6

@Kgorecki2500 Synek to trzeba na spokojnie.

15

@AmigoBlancos Ernesto > Fede

128

'Musimy być teraz bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek (...)'

Ja to zdanie mam wrażenie czytam co jakiś czas od 2017...

4

Miałeś chamie złoty róg...

0

@Emial22 Myślę, że nie.

0

@Faro U mnie na konsoli takowy problem nie występuje.

2

@gumaz Zniszczona wątroba od picia koniaku :D

0

@Kgorecki2500 Wyłączyłem w FIFIE 22 po 1 meczu, bo nie dało się tego słuchać.
Komentarz Szpakowskiego chociaż brzmiał naturalnie, a komentarz Smoka jakby był wklejony z innej gry.
No a poza tym, zawsze wolałem komentarz angielski.

1

Co tam chłopie? Wstałeś już!?

1

The time has come...

1

@tomek8756 Nie rozpoczynaj gry już na czyimś save.

10

Jeden herb pod tym postem i usuwam konto.

2

@mrboom Jak miałem powiedzmy 16, czy nawet 20 lat to oglądałem wiele meczów które mnie ciekawiły.
Od bodajże 24 roku życia oglądam wyłącznie Barcelonę, a i to nie zawsze bo czasem praca :d.

1

@kondzix2115 Ja nigdy w życiu nie pijący Yerby:
To są więcej niż 1 rodzaj? :o

1

@Darszt93 Myślę, że o Puchar Sołtysa.

6

@Aragorn33 Żeby był karny musisz grać w innym zespole niż Barcelona.
Ot cała zasada.

1

@Firestone Noted.

0

Jeden z dwóch kuponów do kosza, dzięki Tottenham.
MIERNOTY.

6

@Jakchcesz Nie było takich postów, ponieważ śniło mi się że wygrali 2:0.

3

@Comentateiro Ja Lewandowskiego znam.

1

@Comentateiro Stawiam na opcje z Busim!

2

@Comentateiro Zgadza się, a na dodatek ma 0 asyst. Suarez miałby już z tysionc.
Pozdro dla kumatych.

1

Myślałem, iż PSYCHA MI SIADŁA w momencie gdy zamknąłem zakład w przerwie meczu Manchesteru United na kuponie w którym to było wygrana gospodarzy, ale teraz patrzę na wynik w 80' i stwierdzam, że to nie słaba psycha. To chyba po prostu zdrowy rozsądek :D.

https://zapodaj.net/0683dcc7a577b.png.html

0

Manchester Und. myślicie, że wygra u siebie z RSSS?

7

@Deviler Tak. Trochę lepszy od Rasiaka, minimalnie gorszy od Brożka.

0

@Robert1603 W stylu Dembele.

1

@TR3YWAY Monika, Dominika.

1

@oskaritto Okolice Magdeburga.

1

@oskaritto Kilka lat temu przez pół roku pracując w Eindhoven dojeżdżałem 70km z Belgii samochodem w 1 stronę... 3h wyjęte z życia.
Obecnie mieszkając w Niemczech mam 10min rowerem do pracy :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?