Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bravo Sport powiadacie? :D
Tak wyglądają wciąż drzwi mojej szafki od wewnątrz:
http://s10.ifotos.pl/img/275368921_qnhpnxq.jpg
0
Grubson to nie raper =)
0
Coś w tym stylu:
"Drogi przyjacielu Masche, którego nikt nie daje, jest znany wielu i jesteś przykładem, który pokazuje, że sprawy wygrywają pot, poddanie się i poświęcenie.
Szef krzyczy, a Szef w ciszy, zasłużyłeś sobie na szacunek.
Dziękuję, że przez te wszystkie lata otworzyłeś mi drzwi swojego serca, domu i rodziny.
Niech dobra energia towarzyszy wam na waszym nowym etapie.
Błogosławieństwa"
1
http://img.cda.pl/vid/oryginalne/cafb2d35cc7ec3a9ac10fe01eb036ea0-01.jpg :D
FUT: http://www.futhead.com/18/players/18496/oscar-boniek-garcia/
0
Ja bardziej okolice Krosna, ale czemu nie :D.
Myślę że sporo osób by się znalazło z NASZYCH stron tutaj na stronie, pozdro!
0
Kilkanaście km ode mnie :D
1
Od 2 lat oglądam mecze na zagranicznej transmisji BEIN Sports i nie mam problemu z 'obiektywnymi' komentarzami z polskich kanałów.
Także gorąco polecam :)
2
Ktoś wie czy Zidane nadal klaszcze?
0
''Niemożliwe? Nie istnieje!''
=)
0
Ja za te karty dałem w sumie z 3000 coinsów. Wiem że mi się nie zwróci, ale to była kasa z niepotrzebnego zawodnika którego sprzedałem, a poza tym na kolejne wzmocnienie musze zebrać ok 200k, wiec te 3k nie robi mi zbytniej różnicy :D.
0
Spoko luz, doceniam każdą chęć pomocy, pozdro!
1
http://s6.ifotos.pl/img/Screensho_qnpxrra.png
@Veb1233: Dzięki :)
0
Do graczy FUT:
W jaki sposób mogę tutaj zwiększyć zgranie prawego i lewego napastnika do 4 pts by spełnić warunek (12 chemistry).
http://s6.ifotos.pl/img/Screensho_qnpxrhe.png
Od czego to zależy w tym przypadku?
0
1. Skazani na Shawshank / Chłopaki nie płaczą
2. Patrick Swayze / Bogusław Linda
3. Chłopaki z baraków
4. idk
0
Dwa pytania do graczy FUTa:
1. W jaki sposób użyć tych kart?
http://s5.ifotos.pl/img/Screensho_qnprpxr.png
2. Ile trzeba wykonać zadań żeby zaliczyć 'Pierwsza wymiana'? Do tej pory zrobiłem te zadania:
http://s2.ifotos.pl/img/Screensho_qnprpxw.png
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
65
Jednostka wojskowa na pustyni, przyjeżdża generał i pyta żołnierzy:
- Macie jedzenie?
- Mamy!
- Macie alkohol?
- Mamy!
- A jak u was jest z seksem
- Mamy wielbłąda!
Trochę się zdziwił generał, ale nic. Wrócił do domu, mija tydzień, a jego dalej nurtuje ten wielbłąd. Postanowił wrócić więc do jednostki.
Znów ta sama seria pytań. Odpowiedzi te same. Generał mówi:
- Zaprowadźcie mnie do niego.
Otworzył budynek z wielbłądem, generał patrzy i prosi by go zostawili na 20 minut.
Minął czas. Generał wychodzi uradowany. Zapina rozporek i mówi:
- Fajny ten wielbłąd ale ma trochę dupkę krzywą !
Na to jeden z żołnierzy:
- Krzywą może i ma, ale przynajmniej do burdelu nas wozi Panie generale!
64
Szkoda. Mam nadzieje, że mimo wszystko kogoś kupią bo inaczej ten sezon będzie nudny ( ͡° ͜ʖ ͡° )
0
Gratki, ja już otworzyłem 456456 paczek i najlepszego jakiego trafiłem miał overage 84 :D.
0
Może nie spełniłeś jakiegoś warunku np czasem jest że można tylko 2 graczy z tej samej Ligii, 2 tej samej narodowości itp...
15
Znowu jakieś trzy randomowe suchary:
1) Namawianie kobiety na seks, jest jak smarowanie chleba masłem...
...można to zrobić kartą kredytową, ale sensowniej za pomocą noża.
2) Dlaczego po dobrym jedzeniu chce się palić?
Bo po dobrym paleniu chce się jeść!
3)
* Gdzie jesteś?
- W knajpie.
* Przygotowałam dla nas kolację. Jak nie będzie Cię w domu za 20 minut dam ją psu.
- Zostaw psa w spokoju, to nie jego wina…
0
Tak żyje, jeszcze nigdy nie zginąłem.
Zostało to wyjaśnione w Mafii 3, pozdrawiam =).
0
Bardzo prawdopodobne.
8
Tak na prawdę wiele z tych niewykorzystanych karnych nie miało większego znaczenia dla wyniku.
Najbardziej bolał niewykorzystany karny w 1/2 LM w 2012 przeciw Chelsea.
53
Cztery suchary na wieczór:
1) U japońskiego krawca:
- Uszijmito!
- Nichu*a!
- Cimu?!
- Nicinima!
2) Co łączy dostawcę pizzy i ginekologa?
Zarówno jeden jak i drugi mogą tylko powąchać.
3) Nawalony koleś wsiada do taksówki i mówi:
- Proszę szybko na dworzec, zapłacę 50 zł!
- Ale my już jesteśmy na dworcu
- Kur*a masz te 50 zł, ale na drugi raz tak nie zapierd*laj.
4) http://s6.ifotos.pl/img/jioker345_qxqsxrr.jpg
0
O wielkie dzięki, z pewnością skorzystam.
0
Ok dzięki za rozjaśnienie.
0
Chciałem sobie sprawić koszulkę Barcelony z własnym napisem i numerem. Szukałem na necie trochę (np strona Nike itp) i tam ceny są 300-400zł i w górę, a na Allegro znalazłem aukcję za jedyne 120zł.
http://allegro.pl/fc-barcelona-17-18-koszulka-wlasnym-z-nadrukiem-i6994100546.html?reco_id=edca4458-fc6d-11e7-92f1-246e9680b9e8&bi_m=reco&bi_c=Product&bi_s=archiwum_allegro
Myślicie, że to nie jest żaden fejk?
7
Wszystkie stare ze starą "Alinką" :D.
0
Za Pique mam jeszcze alternatywe Laporte ale wydaję się słabszy, na ŚP dobrze mi się spisywał Koke i Asensio a teraz od paru meczy testuję Busiego z ŚPD na środku pomocy.
Diego Coste kupiłem też nie dawno i póki co w 2 meczach 3x hattrick, a co do innych środkowych napastników nie mogłem się przekonać (korzystałem już z kolejno Torres, Bacca, Gameiro, Bakambu).