Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Papszun jest za dobry na bycie tylko selekcjonerem, który nie ma pracy codziennie z drużyną.
0
@WiernyKatalonii MTA czy SAMP?
0
@Salchent Rekin w tym sezonie double-double z palcem w d.
2
@kryhaa To też wynika z tego, że w Polsce chcą wyniku na już! Teraz! W tej chwili!
Nie ma cierpliwości by zbudować dobrze działający system szkolenia, który zaowocuje dopiero na przestrzeni kilku lat jak było w przypadku Szwajcarii, Belgii.
5
@VegetaPolska Jak w burdelu nie idzie to się wymienia panie kur*y za przeproszeniem, a nie alfonsa...
1
@MesQueUnClub96 Pan Czesław 711 najlepszy, a potem reszta.
1
@PatrykBarcelona W takim razie NFS Underground 2, a poźniej Carbon i na końcu NFS U.
1
@MesQueUnClub96 Sugerujesz, że mają niewystarczający poziom dopaminy? Ahh tak, możliwe.
2
09.09.2023 - dzisiaj mamy imieniny miesiąca. Czy jest to wystarczający powód do świętowania? Oczywiście, że nie!
Za to każdy dzień jest dobry by przypomnieć, że mamy ogromne szczęście żyjąc w obecnych czasach - czasach największego geniusza footballu - Lionel Andrés Messi Cuccittin.
0
@tristan87 Synek, teraz to nie ma słabych drużyn, nie to co kiedyś.
1
@Kapitan hawk Łooo Panie, tam moderator to ma super fuche.
3
@xvcWinterSoldier Wszelkiego roczaju hormony, poziom cholesterolu we krwii.
10
@TR3YWAY Ona po prostu nie jest taka.
2
@ChampionLW Ale to nie ukraińcy będą się użerać z takim @MesQueUnClub96 w szkole.
8
@ranger3120 kloPSY
0
@wawrzyn1 A można. Jeszcze jak.
2
No tak to właśnie jest Bożenko z tą naszą reprezentacją.
https://m.jbzd.com.pl/obr/3235214/polska-gurom
0
@Rl9k1nG tak, pozdrawiam.
1
Witam, miłego dnia życzę.
„Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju”.
0
@Barca1922 Messi, Ronaldinho, Henry.
3
Wasz ulubiony mecz reprezentacji Polski? Taki, który w tamtym momencie sprawił Wam największe szczęście. Sprawił że wasze serce biło w rytmie patriotycznych melodii. W moim przypadku Polska vs Portugalia i 2 gole Smolarka. Miałem wtedy nie wiem ile lat, ale było to bardzo dawno temu. Wygrana z Niemcami także rozwaliła system.
A jak z Wami? Który mecz wskazalibyście na szczycie?
0
@Destroyer_of_Worlds Spieszę z odpowiedzią - miałem na myśli bardziej graczy ciemniejszych kojarzonych z reprezentacjami typu w/w Nigeria, czy także Ghana, Kamerun.
Zaliczam np: Okocha, Defoe, Marcos Senna.
Nie zaliczam np: Ronaldinho, Neymar, Henry.
0
Wasi ulubieni czarnoskórzy piłkarze? (Aktualnie grający i nie tylko).
Jeśli o mnie chodzi do dzisiaj moim ulubionym piłkarzem został Eto'o ‐ idol z Barcelony w której się zakochałem z Ronaldinho na czele.
Drugim czarnoskórym piłkarzem który zdobył moje serce lecz nie, aż w takim stopniu jak powyższa Czarna Pantera jest Ze Roberto.
Trzecim z kolei zostałby Samuel Umtiti.
A Ty, kolego?
5
@Emhyr Tebać Jebasa ( ! )
6
@VegetaPolska Człowieku Ty się zastanów co ty wypisujesz na stronie internetowej w tym komputerze. To może czytać jego syn!
4
@VegetaPolska Psycha naszej kadry jest równie silna co twój lęk, gdy już zostajesz sam na sam z loszką z portalu.
0
FIFA vs Watykan ||
Kto jest waszym zdaniem potężniejszą, bardziej wpływową mafią?
1
@Zoker A można kupić tylko jedno źdźbło? Mam chory budżet.
0
@BordowyPtak Na tacy w kościele.
0
System który z automatu skraca linki w postach byłby doskonały.