1

@don'T.R.I.P.e Kiedyś chciałem pograć w GTA IV i miałem taki sam problem.

4

@Rust_Cohle F. Torres > F. Torres

4

Dzisiaj obchodzimy rocznicę Bitwy pod Wiedniem (inaczej nazywana Odsieczą Wiedeńską lub rzadziej Wiktorią Wiedeńską) – bitwa stoczona 12 września 1683 pod Wiedniem między wojskami polsko-cesarskimi pod dowództwem króla Jana III Sobieskiego a armią Imperium Osmańskiego pod wodzą wezyra Kara Mustafy. Bitwa była przełomowym wydarzeniem w wojnie – zakończyła się klęską Osmanów, którzy od tej pory przeszli do defensywy i przestali stanowić zagrożenie dla chrześcijańskiej części Europy.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ja tak samo. Za Peło bieda piszczała a teraz? Teraz dobrobyt, godne życie.
Aa zapomniałem dodać, od 7 lat za granicą*

1

@kiper09 To masz tego kolegę czy nie?

0

@Firestone O tym wiadomo już dawno i ta jedna decyzją tutaj nic nie zmieni, a sami dobrze wiemy kto zagra w 1.

0

@kuz Masz rację. Zgadzam się z Tobą.
Co by nie mówić jesteśmy gatunkiem stadnym i to normalne, że lepiej funkcjonuje nam się mając drugą połówkę, lub po prostu ogromne wsparcie wśród najbliższych, przyjaciół.

0

@kuz Nie znasz sytuacji. Nikt nie brał ślubu na siłę. Znałem swoją "drugą połówkę" przed ślubem 6 lat. Czy to oznacza, że na jakimś etapie coś mogło się popsuć? No oczywiście, że tak. Najzwyczajniej w świecie jednemu z Nas całkowicie się odmieniło spojrzenie na dalszą przyszłość, to wszystko.

0

@Jonyx A ja niedługo sprawa rozwodową hehe :D
Moja rada: ślub to pierwszy krok do rozwodu.

1

@Lola120 Tygodniowo w Niemczech wydaje ok 150-200euro na tydzień.

Dodam, że rok temu te same zakupy kosztowałyby mnie z 50% mniej.

7

@FcPortoFan1999 Miałem wtedy 8 lat i się wkurzałem bo w TV leciało tylko to, a wolałem jakąś kreskówkę, albo serial :/
Rodzice to przeżywali, a ja byłem zbyt młody i głupi by mnie to dotknęło.

4

Santos już wie, że łatwiej było wygrać Euro z Portugalią, niż utrzymać posadę w Polsce, nie wspominając już o stworzeniu jakiegoś kolektywu z materiału którym dysponujemy.

1

@paweldunajecfcb Na Estonie

12

@Rust_Cohle Michniewicz.

0

@BordowyPtak Nie jestem smutny z powodu porażki.

0

Już wolałbym Edytke żeby zaśpiewała :C

1

@BorzyKrzys W ciemnej dupie na bałkanach

0

Za kilka minut rozpoczynamy jeden z kluczowych meczów elm do ME 2024.
Wcześniej pytałem o wasze przewidywania dt. wyniku.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13560615#comment-13560615

16 osób oddało swoje typy, które przedstawiają się następująco:
* wygraną Polski obstawia 7 osób
* wygraną Albani obstawia 6 osób
* remis obu drużyn obstawia 3 osoby

Można typować do pierwszego gwizdka!
POLSKA GUROM!

0

@vangoor Jeszcze piwko i do spania

0

@kiper09 Nie sugerowałbym się tym co pokazuje FS.

5

Sercem za Polską! Po 3 punkty.

3

@Sulimo Ale za to mieliśmy brąz w '74 i '82, oraz prawie awansowaliśmy do 1/2 Euro '16
Jeszcze przyjdą lepsze czasy...

1

@Kessie Hehe dokładnie tak jak piszesz.
Ja tam lubię swoją pracę mimo, że w 70% jest fizyczna, to i tak dość lekka. Nie wyobrażam sobie spędzać 8 czy więcej godzin w pracy i się do tego zmuszać. Aczkolwiek rozomumiem, że gdybym pracował w Polsce miałbym problem związać koniec z końcem.

0

@Barca1992 Slava Moldavia!

12

Niech mecz Polski nie odwiezie Was od faktu, że wielkimi krokami zbliża się niedziela wieczór hehe =>

https://zapodaj.net/images/40c4853e9e82d.jpg

0

Wprawdzie nie grałem nigdy w Legii ani żadnym innym zespole poza ligą okręgową, oraz nie dostałem też nigdy żadnej nominacji do ZP La Ramblii, ale zapytam Was wprost.

Albania vs Polska | 20:45

Jaki WYNIK obstawiacie?

Po meczu sprawdzimy ilu śmiałków celnie wytypowało wynik.

Mój typ: ALB 1:2 POL

2

@Cotutajsiedzieje Ja aktualnie mieszkam w Niemczech i ogólnie za granicą od kilku lat i w przypadku wybuchu wojny w Polsce pierwsze co robię to natychmiastowo ściągam do siebie swoich bliskich by ich chronić.

1

A co jeśli po śmierci ktoś zapyta nas "Jak było w niebie?"

0

@Encore Polscy kopacze też często dają z wątroby :D

1

@RomanHoffer Aż tak stare jak Louis de Funès czy ciut nowsze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?