2

Futbol HD zostało zamknięte kilka miesięcy temu.

18

Dla mnie najlepszym powodem do obejrzenia meczu jest sam fakt, że gra nasza kochana Barca :D.

3

http://oi66.tinypic.com/14bt1j8.jpg

To tylko przerobiony gif z Songiem, przewijaj dalej :D.

0

Hehe, już wiem że się nie skończy :D.
Miłego oglądania dogrywki, powodzenia.

8

Za 4 minuty skończy się tir farta?

0

Chłopaki nie płaczą, Poranek kojota, Czas surferów, e=mc^.

Z zagranicznych polecam komedię Mafia (jest to parodia Ojca Chrzestnego).

39

Mascherano pierwszy gol w Barcelonie, a hejterzy i tak powiedzą, że samobój :(

1

Dzięki wielkie :).

0

Poratował by ktoś linkiem, gdyż dopiero co wbiłem na kompa i póki co 5 minut szukania się nie powidoło, pozdrawiam.

5

Niech ten Munir tak nie szaleje bo się nam WYSTRZELA :D.

0

Wydaje się być dość prawdopodobny, chociaż za samą Legię to nie daje sobie palca uciąć :D.

0

Z pewnością za to najbardziej zapamiętam (pewnie nie tylko ja) Songa z 'gry' u Nas :D.

3

Dzień pozytywnych informacji.

2

Życzę im by w końcu coś wygrali, bo potencjał w tych chłopakach jest ogromny.

0

Brawo ZAGŁĘBIE!

4

Mam wrażenie, że z wyglądu Denis Suarez to hiszpański Milik :D.

0

Też mam taką nadzieję!
Z początku gdy przechodził z Liverpoolu do Barcelony (grając jeszczce wtedy jako def pom) sceptycznie podchodziłem do tego transferu, głównie ze względu na obsadę środka pola.
Jednaka Guardiola przeklwalifikował go na ŚO co było fantastycznym pomysłem.
Obecnie Szefuncio jest tak świetnym stoperem, że mimo swojego nie młodego wieku potrafi wciągać nosem niejednego nominalnego ŚO.

0

Zasłużony awans Włochów.
Gratulacje i życzę im odesłania do domu naszych wschodnich sąsiadów =).

0

Koniec tasiemca brazylijskiego pt "Transfer Neymara do Realu".

Szczęśliwe zakończenie, ale ogółem fabuła lipna.

3

Vermaleen wstawaj xD

1

Witam. Teoretycznie: gdybyście mogli wybrać trzech byłych piłkarzy Barcy w dobrej formie, na trzy pozycje do obecnego składu Barcelony - jakie były by wasze wybory? =)

W moim przypadku wyglądało by to następująco:

obrona: Puyol
pomoc: Ronaldinho
atak: Rivaldo

Pozdrawiam, miłego wieczoru : D.
Joe.

1

Tak na prawdę to zależy od FIFY.
Dodatkowo jest spora losowość przyznawania graczy do juniorów, więc nigdy nie wiadomo na kogo trafisz.

Próbuj szukać czegoś ciekawego z pewnością w Ameryce Południowej (głównie Brazylii, Argentynie, Chile). Dodatkowo warto wysłać skautów do Hiszpanii, Włoch, na wyspy czy też do Francji.
Próbować zawsze warto, pozdro i powodzenia :D.

0

1. Griezmann
2. Muller
3. Aduriz

2

Ter Stegen dobrze gada.

Polać mu!

2

Jak czasem zachowuje się Jordi Alba, ale to wszyscy wiedzą.
Jednak umiejętności nie można mu odmówić =)

A tak w ogóle to się z nim w 100% zgadzam :).

32

Świetny zawodnik. Zawsze zostawia maksimum zdrowia na boisku. Bardzo go sobie cenię piłkarsko, niezwykle dużo daje zespołowi i jego brak jest widoczny.

Ale pseudo-kibice i tak napiszą, że zamiast Rakiety lepszy byłby jakiś 'CocoJambo', który okiwa 5 rywali i wyłoży Suarezowi patelnię :>.

2

Kara wyrzucenia gracza Betisu za uzbieranie dwóch żółtych kartek jak najbardziej prawidłowa.
Czy jakiś rywal Barcy musi się otrzeć o zakończenie komuś sezonu poprzez ostre wejście, by nie było dyskusji na temat tego, czy czerwo się należało (w tym przypadku po dwóch żółtych), czy też nie...

5

Wielkie gratulacje :D.

Oby tylko to dawało mu jeszcze większą radość i energię w życiu, co przełoży się na jego postawę na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?