0

@DaPidejpi Jest Woźnym i siedzi w kantorku.

0

@gumaz Nigdy nie brałem znieczulenia, więc 'dzień dobry'.

16

@19Riki20 Część La rambli jeszcze nie ma własnej żony więc może popatrzyć najwyżej na cudzą :D.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Katalonbar Eminem Lose Yourself

4

@gurales Dostaje ok 1800€ na konto.

3

@Foton Mieszkam w Niemczech I potwierdzam, że brakuje tutaj w NIEKTÓRYCH sklepach głównie oleju i mąki. Nie wiem jak to jest w większych miastach, ale u nas w 40-tysiecznym te większe sklepu typu Kaufland, Lidl wprowadziły ograniczenia (np kg mąki na osobę).
A co do przeliczania na PLN to bezsens bo tutaj zarabiam w euro i tak bardzo tego nie odczuwam w skali miesiąca, pomimo rekordowej inflacji.

0

@AdamaTraore Mafia Definitive Edition

0

Gaya to byłoby marzenie.

2

@AlexDark00 A ja w sobotę o 6 rano, ale warto bo potem dopiero w środę na 2 zmianę.
Ahh, życie jest piękne :).

1

Thanks and good luck.

1

@Sau_Ron Depcio.

1

@Janiama Barcelona 2 2 Celta

3

@Colin94 Źródło?

1

@ToWinaSedziego Pijany czy może niespełna rozumu?
Trochę szacunku.

2

@DaPidejpi Koniec.

1

@AllBundy 13 maja będzie równy rok jak rzuciłem wraz ze swoją partnerką ten syf paląc go przez prawie 10 lat (od 1 klasy szkoły średniej).

5

@Rust_Cohle Niektórych z tej strony jeszcze wtedy nie było na świecie, a co dopiero mowa o świadomym oglądaniu meczów.
Co nie zmienia faktu, że masz rację.

0

@kuz W Sports 3000 albo jakoś tak.

3

Chciałem się pochwalić :D.
Narzeczona dzisiaj wróciła z zakupów i znalazła mi w sportowym sklepie taką oto perełkę:
https://zapodaj.net/images/18c82c0c69215.jpg

Jest to jedna z moich ulubionych wyjazdówek.

1

@PatrychoO Jakieś jogurtowe z nadzieniem zjem raz na rok bo to syf.

0

@DaPidejpi 0:2 Real

1

@DaPidejpi 2-3 kraty.

1

@Rust_Cohle Benzema
Salah
Luuk

6

@BartqRKO Jedyny plus PSG jest taki, że sprzedali nam kiedyś Ronaldinho :).

0

@AnnaMarianna Umiem i lubie gotować, a przyrządzić potrafię wszystko.
Ostatnio robiłem zraziki wołowe z pieczonymi batatami.

2

@Worny Pamiętam jak Żółta Łódź Podwodna awansowała z Riquelme do półfinału LM w 2005 a teraz to powtórzyli :D

6

@macio_944 Ja również nie pamiętam, ale mam kolegę i on także nie.

0

@shvead20 Myślę że podwójna szansa na Bayern wejdzie.

1

@JordiElNino Pracowałem 2 lata w UK, 3 w Holandii, a obecnie już rok w Niemczech.
Polecam tych ostatnich, a najlepiej kraje skandynawskie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?