Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kalendarz ma wjechać na LR w ostatni dzień stycznia :D.
Stay tuned!
3
Zapomniałeś dodać, że Deyverson opluł go pierwszy.
streamable.com/d6t8x
1
Gracias.
0
Elo, podeśle ktoś profil tego Pana od kalendarzy, bo mi się zagubił gdzieś jego nick.
Ewentualnie czy wiadomo już coś nt. kalendarza na luty?
0
Vidal mistrzunio!
0
A jednak Enrique obczaił wyniki ankiety.
Mimo wszystko szkoda, że nie ma Vidala :D.
1
A prawda jest taka, że gdyby nie kontuzje to Vidal w ogóle nie zostałby na ten mecz powołany.
Przykre, ale prawdziwe.
39
I Vidal dość, że nie w 1 składzie to nie ma raczej szans na to by zagrał. Ręce opadają...
19
Barca wygrywa na Anoeta, Tebas chwalący Pique.
Można umierać :D.
1
A organizator meczu zabiera piłkę jak się obrazi :D
29
http://images.cdn.fourfourtwo.com/sites/fourfourtwo.com/files/styles/inline-image/public/enriquemourinho.jpg?itok=NFhoQFA8
Tyle osobistości na jednym zdjęciu :D.
1
Neymar jest świetnym piłkarzem, ale najzwyczajniej w świecie nie nadaje się na kapitana, to nie jest typ lidera. Może w przyszłości tak - ale nie obecnie.
Takie jest moje zdanie.
0
Jak tak się skończy, to kibice Sevilli już będą lubić Ramosa :D.
0
Co się odwlecze... :D
4
Denis nie jest powołany.
1
Okej, dzięki za info. Przynajmniej nie będę rzucał telefonem przy następnej okazji :D.
17
Czy tylko ja mam taki problem na mobilnej wersji strony, że wyrzuca mnie do góry (czasami), gdy chcę polecić jakiś komentarz?
Bo nie za bardzo wiem gdzie leży problem i czy to nie wina samego telefonu.
6
Traktuję wylosowanie RSSS, jako szansę na pokonanie ich na Anoeta i mocno wierzę, że tak właśnie będzie.
0
Miejmy nadzieję, że taki dwumecz to szansa na przełamanie klątwy :D
0
Chciałbym uniknąć w kolejnym etapie Atletico i pewnie nie jestem sam uważając ich za najtrudniejszy dwumecz.
Fajnie by było dla odmiany trafić na kogoś słabszego, chociaż i z ewentualnego dwumeczu z Realem będę zadowolony.
0
O 12.
9
Bądź aktywny fizycznie,
jak nie chcesz być chory psychicznie :D
0
Przecież nie zwyzywał mu matki :D.
Czego innego można było się spodziewać.
25
Myślę, że w przypadku kibiców United i Realu dużą rolę odgrywa CR7. Sam na ten przykład mam kumpli, którzy kibicują United od wielu lat, a po przejściu Ronaldo do Realu zaczęli mi po prostu kibicować życząc tym samym jak najlepiej naszemu odwiecznemu rywalowi.
0
Z tego co pamiętam nie ma takiej możliwości.
1
Myślę, że nie tylko lata, ale i najlepszy transfer defensywnego zawodnika w ostatnich latach i na lata,
2
A co robią lekarze w kuchni?
- leczo
0
A nie ma jednak losowania w następnej rundzie?
2
Eto'o, Luis Suarez, David Villa.
0
Kolega od kalendarzy pisał kiedyś na LR, że może się nie wyrobić i będzie dopiero na początek stycznia, pozdro.
To odpowiedz do poniższego postu, coś scielo na mobilnej.