Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Factos.
3
Trzymam kciuki za pewny awans Barcelony. Mile widziany byłby dobry mecz w wykonaniu Torre!
0
@Borry Wczorajszy, dzisiejszy i jutrzejszy także :).
3
@Medium Zmiana nazwy serii, oficjalnie FIFA się skończyła (i to wcale nie w 23, pozdro dla kumatych)
0
@Zoker Czas zweryfikuje.
4
Nic tylko życzyć wygrania LM w tym sezonie :-)
0
@kolomen2 Oczywiście Jerzy Dudek.
2
@Andi18 Z ciekawości sprawdziłem jak to wygląda u mnie :D.
W tym miesiącu stuknęło mi tutaj 7 lat...
1
@Emhyr Japońska, wietnamska.
1
Kilka klasykow za dużo piękny kawalerze.
0
@RichardWinters Oznaczyłeś złego Joe kolego :D
1
@Kidd Tak, tak. Dlatego w dalszym ciągu karmijcie trolla który domaga się atencjii. Pisząc o nim pokazujecie, że nie jesteście od niego zbyt mądrzy.
1
@PatrykBarca Nie była, lecz chciałem pokazać ją mojej żonie by pośmiać się z braku świadomość ;).
0
@tristan87 Tak, dziękuję.
3
@MesQueUnClub96 Niektórzy stawiają na jakość ;).
0
Ma ktoś linka do tej dyskusji z coca-cola z przedwczoraj, bo nie mogę tego znaleźć.
0
@tomek8756 W sumie nie mam konkretnego zdania na powyższe pytanie. Tzn ja obecnie jestem w tym przedziale wiekowym, lecz od ponad 6 lat pracuje za granicą i nie wyobrażam sobie by moja wypłata nie oscylowała w granicach 10k PLN. Na polskie warunki myślę 4-6k na rękę to odpowiednia kwota.
0
O której rozpoczyna się tranmisja z Galii Złotej Piłki FCBarca.com 2022?
5
1. @escarabajo
2. @Danny Gaucho
3. @Rastafarnianin
Dziękuję, do widzenia.
2
Nominuje @escarabajo za codzienne ciekawostki z najbardziej egzotycznych piłkarskich zakątków świata.
0
Po 3 punkty! VAMOS.
1
@Comentateiro Takim ludziom powinno się odebrać polskie obywatelstwo normalnie, a najlepiej od razu do łagru.
2
@TR3YWAY A ja ostatnie 30min i wolne do 2 stycznia :D.
Ktoś musi robić, żeby inni mogli odpoczywać.
0
@zuang1995 Nie, nie spóźniłeś się.
Chyba wielu użytkownikom tej strony kojarzy się w/w użytkownik z memami tego typu :D.
0
@zuang1995 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12562168#comment-12562168 hehe
2
@Esio NFS Most Wanted 2005
6
Wszystkiego najlepszego, spokojnych świąt kibicom najlepszego klubu.
Piona sportowe wariaty!
1
@PatrychoO Mafia 2 I Max Payne 1
2
@Ojciec5tkidzieci Typowe drzwi w szkolnej toalecie, albo ostatnia ławka w szkole.
5
Drodzy LaRamblowicze ostrzeżenie:
https://zapodaj.net/images/a22e57323b8c1.jpg