Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB A czy gdyby on wtedy był pierwszy w kulach to by coś dało?
4
@Mixtape Wiem, że to marne powieszenie dla Ciebie, ale ja jakiś czas temu rozwiodłem się z żoną, która była kobietą mojego życia. Obecnie jestem zadowolonym, usatysfakcjonowanym z życia rozwodnikiem, facetem który zaczyna i kończy dzień z uśmiechem na twarzy. Aktualnie ogrywam kolejną gierkę. Doceń życie samotnika, bo najlepsi kowboje dają radę w pojedynkę.
5
@Comentateiro
Najlepsze: piszesz prawdę.
Najgorsze: piszesz prawdę.
0
@Aston100 Nein, danke.
3
@LionelM95 Nie dawno właśnie ukończyłem Rdr2 po raz 2. Wspaniała gra.
1
@Kgorecki2500 A to znam, faktycznie dobra rzecz. Najczęściej jadłem z sosem pieczarkowym.
1
@Kgorecki2500 Nie chodzi co o placki racja?
1
@ranger3120 Kurs barmański.
1
@bartas97 W tym że urlop zamiast kopania z kadrą na międzynarodowym turnieju.
5
Ktoś pamięta, że po dymisji Czesia Adrian Mierzejewski zgłaszał swą kandydaturę.
"38-latek poinformował o swojej propozycji na Twitterze, podając swoje założenia. Mierzejewski napisał, że mógłby pracować za darmo przez dwa lata, gwarantuje awans na mistrzostwa Europy 2024, a jeśli by mu się to nie udało, to wpłaciłby milion złotych na konto PZPN."
W tamtym momencie myślałem że z tej grupy każdy by awansował xD.
0
@AduŚ07 Polecam jakiś jubiler w mieście w twojej lokalizacji z dobrymi ocenami.
4
@KrychaFCB Typowy kibel na parkingu przy autostradzie.
1
@Comentateiro No i Leo hamuje rozwój drużyny.
19
@Kapitan hawk A ostatnia kolejna Złota Piłka jeszcze bardziej zostawiła rysę na tych psychikach.
0
Co sądzicie o tym zakładzie możliwym na BetFanie dt. Tego czy Lewandowski zbije z kimś piątkę podczas meczu Polska vs Czechy.
Co sądzicie o samym zakładzie, oraz jak oceniacie jego szanse? :D
1
@Rust_Cohle to chyba tylko przyszedł przeszkadzać innym na tej La Rambli, bo sam nie może awansować.
Żałosny jest, niech wraca do domu
0
@Herato Bartosz Bosacki
1
Wut? ? ? XD
https://chamsko.pl/117687/_d_d_d
2
@Blantozaur Trzy aspekty dobrostanu człowieka: sen, dieta, aktywność fizyczna. Zadbajcie o odpowiednią higienę snu Miśki.
3
@ranger3120 Kurde no nie wiem... akurat ta o smaku pięt Cejrowskiego mi najbardziej podchodzi.
1
@Szklaner Powodzenia, daj znać jak tam jest i czy są cycate gotki.
0
@barcadreed Kurde, poza Sasinem ja nawet nie wiem jak te mordy wyglądają. Może przez to każdy mój dzień jest piękny od samego rana :D.
1
@BoreekxD Oni już po prostu wypierają ze swojej głowy, że nasza gra wygląda jak wygląda, czyli kiepsko, bez pomysłu, polotu. To ich jedyny mechanizm obronny w przypadku, gdy są bezradni i nie mogą/potrafią nic zmienić.
0
@Barcasub Grałem. Nie warto.
0
@DonMatteo901 Nie no, to nie jest hit. To jest dramat.
1
@FCB_dimiC Za to z tymi kiełbasami już nie koniecznie xD.
3
@LS Nie lubię i także nigdy nie przepadałem za tym.
0
@taxky Ode mnie solidne 2/10
0
Ten Haaland niby taki dobry, a czy on potrafi cokolwiek innego poza zdobywaniem bramek pomagając swojemu zespołowi w wygrywaniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
Jezcze ja nie wypowiedziałem się w sprawie drwala.
https://m.jbzd.com.pl/obr/3331213/spytacie-sie-ktory-jest-szczesliwy
A widzę to tak. Dziękuję za uwagę.