5

@Don-Corleone Podpisuje się po tym, takie są fakty.

8

@DLFCB Zakręcił nim jak betoniarką

0

Według Was Raphinia jest lepszym piłkarzem, czy może niejaki Malcom? (Malcolm)

0

Jeśli o mnie chodzi to po prostu są paskudne.

3

Best I can do is drżenie o wyjście z grupy do ostatniej kolejki.

0

Kto według was jest większym betonem taktycznym; Ancelotti czy Xavi?

0

@th@les No i legancko. Mój wuja wyjdzie z paki i też będzie kandydował na kogoś, gdzieśtam.

0

@RomanHoffer W sumie poza meczami samej Barcelony oglądam w ciągu sezonu może 4-5 meczów samej LL, więc zbytnio moje zdanie nie będzie miarodajne.
Jeżeli z kolei chodzi o same rozgrywanie meczów Barcelony wolałym, aby częściej były w soboty.

0

Witam la ramblo, jakie są wasze oczekiwania względem nadchodzącej LM? Tzn jakie jest minimum, z którego będziecie zadowoleni.

Jeżeli chodzi o mnie, po dwóch kompromitacjach z rzędu i nie wyjściu z grupy awans do najlepszej ósemki (1/4 LM) sprawi, że będę usatysfakcjonowany.
Z drugiej strony jeśli odpadniemy w 1/8 z kimś pokroju City czy Bayern po zaprezentowaniu dobrej gry nie będę płakał.
Uważam, że to 1/4 to cel w zasięgu, mając na uwadze, że Inter z poprzedniego finału jest kadrowo poziom słabszy od obecnej Barcelony.

0

@Barceloniarz0 Kraje skandynawskie takie jak Norwegia i Dania, oraz Szwajcaria, Austria.

48

Od ponad godziny mamy 3 września, a niejaki Lionel Andrés Messi Cuccittini jest nadal najlepszym piłkarzem wszechczasów.

1

Faryzeusz Ferrari.

1

@Mario96w Tak jak kolega powyżej, stawiam na zimnego Lecha.

0

@Danny Gaucho Szybszy ajj
Zalety treningu refleksu ręki

0

Kto waszym zdaniem zdobędzie jako pierwszy Złota Piłkę, o ile w ogóle?

A) J. Bellingham
B) E. Haaland
C) K. Mbappe
^kolejność alfabetyczna

Mój wybór oceniam następująco:

1. A, 2. B, 3. C (Nie daje mu szansy na ZP)

0

0

@draxidox Poproszę w takim razie, 1szt. na wynos.

0

@draxidox A gdzie mała karteczka z napisem 'pozdrawiam la ramble'?

1

Co ma wspólnego najlepszy piłkarz w historii tego sportu, oraz legenda FC Barcelony - Lionel Messi z Putinem?


---> Obaj nie znają granic.

1

@Hubertusk No ale de facto jeśli podczas odbudowy strzeli kilkanaście bramek i dorzuci parę asyst przyczyniając się do zdobycia trofeów to ja, mimo wszystko byłbym zadowolony :)

0

Hitu Serie A nie oglądam, więc zarzucę klasykiem - Milan taki dobry, czy Roma taka słaba?

0

Sprzedajemy Lewego czy nie sprzedajemy?

Rozpoczynam licytację, biorę po 200zł z konta każdej drużyny i słucham państwa.

25

1 września - obchodzimy dzisiaj 84 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.
Z tej okazji oddajmy hołd i cześć poległym w walce.
Salut!

0

Zasilacz z czarnej listy.
Przenosze do kosza.

1

@Rl9k1nG Uważam, że w dalszym ciągu będzie równie potrzebny jeśli, nie bardziej.
Jeszcze kilka lat temu składając chociażby CV angielski był świetnym dodatkiem, a obecnie w większości firm to obowiązek.

0

Komentarz usunięty

1

No i taki przegląd to ja rozumiem.
Można miło sobie umilić czas na przerwie w pracy.

2

@Davvd No ta, ciśnienie ogromne a diler nie będzie czekał w nieskończoność.

1

@GeneralXavi El Piestolero

0

@abram3k usuniesz konto jak nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?