0

@VegetaPolska Papszun jest za dobry na bycie tylko selekcjonerem, który nie ma pracy codziennie z drużyną.

0

@WiernyKatalonii MTA czy SAMP?

0

@Salchent Rekin w tym sezonie double-double z palcem w d.

2

@kryhaa To też wynika z tego, że w Polsce chcą wyniku na już! Teraz! W tej chwili!
Nie ma cierpliwości by zbudować dobrze działający system szkolenia, który zaowocuje dopiero na przestrzeni kilku lat jak było w przypadku Szwajcarii, Belgii.

5

@VegetaPolska Jak w burdelu nie idzie to się wymienia panie kur*y za przeproszeniem, a nie alfonsa...

1

@MesQueUnClub96 Pan Czesław 711 najlepszy, a potem reszta.

1

@PatrykBarcelona W takim razie NFS Underground 2, a poźniej Carbon i na końcu NFS U.

1

@MesQueUnClub96 Sugerujesz, że mają niewystarczający poziom dopaminy? Ahh tak, możliwe.

2

09.09.2023 - dzisiaj mamy imieniny miesiąca. Czy jest to wystarczający powód do świętowania? Oczywiście, że nie!

Za to każdy dzień jest dobry by przypomnieć, że mamy ogromne szczęście żyjąc w obecnych czasach - czasach największego geniusza footballu - Lionel Andrés Messi Cuccittin.

0

@tristan87 Synek, teraz to nie ma słabych drużyn, nie to co kiedyś.

1

@Kapitan hawk Łooo Panie, tam moderator to ma super fuche.

3

@xvcWinterSoldier Wszelkiego roczaju hormony, poziom cholesterolu we krwii.

10

@TR3YWAY Ona po prostu nie jest taka.

2

@ChampionLW Ale to nie ukraińcy będą się użerać z takim @MesQueUnClub96 w szkole.

8

@ranger3120 kloPSY

0

@wawrzyn1 A można. Jeszcze jak.

2

No tak to właśnie jest Bożenko z tą naszą reprezentacją.

https://m.jbzd.com.pl/obr/3235214/polska-gurom

0

@Rl9k1nG tak, pozdrawiam.

1

Witam, miłego dnia życzę.

„Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju”.

0

@Barca1922 Messi, Ronaldinho, Henry.

3

Wasz ulubiony mecz reprezentacji Polski? Taki, który w tamtym momencie sprawił Wam największe szczęście. Sprawił że wasze serce biło w rytmie patriotycznych melodii. W moim przypadku Polska vs Portugalia i 2 gole Smolarka. Miałem wtedy nie wiem ile lat, ale było to bardzo dawno temu. Wygrana z Niemcami także rozwaliła system.
A jak z Wami? Który mecz wskazalibyście na szczycie?

0

@Destroyer_of_Worlds Spieszę z odpowiedzią - miałem na myśli bardziej graczy ciemniejszych kojarzonych z reprezentacjami typu w/w Nigeria, czy także Ghana, Kamerun.

Zaliczam np: Okocha, Defoe, Marcos Senna.

Nie zaliczam np: Ronaldinho, Neymar, Henry.

0

Wasi ulubieni czarnoskórzy piłkarze? (Aktualnie grający i nie tylko).

Jeśli o mnie chodzi do dzisiaj moim ulubionym piłkarzem został Eto'o ‐ idol z Barcelony w której się zakochałem z Ronaldinho na czele.

Drugim czarnoskórym piłkarzem który zdobył moje serce lecz nie, aż w takim stopniu jak powyższa Czarna Pantera jest Ze Roberto.

Trzecim z kolei zostałby Samuel Umtiti.

A Ty, kolego?


5

@Emhyr Tebać Jebasa ( ! )

6

@VegetaPolska Człowieku Ty się zastanów co ty wypisujesz na stronie internetowej w tym komputerze. To może czytać jego syn!

4

@VegetaPolska Psycha naszej kadry jest równie silna co twój lęk, gdy już zostajesz sam na sam z loszką z portalu.

0

FIFA vs Watykan ||
Kto jest waszym zdaniem potężniejszą, bardziej wpływową mafią?

1

@Zoker A można kupić tylko jedno źdźbło? Mam chory budżet.

0

@BordowyPtak Na tacy w kościele.

0

System który z automatu skraca linki w postach byłby doskonały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?