Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG M jak miłość
1
@Comentateiro Normalny dzień w biurze.
8
Dementuję. Pedri se queda!
Temat do zamknięcia.
2
@Kazragore Ja kupuje na PSS w przypadku konsoli, oraz Steam w przypadku PC.
4
@MesQueUnClub96 Skazani na Shawschank, Pulp Fiction i Kevin sam w Nowym Yorku.
0
@Nazio_87 Wszystkiego najlepszego dziadku!
0
@ranger3120 Stawiam swój głos na austriackiego malarza.
1
@Eto'o9 R10 Niestety nie poniesie ona żadnych konsekwencji i to w tym wszystkim jest najgorsze.
1
@macio_944 No pewka ze się opłaca. Wiedeń ma fantastyczny, niepowtarzalny klimat. Poza tym wszystkie podróże nas kształtują.
2
@BorzyKrzys To bardzo smutne, że sobie nie radzisz i uciskasz w używki.
1
@skubi99 Odpowiedziałeś sobie na to pytanie w 1 zdaniu. Interesuje się od kilkunastu lat psychologią i tak właśnie jest.
2
@Rl9k1nG Myślę, że powinniśmy przenieść stolicę do Krakowa.
0
@saczers438 Nie zdarzyło mi się.
2
@Bartek_VEB A spoko spoko, 3 rodzaje kawioru za ponad 3 klocki dziś na śniadanie.
0
@Essos Ok 70kg przy 182cm wzrostu.
1
@Kessie Dziękuję serdecznie!
0
Panowie, podeśle ktoś link z tą sytuacją, gdzie czarnoskóry mężczyzna z ostrym narzędziem grozi naszemu rodakowi?
1
@TheNekro94 taktyk
1
"Znów się zbliżają wybory, Ty myślisz, że myślisz, a od dawna wiesz już kto (Taaa)
Może być szef lub chłop (aha), liczy się też twój głos
I po co narzekać, przecież mamy wybór od dawna - sierp lub młot".
3
@AlexDark00 Gorzej, w cyrku.
1
https://zapodaj.net/images/defc4d3e8f262.jpg
Zdjęcie tabliczki zrobione w pracy (Niemcy). Rozbawiło mnie to, a dokładnie co te obrazki prezentują.
0
@Archie
Spełniam swoje cele I marzenia czerpiąc przy tym maksimum z kroczenia drogą życia.
6
@redman83 Będę trzymał kciuki za pozytywne wieści.
Daj znać jak poszło, gdy będzie po wszystkim!
3
@MesQueUnClub96 Do Ciebie Panie nie mam podjazdu (chyba że na wózku inwalidzkim hehe)
0
@Untouchable C. Ronaldo, Casemiro, Pepe/Vinicius
1
https://i1.ujarani.com/3/1/QxnHD.jpg
Może taki pomysł warto wprowadzić w Polsce? W końcu nie ma to jak na swoim.
6
@tomek8756 Przeliczyłem się.
0
@Barca1922 Nice try man.
0
@GeneralXavi Jeżeli ten towar jest naprawdę mocny to na początek spróbowałbym tak z 3cm linkę.
1
@KamQiX Ja nie zagłosuję na nikogo, ponieważ moje życie toczy się za granicami naszego pięknego kraju.
I nie wiem na kogo bym zagłosował, gdybym wziął udział w wyborach. Jest to wybór bardzo trudny i osobiście żadna partia mnie nie przekonuje.