Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi Jest Woźnym i siedzi w kantorku.
0
@gumaz Nigdy nie brałem znieczulenia, więc 'dzień dobry'.
16
@19Riki20 Część La rambli jeszcze nie ma własnej żony więc może popatrzyć najwyżej na cudzą :D.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Katalonbar Eminem Lose Yourself
4
@gurales Dostaje ok 1800€ na konto.
3
@Foton Mieszkam w Niemczech I potwierdzam, że brakuje tutaj w NIEKTÓRYCH sklepach głównie oleju i mąki. Nie wiem jak to jest w większych miastach, ale u nas w 40-tysiecznym te większe sklepu typu Kaufland, Lidl wprowadziły ograniczenia (np kg mąki na osobę).
A co do przeliczania na PLN to bezsens bo tutaj zarabiam w euro i tak bardzo tego nie odczuwam w skali miesiąca, pomimo rekordowej inflacji.
0
@AdamaTraore Mafia Definitive Edition
0
Gaya to byłoby marzenie.
2
@AlexDark00 A ja w sobotę o 6 rano, ale warto bo potem dopiero w środę na 2 zmianę.
Ahh, życie jest piękne :).
1
Thanks and good luck.
1
@Sau_Ron Depcio.
1
@Janiama Barcelona 2 2 Celta
3
@Colin94 Źródło?
1
@ToWinaSedziego Pijany czy może niespełna rozumu?
Trochę szacunku.
2
@DaPidejpi Koniec.
1
@AllBundy 13 maja będzie równy rok jak rzuciłem wraz ze swoją partnerką ten syf paląc go przez prawie 10 lat (od 1 klasy szkoły średniej).
5
@Rust_Cohle Niektórych z tej strony jeszcze wtedy nie było na świecie, a co dopiero mowa o świadomym oglądaniu meczów.
Co nie zmienia faktu, że masz rację.
0
@kuz W Sports 3000 albo jakoś tak.
3
Chciałem się pochwalić :D.
Narzeczona dzisiaj wróciła z zakupów i znalazła mi w sportowym sklepie taką oto perełkę:
https://zapodaj.net/images/18c82c0c69215.jpg
Jest to jedna z moich ulubionych wyjazdówek.
1
@PatrychoO Jakieś jogurtowe z nadzieniem zjem raz na rok bo to syf.
0
@DaPidejpi 0:2 Real
1
@DaPidejpi 2-3 kraty.
1
@Rust_Cohle Benzema
Salah
Luuk
6
@BartqRKO Jedyny plus PSG jest taki, że sprzedali nam kiedyś Ronaldinho :).
0
@AnnaMarianna Umiem i lubie gotować, a przyrządzić potrafię wszystko.
Ostatnio robiłem zraziki wołowe z pieczonymi batatami.
2
@Worny Pamiętam jak Żółta Łódź Podwodna awansowała z Riquelme do półfinału LM w 2005 a teraz to powtórzyli :D
6
@macio_944 Ja również nie pamiętam, ale mam kolegę i on także nie.
0
@shvead20 Myślę że podwójna szansa na Bayern wejdzie.
1
@JordiElNino Pracowałem 2 lata w UK, 3 w Holandii, a obecnie już rok w Niemczech.
Polecam tych ostatnich, a najlepiej kraje skandynawskie.