0

Kalendarz ma wjechać na LR w ostatni dzień stycznia :D.

Stay tuned!

3

Zapomniałeś dodać, że Deyverson opluł go pierwszy.

streamable.com/d6t8x

1

Gracias.

0

Elo, podeśle ktoś profil tego Pana od kalendarzy, bo mi się zagubił gdzieś jego nick.
Ewentualnie czy wiadomo już coś nt. kalendarza na luty?

0

Vidal mistrzunio!

0

A jednak Enrique obczaił wyniki ankiety.

Mimo wszystko szkoda, że nie ma Vidala :D.

1

A prawda jest taka, że gdyby nie kontuzje to Vidal w ogóle nie zostałby na ten mecz powołany.
Przykre, ale prawdziwe.

39

I Vidal dość, że nie w 1 składzie to nie ma raczej szans na to by zagrał. Ręce opadają...

19

Barca wygrywa na Anoeta, Tebas chwalący Pique.
Można umierać :D.

1

A organizator meczu zabiera piłkę jak się obrazi :D

1

Neymar jest świetnym piłkarzem, ale najzwyczajniej w świecie nie nadaje się na kapitana, to nie jest typ lidera. Może w przyszłości tak - ale nie obecnie.
Takie jest moje zdanie.

0

Jak tak się skończy, to kibice Sevilli już będą lubić Ramosa :D.

0

Co się odwlecze... :D

4

Denis nie jest powołany.

1

Okej, dzięki za info. Przynajmniej nie będę rzucał telefonem przy następnej okazji :D.

17

Czy tylko ja mam taki problem na mobilnej wersji strony, że wyrzuca mnie do góry (czasami), gdy chcę polecić jakiś komentarz?
Bo nie za bardzo wiem gdzie leży problem i czy to nie wina samego telefonu.

6

Traktuję wylosowanie RSSS, jako szansę na pokonanie ich na Anoeta i mocno wierzę, że tak właśnie będzie.

0

Miejmy nadzieję, że taki dwumecz to szansa na przełamanie klątwy :D

0

Chciałbym uniknąć w kolejnym etapie Atletico i pewnie nie jestem sam uważając ich za najtrudniejszy dwumecz.
Fajnie by było dla odmiany trafić na kogoś słabszego, chociaż i z ewentualnego dwumeczu z Realem będę zadowolony.

0

O 12.

9

Bądź aktywny fizycznie,
jak nie chcesz być chory psychicznie :D

0

Przecież nie zwyzywał mu matki :D.

Czego innego można było się spodziewać.

25

Myślę, że w przypadku kibiców United i Realu dużą rolę odgrywa CR7. Sam na ten przykład mam kumpli, którzy kibicują United od wielu lat, a po przejściu Ronaldo do Realu zaczęli mi po prostu kibicować życząc tym samym jak najlepiej naszemu odwiecznemu rywalowi.

0

Z tego co pamiętam nie ma takiej możliwości.

1

Myślę, że nie tylko lata, ale i najlepszy transfer defensywnego zawodnika w ostatnich latach i na lata,

2

A co robią lekarze w kuchni?

- leczo

0

A nie ma jednak losowania w następnej rundzie?

2

Eto'o, Luis Suarez, David Villa.

0

Kolega od kalendarzy pisał kiedyś na LR, że może się nie wyrobić i będzie dopiero na początek stycznia, pozdro.
To odpowiedz do poniższego postu, coś scielo na mobilnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?