Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To skład z La Liga, straciłbym wtedy znacząco na zgraniu (one w ogóle coś daje w samej GRZE?)
0
Do graczy FUT:
http://s5.ifotos.pl/img/270168491_qxqwnnw.png
Co proponujecie tutaj ulepszyć: zbierać coinsy na Suareza ST, czy jakieś inne manewry wykonać?
0
Od 2 lat oglądam mecze wyłącznie na trasnmisjach angielskich i nie mam żadnego problemu z polskimi "obiektywnymi" komentatorami.
O tyle jestem zdrowszy, także polecam =).
13
To też niczego sobie
http://3.bp.blogspot.com/-hk97hHfOqNM/TZmhfyTUL1I/AAAAAAAAACk/B3Al1oD9Dl0/s1600/pique5.jpg
14
Przeżyjmy to jeszcze raz
13
A co to się stanęło? Podobno Puchar Króla to mało znaczące rozgrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
9
Polecam ulub.pl
21
http://cdn26.se.smcloud.net/t/photos/t/477804/real-madryt-memy_25109801.jpg
0
Ja pier*olę wypożyczony?
0
Czy jest jakaś możliwość zagrania własnym teamem z FUTa w trybie szybkich meczów np z kumplami?
0
Właśnie próbowałem wielokrotnie z przyciskiem zasilania i nic.
Z monitorem niestety lipa bo laptop ma jedynie wejście HDMI nie ma DSuba a monitor odwrotnie :D
0
[Problem z laptopem]
Nie korzystałem z lapka przez jakiś czas i teraz jest czarny ekran. Teoretycznie to powinien być wygaszacz, ale 2 raz mam ten sam problem. Lapek nie reaguje na żadne przyciski. Próbowałem praktycznie wszystkich kombinacji klawiszy Fn z F-ami i nic. Próbowałem różne przyciski i nic. Laptop jest włączony o czym świadczy świecąca się kontolka, poza tym chłodzenie normalnie chodzi. Kiedyś miałem to samo i dopiero jak wstałem na 2 dzień i lapek się całkowicie rozładował, podłączyłem go i uruchomił sie normalnie. Wyciągnięcie baterii by pomogło ale mam taki model ze musiałbym odkręcać dużą ilość śrubek by dostać się do baterii. Nie mam już pomysłu co zrobić, bo najprawdopodobniej musi to byc jakas blokada ekranu/klawiszy.
0
Nie obstawiałem nic przez ostatnie kilka lat. Znając mojego pecha jak postawie to nie przyjdzie, a wygrany kesz tak nie ucieszy :|
6
Mógłby ktoś obstawić dużą kasę na to, że Cou nie trafi do Barcelony, myślę że to przyspieszyło by oficjalne ogłoszenie transferu.
Socjopata ratuj!
1
Tego ci życzę. Nigdy nie wiadomo co los przyniesie, jeszcze na początku 2017 roku byłem sam, nie miałem pracy i żadnych perspektyw rozwoju.
Wszystko się może zmienić z dnia na dzień!
14
Dobry wieczór!
W tym nadchodzącym 2018 roku chciałbym życzyć wszystkim La Ramblowiczom wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia, pomarańczy a przede wszystkim spełniania założonych przez siebie celów, transferu Cou i samych sukcesów naszej ukochanej Barcy.
Dla mnie 2017 był przełomowy. Znalazłem super prace za granicą, poznałem kobietę swojego życia, której będę się chciał oświadczyć za jakiś czas podczas podróży do Barcelony która będzie kolejnym spełnionym marzeniem. Spaliłem kupę zioła jak co rok i życzę sobie by rok z 8 na końcu był równie udany.
ŻYCIE JEST KUR*A PIĘKNE!
Pozdrawiam gorąco!
0
Arsenal, Werder Brema, AC Milan.
0
La Liga: http://s6.ifotos.pl/img/Screensho_qxseshq.png
Serie A: http://s6.ifotos.pl/img/Screensho_qxsesrp.png
0
Niestety nie miałem okazji obejrzeć dzisiejszego klasyku. Zanim znajdę czas by obczaić obszerniejszą powtórkę napiszcie kto zagrał dobre zawody, kto zagrał bez rewelacji, a kto słabo.
0
To jest dziwne, tak bardzo chce dawać zwroty
Pozytywne jak narkotest Maradony,
0
Zamiast UFC GTA V i byłoby w pytę, ale wiadomo... kwestia gustu :D.
5
Manolasa z Romy, podobno mają prawo pierwokupu.
0
Ponieważ byłby to miły gest z ich strony.
0
https://i1.ujarani.com/3/3/3nrdhD.webm
0
Dzięki.
0
Jest jakaś aplikacja w wersji komputerowej do zarządzania drużynom w FUT 18, coś jak FIFA Companion na Androida?
0
Sorry pomyliło mi się z Draftem :D
Czyli najlepiej robić SB?
0
Witam, mam kilka pytań dt trybu FUT 18.
Obecnie posiadam skład z La Liga na poziomie 82 ovr. Szału nie ma i obecnie jeśli się wzmacniać to graczami po 85+ ovr, którzy kosztują nie mało. W celu ulepszania swojego składu:
1. Ładować coinsy w złote paczki?
2. Ładować po 15k na Squad Battles?
3. Zbierać coinsy na konkretych piłkarzy?
Dotychczas sporo wydałem na paczki i najlepsi piłkarze których w nich trafiłem mieli zaledwie 83 ovr.
No i czy opłaca się kupować FIFA Pointy?
Prosiłbym o jak najwięcej informacji na ten temat, pozdrawiam :D.
4
Jak tu nie lubić Mathieu :D
0
Wersja numer 2 mój faworyt :D.
Nie odejmując innym kalendarzom, dobra robota.