Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bezhistorii Jesteś wypłukany z dopaminy, dlatego się nie cieszysz i ekscytujesz.
0
@Jakub1513
Bataty.
Brązowy ryż
Płatki owsiane.
Komosa ryżowa.
Kasza gryczana.
Kasza jaglana.
Kasza jęczmienna.
1
@Kessie Fiu fiu, zdrowa kobitka.
0
@Kengo Chłopaki z baraków.
11
@Firestone Magistrze Firestone, poproszę hamburgera.
11
@klopx Witam, piszę z przyszłości. Sprawdziłem Twoją sytuacje. Będziesz mógł się zalogować dopiero 1 czerwca na Dzień Dziecka, pozdrawiam i życzę miłego dnia.
42
Wielki dzięki za wszystko!
Zwłaszcza za sezony do 17/18.
6
'Dokładnie 11 lat temu Pep Guardiola poprowadził ostatni raz Barcelonę w meczu na Camp Nou.'
Ehh... aż się nie chce wierzyć, że przez ten okres tylko raz wygraliśmy LM.
4
Dobrze zacząć piątkowy, ostatni dzień pracy przed weekendem miłym akcentem :D.
https://zapodaj.net/images/c9ff97180d465.jpg
1
@Krystian1588 Po 2 tyg, ale mogę się mylić.
2
@Firestone To po sezonach z Setienem, czy Koemanem na ławce dało się jeszcze coś zniszczyć?
0
Almeria strzela i Getafe coraz bliżej strefy spadkowej :D
0
@Criss18Barca Grałem kiedyś jedynie w demówkę, ale nie zajarałem się na tyle by zagrać w pełną wersję.
10
@Pablit Może to nie ci sami ludzie?
1
@Dzemik55 Proponuję na jakichś grupach na fb lokalnych (ja w ten sposób znalazłem kontakt do gościa który pomagał znaleźć mieszkanie).
1
@xVENUMx No lekko nie jest. Ja kilka lat temu zjeżdżając z NL musiałem przejechać ok 1.5k km, gdzie trasa NL-DE jakoś względnie leciała tak korki w Polsce, a zwłaszcza na A4 na Śląsku... dramat. Trzymaj się tam.
23
Tebać Jebasa!
3
@PatrychoO Ohh tak, psycha po tamtym meczu siadła nie tylko jemu :D
0
@Albatros GTA San Andreas, FIFA 08, NFS Most Wanted.
0
@xVENUMx 3 lata w Holandii i drugi rok w Niemczech, pytaj.
1
@barcelonaLM Jesscze ojciec Neymara by pasował do tego towarzystwa jako przyjaciel rodziny.
33
Nosz kur**a mać!
2
@ArterkHD Pracuję w Niemczech I nie odmawiając sobie niczego oszczędzam 50% z wypłat. Mieszkam jednak z żoną, przez co dzielą się niektóre koszty jak np za mieszkanie, internet.
1
@Cotutajsiedzieje Gattuso
12
@Firestone Nie lubię wszelakich latających skur*ieli (poza pszczołami).
5
@Tomo1989 Samochodoza - choroba XXI wieku.
9
Chciałbym uroczyście ogłosić że @don'T.R.I.P.e nie usuwa konta.
Jeśli ktoś również chciałby oznajmić że w najbliższym czasie @don'T.R.I.P.e nie usunie konta to zapraszam do komentowania.
3
@Rust_Cohle https://i1.memy.pl/obrazki/0f6545540_bardzo_smieszne.jpg
0
@kamilos1214 Mnie bolała lekko przez jeden dzień, moją żonę tak samo z tym, że bardziej intensywnie.
3
@sevs Traktuje to jedynie jako zabawę. Przeznaczam pewną kwotę na miesiąc na zakłady i tym sobie operuje. Jak się coś uda wygrać to fajnie - wypłacam od razu zysk, a jak przegram to nie ma tragedii bo to mała kwota.