0

Dobry wieczór LaRamblo! Jakie jest wasze TOP5 owoców?
W moim przypadku to będą:
1. Banan
2. Ananas
3. Mango
4. Truskawka
5. Arbuz

Dajcie znać jak to wygląda u Was, jestem ciekawy jak bardzo się różnimy w tej kwestii, pozdro 600.

0

@Kengo Bo Real to ma mental zwycięzców, a my jesteśmy przegrywami od x-lat :D

0

@Azi Wszystkie.

0

@Fido66 OtoMoto

0

@andres_xavi Tak, ja słucham.

1

@Kgorecki2500 Śmierdzi remisem.

1

@paweuwarrior Ja kiedyś wymieszałem Soplicę pigwowa z truskawkowym szejkiem z Maca. To dopiero mieszanka.

0

@QQL5 Zdecydowanie tak.
Powinniśmy jednak jak najwięcej edukować, a nie karać.

1

@cules100pro Zrobiłbym losowanie, albo jakiś casting w TV.

26

Ale bym sobie zatopił taką Żółtą Łódź Podwodną.

0

@Graves Najwięcej czasu spędziłem w następujących grach: GTA SA, FIFA 08, NFS MW

2

@Graves Bud Bundy, patron wszystkich prawiczków :D

1

Już niedługo walentynki. Panowie, to jak? Wysyłamy listy jak w szkole do @VegetaPolska żeby mu nie było przykro, że nie dostał żadnej walentnki.

4

@Pawel13sz 182 cm

5

@Compadre Myślę, że mimo wszystko Skóraś.

0

@gumaz Pije sporadycznie, 2-3 razy w tygodniu.

0

@AdiKingu96 Sercem za Realem Sociedad, kuponem za Realem Madryt.

1

@Comentateiro
Juve kiedyś: stary herb Juventusu
Juve teraz: obecne logo Juventusu

1

@paweldunajecfcb Oczywiście ogromny props za całą inicjatywę.

1

@DaPidejpi Ja bym chciał zobaczyć skład w którym w pomocy wybiegną tacy piłkarze jak Arthur, Puig, De Jong tzw. "pomoc przyszłości" aa, nie czekaj...

1

@draxidox Wyczuwam w tym temacie potencjał na gorące dyskusje :D


0

Panowie, jakieś pewniaczki na dzisiaj?

0

Myślicie, że Betis coś ustrzeli?

3

Pierwszy zakładzik po prawie 2 miesięcznej przerwie.
https://zapodaj.net/images/dcc9892f09f61.png

Not bad jak na zakład 'z dupy', teraz już będzie tylko gorzej :D


0

@FCB24 Jeden rabin powie Djokovic, inny rabin powie Federer.

1

@gumaz Nie śmigam na randkę, mam żonę a na kochankę jeszcze zbyt wcześnie :D

1

@Nhyz
1. GTA San Andreas
2. GTA Vice City
3. Mafia I

1

@Bocheno1 Pasja powinna nam sprawiać przyjemność, a nie Nas destabilizować emocjonalnie, ale okej okej koleżko.
Trzymaj się tam!

2

@Bocheno1 Szanuje i jednocześnie nie rozumiem, że ktoś może uzależniać swój kolejny dzień i nastrój w nim na podstawie wyniku meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?