Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kgorecki2500 Synek to trzeba na spokojnie.
15
@AmigoBlancos Ernesto > Fede
128
'Musimy być teraz bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek (...)'
Ja to zdanie mam wrażenie czytam co jakiś czas od 2017...
4
Miałeś chamie złoty róg...
0
@Emial22 Myślę, że nie.
0
@Faro U mnie na konsoli takowy problem nie występuje.
2
@gumaz Zniszczona wątroba od picia koniaku :D
0
@Kgorecki2500 Wyłączyłem w FIFIE 22 po 1 meczu, bo nie dało się tego słuchać.
Komentarz Szpakowskiego chociaż brzmiał naturalnie, a komentarz Smoka jakby był wklejony z innej gry.
No a poza tym, zawsze wolałem komentarz angielski.
1
Co tam chłopie? Wstałeś już!?
1
The time has come...
1
@tomek8756 Nie rozpoczynaj gry już na czyimś save.
4
Kiedyś to było.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/jyDEvtRNhPNQRx9zb4zqaGDvE6EzOT0G.jpg
10
Jeden herb pod tym postem i usuwam konto.
2
@mrboom Jak miałem powiedzmy 16, czy nawet 20 lat to oglądałem wiele meczów które mnie ciekawiły.
Od bodajże 24 roku życia oglądam wyłącznie Barcelonę, a i to nie zawsze bo czasem praca :d.
1
@kondzix2115 Ja nigdy w życiu nie pijący Yerby:
To są więcej niż 1 rodzaj? :o
1
@Darszt93 Myślę, że o Puchar Sołtysa.
6
@Aragorn33 Żeby był karny musisz grać w innym zespole niż Barcelona.
Ot cała zasada.
1
@Firestone Noted.
0
Jeden z dwóch kuponów do kosza, dzięki Tottenham.
MIERNOTY.
6
@Jakchcesz Nie było takich postów, ponieważ śniło mi się że wygrali 2:0.
3
@Comentateiro Ja Lewandowskiego znam.
1
@Comentateiro Stawiam na opcje z Busim!
2
@Comentateiro Zgadza się, a na dodatek ma 0 asyst. Suarez miałby już z tysionc.
Pozdro dla kumatych.
1
Myślałem, iż PSYCHA MI SIADŁA w momencie gdy zamknąłem zakład w przerwie meczu Manchesteru United na kuponie w którym to było wygrana gospodarzy, ale teraz patrzę na wynik w 80' i stwierdzam, że to nie słaba psycha. To chyba po prostu zdrowy rozsądek :D.
https://zapodaj.net/0683dcc7a577b.png.html
0
Manchester Und. myślicie, że wygra u siebie z RSSS?
7
@Deviler Tak. Trochę lepszy od Rasiaka, minimalnie gorszy od Brożka.
0
@Robert1603 W stylu Dembele.
1
@TR3YWAY Monika, Dominika.
1
@oskaritto Okolice Magdeburga.
1
@oskaritto Kilka lat temu przez pół roku pracując w Eindhoven dojeżdżałem 70km z Belgii samochodem w 1 stronę... 3h wyjęte z życia.
Obecnie mieszkając w Niemczech mam 10min rowerem do pracy :).