0

@Rl9k1nG M jak miłość

1

@Comentateiro Normalny dzień w biurze.

8

Dementuję. Pedri se queda!
Temat do zamknięcia.

2

@Kazragore Ja kupuje na PSS w przypadku konsoli, oraz Steam w przypadku PC.

4

@MesQueUnClub96 Skazani na Shawschank, Pulp Fiction i Kevin sam w Nowym Yorku.

0

@Nazio_87 Wszystkiego najlepszego dziadku!

0

@ranger3120 Stawiam swój głos na austriackiego malarza.

1

@Eto'o9 R10 Niestety nie poniesie ona żadnych konsekwencji i to w tym wszystkim jest najgorsze.

1

@macio_944 No pewka ze się opłaca. Wiedeń ma fantastyczny, niepowtarzalny klimat. Poza tym wszystkie podróże nas kształtują.

2

@BorzyKrzys To bardzo smutne, że sobie nie radzisz i uciskasz w używki.

1

@skubi99 Odpowiedziałeś sobie na to pytanie w 1 zdaniu. Interesuje się od kilkunastu lat psychologią i tak właśnie jest.

2

@Rl9k1nG Myślę, że powinniśmy przenieść stolicę do Krakowa.

0

@saczers438 Nie zdarzyło mi się.

2

@Bartek_VEB A spoko spoko, 3 rodzaje kawioru za ponad 3 klocki dziś na śniadanie.

0

@Essos Ok 70kg przy 182cm wzrostu.

1

@Kessie Dziękuję serdecznie!

0

Panowie, podeśle ktoś link z tą sytuacją, gdzie czarnoskóry mężczyzna z ostrym narzędziem grozi naszemu rodakowi?

1

@TheNekro94 taktyk

1

"Znów się zbliżają wybory, Ty myślisz, że myślisz, a od dawna wiesz już kto (Taaa)
Może być szef lub chłop (aha), liczy się też twój głos
I po co narzekać, przecież mamy wybór od dawna - sierp lub młot".

3

@AlexDark00 Gorzej, w cyrku.

1

https://zapodaj.net/images/defc4d3e8f262.jpg

Zdjęcie tabliczki zrobione w pracy (Niemcy). Rozbawiło mnie to, a dokładnie co te obrazki prezentują.

0

@Archie
Spełniam swoje cele I marzenia czerpiąc przy tym maksimum z kroczenia drogą życia.

6

@redman83 Będę trzymał kciuki za pozytywne wieści.
Daj znać jak poszło, gdy będzie po wszystkim!

3

@MesQueUnClub96 Do Ciebie Panie nie mam podjazdu (chyba że na wózku inwalidzkim hehe)

0

@Untouchable C. Ronaldo, Casemiro, Pepe/Vinicius

1

https://i1.ujarani.com/3/1/QxnHD.jpg

Może taki pomysł warto wprowadzić w Polsce? W końcu nie ma to jak na swoim.

6

@tomek8756 Przeliczyłem się.

0

@Barca1922 Nice try man.

0

@GeneralXavi Jeżeli ten towar jest naprawdę mocny to na początek spróbowałbym tak z 3cm linkę.

1

@KamQiX Ja nie zagłosuję na nikogo, ponieważ moje życie toczy się za granicami naszego pięknego kraju.
I nie wiem na kogo bym zagłosował, gdybym wziął udział w wyborach. Jest to wybór bardzo trudny i osobiście żadna partia mnie nie przekonuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?