DaPidejpi Ja bym chciał zobaczyć skład w którym w pomocy wybiegną tacy piłkarze jak Arthur, Puig, De Jong tzw. "pomoc przyszłości" aa, nie czekaj...
1
@draxidox Wyczuwam w tym temacie potencjał na gorące dyskusje :D
0
Panowie, jakieś pewniaczki na dzisiaj?
0
Myślicie, że Betis coś ustrzeli?
3
Pierwszy zakładzik po prawie 2 miesięcznej przerwie.
https://zapodaj.net/images/dcc9892f09f61.png
Not bad jak na zakład 'z dupy', teraz już będzie tylko gorzej :D
6
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/13470/14427783476437.jpg
0
@FCB24 Jeden rabin powie Djokovic, inny rabin powie Federer.
1
@gumaz Nie śmigam na randkę, mam żonę a na kochankę jeszcze zbyt wcześnie :D
1
@Nhyz
1. GTA San Andreas
2. GTA Vice City
3. Mafia I
1
@Bocheno1 Pasja powinna nam sprawiać przyjemność, a nie Nas destabilizować emocjonalnie, ale okej okej koleżko.
Trzymaj się tam!
2
@Bocheno1 Szanuje i jednocześnie nie rozumiem, że ktoś może uzależniać swój kolejny dzień i nastrój w nim na podstawie wyniku meczu.