Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Don-Corleone Podpisuje się po tym, takie są fakty.
8
@DLFCB Zakręcił nim jak betoniarką
0
Według Was Raphinia jest lepszym piłkarzem, czy może niejaki Malcom? (Malcolm)
0
Jeśli o mnie chodzi to po prostu są paskudne.
3
Best I can do is drżenie o wyjście z grupy do ostatniej kolejki.
0
Kto według was jest większym betonem taktycznym; Ancelotti czy Xavi?
0
@th@les No i legancko. Mój wuja wyjdzie z paki i też będzie kandydował na kogoś, gdzieśtam.
0
@RomanHoffer W sumie poza meczami samej Barcelony oglądam w ciągu sezonu może 4-5 meczów samej LL, więc zbytnio moje zdanie nie będzie miarodajne.
Jeżeli z kolei chodzi o same rozgrywanie meczów Barcelony wolałym, aby częściej były w soboty.
0
Witam la ramblo, jakie są wasze oczekiwania względem nadchodzącej LM? Tzn jakie jest minimum, z którego będziecie zadowoleni.
Jeżeli chodzi o mnie, po dwóch kompromitacjach z rzędu i nie wyjściu z grupy awans do najlepszej ósemki (1/4 LM) sprawi, że będę usatysfakcjonowany.
Z drugiej strony jeśli odpadniemy w 1/8 z kimś pokroju City czy Bayern po zaprezentowaniu dobrej gry nie będę płakał.
Uważam, że to 1/4 to cel w zasięgu, mając na uwadze, że Inter z poprzedniego finału jest kadrowo poziom słabszy od obecnej Barcelony.
0
@Barceloniarz0 Kraje skandynawskie takie jak Norwegia i Dania, oraz Szwajcaria, Austria.
48
Od ponad godziny mamy 3 września, a niejaki Lionel Andrés Messi Cuccittini jest nadal najlepszym piłkarzem wszechczasów.
1
Faryzeusz Ferrari.
1
@Mario96w Tak jak kolega powyżej, stawiam na zimnego Lecha.
0
@Danny Gaucho Szybszy ajj
Zalety treningu refleksu ręki
0
Kto waszym zdaniem zdobędzie jako pierwszy Złota Piłkę, o ile w ogóle?
A) J. Bellingham
B) E. Haaland
C) K. Mbappe
^kolejność alfabetyczna
Mój wybór oceniam następująco:
1. A, 2. B, 3. C (Nie daje mu szansy na ZP)
0
O kurde, Warszawiacy, to prawda?
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/09/normal/hvZ75z5T9YgPXTuJlfrEdbhQ6aNSk222.jpg
0
@draxidox Poproszę w takim razie, 1szt. na wynos.
0
@draxidox A gdzie mała karteczka z napisem 'pozdrawiam la ramble'?
1
Co ma wspólnego najlepszy piłkarz w historii tego sportu, oraz legenda FC Barcelony - Lionel Messi z Putinem?
---> Obaj nie znają granic.
1
@Hubertusk No ale de facto jeśli podczas odbudowy strzeli kilkanaście bramek i dorzuci parę asyst przyczyniając się do zdobycia trofeów to ja, mimo wszystko byłbym zadowolony :)
0
Hitu Serie A nie oglądam, więc zarzucę klasykiem - Milan taki dobry, czy Roma taka słaba?
0
Sprzedajemy Lewego czy nie sprzedajemy?
Rozpoczynam licytację, biorę po 200zł z konta każdej drużyny i słucham państwa.
25
1 września - obchodzimy dzisiaj 84 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.
Z tej okazji oddajmy hołd i cześć poległym w walce.
Salut!
0
Zasilacz z czarnej listy.
Przenosze do kosza.
1
@Rl9k1nG Uważam, że w dalszym ciągu będzie równie potrzebny jeśli, nie bardziej.
Jeszcze kilka lat temu składając chociażby CV angielski był świetnym dodatkiem, a obecnie w większości firm to obowiązek.
0
Komentarz usunięty
1
No i taki przegląd to ja rozumiem.
Można miło sobie umilić czas na przerwie w pracy.
2
@Davvd No ta, ciśnienie ogromne a diler nie będzie czekał w nieskończoność.
1
@GeneralXavi El Piestolero
0
@abram3k usuniesz konto jak nie?