Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ej Mati, już nie jesteśmy za Realem.
29
https://i.imgur.com/pyFY72V.gif
13
Wszystko się da wytłumaczyć, o ile dziewczyna jest kumata...
Moja już wie, co to jest spalony i wcale nie mam tu na myśli kotleta :D
35
''Pojawią się emocje, nieodłączne w pojedynkach Barcelony z Realem. (...)''
No właśnie! Ja tego nie potrafię pojąć jak niektórzy mogą pisać, że nie towarzyszą im emocje podczas dzisiejszego klasyku. Łapię się za głowę jak widzę jak ktoś pisze o odpuszczaniu meczu, bo Barcelona gra bezbarwnie i bez polotu.
I może i jest w tym sporo prawdy, ale ludzie... kibicem się JEST, a nie BYWA. Jest się nim zawsze, na dobre i na złe.
Ja jestem dumny z tego, że od tyłu lat mam Barcę w sercu, bo być kibicem takiego klubu, to duma.
Ja juz mam swoje lata i nie mały staż w kibicowaniu Barcelonie, a mimo to ciągle cieszę się jak dziecko na samą myśl o dzisiejszym El Clasico.
Po 3 punkty! VAMOS BARCA!
8
Witam wszystkich Cules w ten jakże piękny, piątkowy dzionek.
Dzisiaj licznik dni od których mam konto na stronie wybił równe 1000 dni.
Mimo, że samo konto mam dość krótko, to stronę odwiedzam regularnie od 2007 roku.
Przeżywałem tutaj z wami tryplety, wygrane Ligi Mistrzów, mistrzostwa krajowe, oraz inne puchary. Transfery, zwolnienia, masa i ogrom zmian na samej stronie.
Życzę sobie oraz Wam, żeby jeszcze nie raz była okazja do świętowania. Mam nadzieje, że kolejna taka będzie już w maju.
Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego weekendu tym którzy go dzisiaj zaczynają.
Visca el Barca!
Peace, yoo.
42
https://ujarani.com/441164
XD
0
Właśnie to 1 opcje obczajałem i złapałem się za głowę jak zobaczyłem cenę...
0
Siema, gdzie można kupić bilety na mecz Barcelony z PSV który odbędzie się 28 listopada w Eindhoven.
Ktoś się zna i orientuje?
57
http://s5.ifotos.pl/img/nolooking_qeaeshs.jpg
0
Totti, Gerrard.
0
Messi, Ronaldinho, Xavi, Henry, Ronaldo (Br).
0
Poje*ało ich z tymi godzinami...
0
No niestety.
Nie mogli dać komuś innemu bo CR7 by się obraził :(
20
Wg mnie bramka Bale była ładniejsza.
3
Albo ''Śniło mi się, że wylosujemy...'' :D
0
Byłbym zadowolony z losowania, gdyby wypadło coś w ten deseń:
Barca
ManU / Roma
Ajax / Lyon
Young Boys
1
Ciekawy jestem jak by wyglądała wasza 'Dziesiątka ulubionych piłkarzy'.
Moja wygląda następująco:
---> Messi, Ronaldinho, Puyol, Xavi, D. Villa, Eto'o, Iniesta, T. Henry, Totti, Ronaldo (BR).
Zobaczymy jak bardzo się różnimy :D.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
U mnie na aplikacji działa prawidłowo :)
http://oi64.tinypic.com/1z1gpqt.jpg
4
Gol Rybusa w lidze rosyjskiej.
3
Obaj gdy są w formie są świetni, ale stawiam na Big Sama :)
0
CC Cleaner
YAC - Yet Another Cleaner
1
Zarzucam klasykiem :D
Liczę, że w maju będziemy cieszyć się podobnie.
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/
0
Nie Ty sam jeden...
1
I cyyyk ostatnia przerwa, jeszcze 2,5 godz pracy i do domku :D
Środa minie, tydzień zginie...
6
Oo kuurła, ale by na takim pograł :D
http://oi66.tinypic.com/2e1w0at.jpg
4
A jednak zrobili szpaler :D
9
Może za parę lat zoorganizują Gran Derbi na Narodowym ¯\_(⊙_ʖ⊙)_/¯
0
Na plus.