Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
@Jacu327 A czemu Bartek to nie Bariusz?
1
@LeoMessiah 28 (słownie: dwadzieścia osiem)
13
Jeśli to pamiętasz oznacza to, że jesteś starym zgredem.
https://i1.ujarani.com/3/3/3zZSzg.jpg
2
Mama miała zacne nogi :D
https://zapodaj.net/images/3e732c3950af5.jpg
17
> Nie wiesz który mamy rok.
> Wbijasz na mój profil - dni w serwisie
> Profit? Już wiesz.
0
@Nano22 'Świat jest tragedią dla tych co czują i komedią dla tych co myślą.'
3
@Gaunter A ja właśnie kładę się spać po nocnej zmianie i w sumie jak się nad tym zastanowić to zdecydowanie wolę to od wstawania o 4:30 :D
0
@LeoMessi1994 Mimo wszystko portugalską świnie.
1
@Stasiuburza Jeszcze nie, ale już zapisany :).
0
@AllBundy Anelka
10
@Volk Ciężko wybrać tylko dwie, ale ja dałbym rajd z Getafe, oraz z Realem Madryt w 1/2 LM ze względu na rywala oraz poziom rozgrywek.
0
@Mati90fcb Najlepiej na jakiejś lokalnej grupie na fb napisać np. Polacy w... I okolice itp.
Od 7 lat jestem za granicą i zarówno będąc w Anglii, Holandii czy teraz Niemchech korzystałem z tego typu grup w różnych sprawach.
1
Reklama motocykla WSK z lat 70
https://m.youtube.com/watch?time_continue=25&v=xuPe5TgqBvk&feature=emb_title
1
@barcowy1899
Bisz
Łona
Abradab
0
@MysticCat Najlepiej byłoby zrobić wszystko by sprzedać go już w tym okienku.
Czegokolwiek byśmy nie zrobili w kwestii Dembele będziemy i tak stratni zarówno sportowo jak i finansowo.
1
@Rust_Cohle Dziwnie piszesz Higuain.
9
"Mateu Alemany i Ramon Planes chcą porozmawiać z agentami zawodnika i przekazać im, że klub zamierza dalej stawiać na Dembélé, oferując mu nowy kontrakt."
Rozumiem, że chcą na niego stawiać w katalońskich szpitalach...
Pathetic.
3
@Kettger
1. Moja dziewczyna
2. Moja mama
3. Moja siostra
4. Mój brat
5. Mój najlepszy przyjaciel
@Up: No i jeszcze mój wychowaca z czasów gimnazjów.
3
Ale zamknięte łby.
4
@IronSanHybrid Szkoda tylko, że 99% kwestii Smokowskiego, to będą te same kwestie które od x-lat powtarza Szpakowski.
0
@bartekvisca To było prowo, ale dzięki za cenną informację :D
3
@MatiFCB2000 Warto było go wykupić z Betisu.
3
https://m.jbzd.com.pl/obr/1977479/a-wez-jeszcze-miej-wlasna-firme
Miłego dnia wszystkim :D
1
@JarekS I Donnaruma przede wszystkim ;)
1
@Janiama 2:1 Włochy
9
Jazda z Angolami!
Dzisiaj cała La Rambla za WŁOCHAMI!
2
LEO MESSI - Król jest tylko jeden!
https://www.e-kolorowanki.eu/wp-content/uploads/2019/02/messi-lionel-kolorowanka.png
0
@BarcaInfo Ooo, a ja ostatnio też pisałem posta na ten temat.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10285066#comment-10285066
1
@dmcteam Jestem fanem drużyny narodowej w której gra Messi, a że padło na Albi Celestes...
0
@GeneralXavi Ja oglądałem streama na VPN australisjkim i już znam wynik, no, ale bez spoilerów :)