0

Ooo jaaa, wielkie dzięki :D.
Miłej niedzieli, peace yooo.

0

Soccer stream reddit został z zbanowany na amen?

Jeśli tak to trochę słabo, bo była to najlepsza strona ze streamami z której korzystałem x-lat i nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem linku do meczu.
Czy macie jakieś alternatywy jeszcze, poza roja directa?

Najlepiej zagraniczne strony.

0

WWO - Jeszcze będzie czas

2


oraz

0

Dobry wieczór, był ktoś w kinie na filmie Kogel Mogel 3? Warto się wybrać?

55

Mareczka wygrała :D

0

Losowanie.

0

Po takim meczu bardzo ciężko wybrać MVP :d

0

A ja mam ogromną nadzieję że to jednak Real awansuje i zagramy z nimi w 1/2 :)

5

Co to za brednie...

Pamiętam, że w jakimś meczu też obronił karnego w barwach Barcelony (kojarzy mi się to z takim jego uśmieszkiem, ale nie jestem w stanie na szybko sobie przypomnieć meczu)

0

Za co ban, przecież jestem niewinny.
No i Kodeks Ramblii mi nie działa :(.

No risk, no fun.

17

Erni mi tu wygląda jakby zaraz miał powiedzieć ''kierowniku dej no dwa złote'' :D

0

https://www.reddit.com/r/soccerstreams_other/

Jeśli na telefon to zwracaj uwagę, czy jest "mobile friendly: yes", chociaż transmisje, które tego nie mają też normalnie działają mi na telefonie z full screenem.

2

28

Krzysztof Piątek > Waldemar Sobota

4

Barcelona to zdecydowanie za wysokie progi dla Munira - mimo mojej sympatii do niego. Przykre, no ale cóż... prawdziwe.

50

Semedo 7.5 od redakcji i użytkowników, no nieźle. Ktoś tu chyba będzie zawiedziony.

2

Znane na pamięć od 1410.

3

Węgry - Hajduszoboszlo.

1

Jak dla mnie cały beef na bardzo słabym poziomie.
Zawodnicy nie potrafiący złożyć kilku punchy.

1

Zawsze za :).

0

Siema, poleci ktoś jakieś fajne tytuły gier z otwartym światem na PS4 pokroju GTA V, Mafia III, RDR2 itp...

2

Dzisiaj go spotkałem w przychodni. Czekał wraz ze mną w kolejce do lekarza po L4.
Podobno ma coś z kolanem...

11

No i bardzo fajnie, w końcu nie będzie cyrków jak co roku z wyborem stadionu.

24

Na pewno oglądaliśmy ten sam mecz?

0

A to nie pomogę. Nie oglądam nigdy meczów z polskim komentarzem, ale powodzenia w szukaniu :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?