Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ooo jaaa, wielkie dzięki :D.
Miłej niedzieli, peace yooo.
0
Soccer stream reddit został z zbanowany na amen?
Jeśli tak to trochę słabo, bo była to najlepsza strona ze streamami z której korzystałem x-lat i nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem linku do meczu.
Czy macie jakieś alternatywy jeszcze, poza roja directa?
Najlepiej zagraniczne strony.
0
WWO - Jeszcze będzie czas
2
oraz
0
Dobry wieczór, był ktoś w kinie na filmie Kogel Mogel 3? Warto się wybrać?
55
Mareczka wygrała :D
0
Losowanie.
0
Po takim meczu bardzo ciężko wybrać MVP :d
0
A ja mam ogromną nadzieję że to jednak Real awansuje i zagramy z nimi w 1/2 :)
0
https://pylife.pl/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://www2.pylife.pl/ip2/QZ6iy3S.jpg&key=93ca595b9d654a2f876135fec75a8f8b7016a6e4691d63d231dc7d982de4be2f
Jak widać Joe still alive =)
5
Co to za brednie...
Pamiętam, że w jakimś meczu też obronił karnego w barwach Barcelony (kojarzy mi się to z takim jego uśmieszkiem, ale nie jestem w stanie na szybko sobie przypomnieć meczu)
0
Za co ban, przecież jestem niewinny.
No i Kodeks Ramblii mi nie działa :(.
No risk, no fun.
17
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/51543317_10212563738879681_7611514791131086848_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=482a8c86b825dee5e75b351c19b494fc&oe=5CB77E4B
XDD
17
Erni mi tu wygląda jakby zaraz miał powiedzieć ''kierowniku dej no dwa złote'' :D
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams_other/
Jeśli na telefon to zwracaj uwagę, czy jest "mobile friendly: yes", chociaż transmisje, które tego nie mają też normalnie działają mi na telefonie z full screenem.
2
Jacek Poniedziałek > https://media.teleman.pl/photos/Wtorek-2001.jpg ???
28
Krzysztof Piątek > Waldemar Sobota
0
https://www.fcbarca.com/87560-kadra-sevilli-na-rewanzowy-mecz-cwiercfinalu-pucharu-krola-z-barcelona.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
2 akapit.
4
Barcelona to zdecydowanie za wysokie progi dla Munira - mimo mojej sympatii do niego. Przykre, no ale cóż... prawdziwe.
1
https://www.weednews.pl/malzenstwo-po-klotni-wezwalo-policje-zapomnieli-ze-maja-spora-uprawe-marihuany/
:D
50
Semedo 7.5 od redakcji i użytkowników, no nieźle. Ktoś tu chyba będzie zawiedziony.
2
Znane na pamięć od 1410.
3
Węgry - Hajduszoboszlo.
1
Jak dla mnie cały beef na bardzo słabym poziomie.
Zawodnicy nie potrafiący złożyć kilku punchy.
1
Zawsze za :).
0
Siema, poleci ktoś jakieś fajne tytuły gier z otwartym światem na PS4 pokroju GTA V, Mafia III, RDR2 itp...
2
Dzisiaj go spotkałem w przychodni. Czekał wraz ze mną w kolejce do lekarza po L4.
Podobno ma coś z kolanem...
11
No i bardzo fajnie, w końcu nie będzie cyrków jak co roku z wyborem stadionu.
24
Na pewno oglądaliśmy ten sam mecz?
0
A to nie pomogę. Nie oglądam nigdy meczów z polskim komentarzem, ale powodzenia w szukaniu :).