1

@anxted Praga, Bratysława, Zagrzeb.

@UP: Oczywiście także Hajduszoboszlo!

1

@P93FCB Totalsportek.

0

@BartqRKO Ajj Panie idź pań w ch...
Nie oczekiwałem zbyt wiele po tych remasterach, ale liczyłem, że PRZYNAJMNIEJ nie będą gorsze niż oryginały... No i się przeliczyłem.

1

@Songo91 Nie wykupi, ale odsprzedali Xaviego.

39

Łapy precz od Franka.
Liczę na niego i że będzie bardzo ważnym elementem układanki Xaviego.

0

@CLionelMessi Za karę nie powinien grać!, a nie czekaj... :D.

4

Już w czwartek 11 listopada premiera remastera trylogii GTA 3D.
Czekacie, planujecie kupić owe gry i zagrać, czy może przechodzi to gdzieś obok Was?

1

@JohnnyBarca Piekielna przerwa reprezentacyjna zaczyna zbierać swoje żniwo.

0

@BorzyKrzys To zarzucaj tabsy, pod absynt.

1

@BorzyKrzys Tylko po co mieszać jaranko z takim syfem jakim jest alkohol?

9

Atak nożownika w Oslo. Został zastrzelony przez policjantów.

2

Xavi, Xavi niech nas zbawi.

1

@MESSIah16 Odpowiedź brzmi: nie wiem, ale się domyślam.

3

@Jankes94 Korzystam z Millenium od 4 lat, jestem zadowolony.

1

@AmigoBlancos Ten film zawiera treści należące do partnera LaLiga, który zablokował jego wyświetlanie w tej witrynie lub aplikacji.

@Edit: Jednak działa.

0

@dasouzar11 To był tylko żart, poważnie...
Mam tego świadomość i coś mi się zdarzyło kopnąć piłkę w życiu, nie licząc szkoły kilka lat w amatorskich ligach.

0

Już nie mogę się doczekać jednej z konferencji pomeczowej na której Xavi stwierdzi, że wynik byłby lepszy, gdyby trawa była krótsza o 2,3mm :D.

1

@Emhyr Kane, Benzema, Lautaro Martinez i brak mi więcej pomysłów.
Wszystkie z opcji NIEREALNE.

0

Złota piłka dla Messiego czy Lewandowskiego?
Za i przeciw?

0

@Huberc1kk Mentalnie wciąż to jeszcze szczeniaki.

2

@Janiama "Nie do wygrania" to był rewanż z PSG po przegranej 4:0 w Paryżu. Myślę, że szansę jak najbardziej mamy.

0

Byliście niepoprawnymi optymistami, żeby nie napisać głupcami jeśli myśleliście, że powrót Dembele nas zbawi i da nam cokolwiek ekstra.

0

@paweldunajecfcb Jedną kawę dziennie, ale nie zawsze.

2

@Phoenixx Od oficjalnego ogłoszenia transferu etap: akceptacja.

6

@mientusek1407 Ostatnie przypadki niejednokrotnie pokazywały, że "zielone światło" nie oznacza, że zawodnik powinien od razu grać, bo różnie się to potem kończyło.

0

@Momals11 Brakuje Mathieu.

1

@Arkon Z zagranicznych to Eva Mendez, z Polskich Kasia z 13 Posterunku :).

0

@Paradoks Pff, ja wprawdzie wróciłem z nocki i jutro (tj. dzisiaj) idę na ostatnią nockę, ale za to mam weekend, aż do środy popołudnia :).

2

@Arkon Adam Małysz, Piotr Żyła, Robert Kubica.

1

@kryhaa Matka Boska Bukmacherska miała Cie w opiece :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?