Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@anxted Praga, Bratysława, Zagrzeb.
@UP: Oczywiście także Hajduszoboszlo!
1
@P93FCB Totalsportek.
0
@BartqRKO Ajj Panie idź pań w ch...
Nie oczekiwałem zbyt wiele po tych remasterach, ale liczyłem, że PRZYNAJMNIEJ nie będą gorsze niż oryginały... No i się przeliczyłem.
1
@Songo91 Nie wykupi, ale odsprzedali Xaviego.
39
Łapy precz od Franka.
Liczę na niego i że będzie bardzo ważnym elementem układanki Xaviego.
0
@CLionelMessi Za karę nie powinien grać!, a nie czekaj... :D.
4
Już w czwartek 11 listopada premiera remastera trylogii GTA 3D.
Czekacie, planujecie kupić owe gry i zagrać, czy może przechodzi to gdzieś obok Was?
1
@JohnnyBarca Piekielna przerwa reprezentacyjna zaczyna zbierać swoje żniwo.
0
@BorzyKrzys To zarzucaj tabsy, pod absynt.
1
@BorzyKrzys Tylko po co mieszać jaranko z takim syfem jakim jest alkohol?
9
Atak nożownika w Oslo. Został zastrzelony przez policjantów.
2
Xavi, Xavi niech nas zbawi.
1
@MESSIah16 Odpowiedź brzmi: nie wiem, ale się domyślam.
3
@Jankes94 Korzystam z Millenium od 4 lat, jestem zadowolony.
1
@AmigoBlancos Ten film zawiera treści należące do partnera LaLiga, który zablokował jego wyświetlanie w tej witrynie lub aplikacji.
@Edit: Jednak działa.
0
@dasouzar11 To był tylko żart, poważnie...
Mam tego świadomość i coś mi się zdarzyło kopnąć piłkę w życiu, nie licząc szkoły kilka lat w amatorskich ligach.
0
Już nie mogę się doczekać jednej z konferencji pomeczowej na której Xavi stwierdzi, że wynik byłby lepszy, gdyby trawa była krótsza o 2,3mm :D.
1
@Emhyr Kane, Benzema, Lautaro Martinez i brak mi więcej pomysłów.
Wszystkie z opcji NIEREALNE.
0
Złota piłka dla Messiego czy Lewandowskiego?
Za i przeciw?
0
@Huberc1kk Mentalnie wciąż to jeszcze szczeniaki.
2
@Janiama "Nie do wygrania" to był rewanż z PSG po przegranej 4:0 w Paryżu. Myślę, że szansę jak najbardziej mamy.
0
Byliście niepoprawnymi optymistami, żeby nie napisać głupcami jeśli myśleliście, że powrót Dembele nas zbawi i da nam cokolwiek ekstra.
0
@paweldunajecfcb Jedną kawę dziennie, ale nie zawsze.
2
@Phoenixx Od oficjalnego ogłoszenia transferu etap: akceptacja.
6
@mientusek1407 Ostatnie przypadki niejednokrotnie pokazywały, że "zielone światło" nie oznacza, że zawodnik powinien od razu grać, bo różnie się to potem kończyło.
0
@Momals11 Brakuje Mathieu.
1
@Arkon Z zagranicznych to Eva Mendez, z Polskich Kasia z 13 Posterunku :).
0
@Paradoks Pff, ja wprawdzie wróciłem z nocki i jutro (tj. dzisiaj) idę na ostatnią nockę, ale za to mam weekend, aż do środy popołudnia :).
2
@Arkon Adam Małysz, Piotr Żyła, Robert Kubica.
1
@kryhaa Matka Boska Bukmacherska miała Cie w opiece :).