3

@Bezhistorii Jesteś wypłukany z dopaminy, dlatego się nie cieszysz i ekscytujesz.

0

@Jakub1513
Bataty.
Brązowy ryż
Płatki owsiane.
Komosa ryżowa.
Kasza gryczana.
Kasza jaglana.
Kasza jęczmienna.

1

@Kessie Fiu fiu, zdrowa kobitka.

0

@Kengo Chłopaki z baraków.

11

@Firestone Magistrze Firestone, poproszę hamburgera.

11

@klopx Witam, piszę z przyszłości. Sprawdziłem Twoją sytuacje. Będziesz mógł się zalogować dopiero 1 czerwca na Dzień Dziecka, pozdrawiam i życzę miłego dnia.

42

Wielki dzięki za wszystko!
Zwłaszcza za sezony do 17/18.

6

'Dokładnie 11 lat temu Pep Guardiola poprowadził ostatni raz Barcelonę w meczu na Camp Nou.'

Ehh... aż się nie chce wierzyć, że przez ten okres tylko raz wygraliśmy LM.

4

Dobrze zacząć piątkowy, ostatni dzień pracy przed weekendem miłym akcentem :D.

https://zapodaj.net/images/c9ff97180d465.jpg

1

@Krystian1588 Po 2 tyg, ale mogę się mylić.

2

@Firestone To po sezonach z Setienem, czy Koemanem na ławce dało się jeszcze coś zniszczyć?

0

Almeria strzela i Getafe coraz bliżej strefy spadkowej :D

0

@Criss18Barca Grałem kiedyś jedynie w demówkę, ale nie zajarałem się na tyle by zagrać w pełną wersję.

10

@Pablit Może to nie ci sami ludzie?

1

@Dzemik55 Proponuję na jakichś grupach na fb lokalnych (ja w ten sposób znalazłem kontakt do gościa który pomagał znaleźć mieszkanie).

1

@xVENUMx No lekko nie jest. Ja kilka lat temu zjeżdżając z NL musiałem przejechać ok 1.5k km, gdzie trasa NL-DE jakoś względnie leciała tak korki w Polsce, a zwłaszcza na A4 na Śląsku... dramat. Trzymaj się tam.

23

Tebać Jebasa!

3

@PatrychoO Ohh tak, psycha po tamtym meczu siadła nie tylko jemu :D

0

@Albatros GTA San Andreas, FIFA 08, NFS Most Wanted.

0

@xVENUMx 3 lata w Holandii i drugi rok w Niemczech, pytaj.

1

@barcelonaLM Jesscze ojciec Neymara by pasował do tego towarzystwa jako przyjaciel rodziny.

33

Nosz kur**a mać!

2

@ArterkHD Pracuję w Niemczech I nie odmawiając sobie niczego oszczędzam 50% z wypłat. Mieszkam jednak z żoną, przez co dzielą się niektóre koszty jak np za mieszkanie, internet.

1

12

@Firestone Nie lubię wszelakich latających skur*ieli (poza pszczołami).

5

@Tomo1989 Samochodoza - choroba XXI wieku.

9

Chciałbym uroczyście ogłosić że @don'T.R.I.P.e nie usuwa konta.
Jeśli ktoś również chciałby oznajmić że w najbliższym czasie @don'T.R.I.P.e nie usunie konta to zapraszam do komentowania.

0

@kamilos1214 Mnie bolała lekko przez jeden dzień, moją żonę tak samo z tym, że bardziej intensywnie.

3

@sevs Traktuje to jedynie jako zabawę. Przeznaczam pewną kwotę na miesiąc na zakłady i tym sobie operuje. Jak się coś uda wygrać to fajnie - wypłacam od razu zysk, a jak przegram to nie ma tragedii bo to mała kwota.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?