25

@Jacu327 A czemu Bartek to nie Bariusz?

1

@LeoMessiah 28 (słownie: dwadzieścia osiem)

13

Jeśli to pamiętasz oznacza to, że jesteś starym zgredem.

https://i1.ujarani.com/3/3/3zZSzg.jpg

2

17

> Nie wiesz który mamy rok.
> Wbijasz na mój profil - dni w serwisie
> Profit? Już wiesz.

0

@Nano22 'Świat jest tragedią dla tych co czują i komedią dla tych co myślą.'

3

@Gaunter A ja właśnie kładę się spać po nocnej zmianie i w sumie jak się nad tym zastanowić to zdecydowanie wolę to od wstawania o 4:30 :D

0

@LeoMessi1994 Mimo wszystko portugalską świnie.

1

@Stasiuburza Jeszcze nie, ale już zapisany :).

0

@AllBundy Anelka

10

@Volk Ciężko wybrać tylko dwie, ale ja dałbym rajd z Getafe, oraz z Realem Madryt w 1/2 LM ze względu na rywala oraz poziom rozgrywek.


0

@Mati90fcb Najlepiej na jakiejś lokalnej grupie na fb napisać np. Polacy w... I okolice itp.
Od 7 lat jestem za granicą i zarówno będąc w Anglii, Holandii czy teraz Niemchech korzystałem z tego typu grup w różnych sprawach.

1

1

@barcowy1899
Bisz
Łona
Abradab

0

@MysticCat Najlepiej byłoby zrobić wszystko by sprzedać go już w tym okienku.
Czegokolwiek byśmy nie zrobili w kwestii Dembele będziemy i tak stratni zarówno sportowo jak i finansowo.

1

@Rust_Cohle Dziwnie piszesz Higuain.

9

"Mateu Alemany i Ramon Planes chcą porozmawiać z agentami zawodnika i przekazać im, że klub zamierza dalej stawiać na Dembélé, oferując mu nowy kontrakt."

Rozumiem, że chcą na niego stawiać w katalońskich szpitalach...
Pathetic.

3

@Kettger
1. Moja dziewczyna
2. Moja mama
3. Moja siostra
4. Mój brat
5. Mój najlepszy przyjaciel

@Up: No i jeszcze mój wychowaca z czasów gimnazjów.

3

Ale zamknięte łby.

4

@IronSanHybrid Szkoda tylko, że 99% kwestii Smokowskiego, to będą te same kwestie które od x-lat powtarza Szpakowski.

0

@bartekvisca To było prowo, ale dzięki za cenną informację :D

3

@MatiFCB2000 Warto było go wykupić z Betisu.

3

1

@JarekS I Donnaruma przede wszystkim ;)

1

@Janiama 2:1 Włochy

9

Jazda z Angolami!
Dzisiaj cała La Rambla za WŁOCHAMI!

2

0

@BarcaInfo Ooo, a ja ostatnio też pisałem posta na ten temat.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10285066#comment-10285066

1

@dmcteam Jestem fanem drużyny narodowej w której gra Messi, a że padło na Albi Celestes...

0

@GeneralXavi Ja oglądałem streama na VPN australisjkim i już znam wynik, no, ale bez spoilerów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?