1

Standardowo AS(s)ik pokazuje swój poziom.

Nie wspomnieć przy okazji kontuzji Iniesty, że obeszło się bez kartki dla zawodnika Valencii, tak samo jak w przypadku braku czerwieni dla Mario Suareza i niektórych ostrych wejść chociażby Abdennoura - parodia, niech im się to czkawką odbije.

Najważniejsze na koniec i tak są 3 pkt, a odpada nam już kolejny trudny wyjazd :).

0

Pierwszy tak ważny karny w lidze - na wagę 2 pkt, trzymajcie kciuki!

2

Chciałbym zobaczyć skład Sportu.

A według MD mamy nowego zawodnika - Untiti :D.

1

Chyba "klatkę" na Messiego nie dowieźli :D.

2

A przy Cillessenie puste krzesełka czekające na powrót legendy :D.

24

Jeśli to ma jakieś znaczenie, to potwierdzam, że Pep do mnie też nie dzwonił :D.

Lecimy jutro pełni motywacji, zaangażowania, dokładności i skuteczności!
Po 3 pkt, Vamos.

0

Myślę, że jeśli Porto nie będzie mieć słabszego dnia, to kupon powinien wejść.

0

Ronnie! Dobrze Cię widzieć chłopie ponownie w Barcelonie :D.

0

Messiego czeka osiem meczów, ale nie jest powiedziane, że musi we wszystkich zagrać. Zresztą lepsza byłaby rotacja niż jakby miał zacząć dreptać, (pół żartem, pół serio) by się oszczędzać z powodu nadmiaru meczów :D.

0

'UEFA powinna raz jeszcze wysłać Hiszpańskich sędziów na szkolenie (...)'?
Nie wiedziałem, że wcześniej byli na jakimkolwiek szkoleniu :D.

2

Messi jest niezwykły i z innego świata, ale gra Ronaldinho to była istna magia :).

4

Wbijam teraz na flashscore by sprawdzić ile Real wpakował Eibarowi brameczek a tu taka niespodzianka :D.

3

No i pięknie, teraz tylko czekać na jakiś poważny test dla Umtitiego, który do tej pory jest wg mnie najlepszym transferem, także pod kątem ewentualnego rozwoju :D.

1

Słuszna decyzja Damira z Komina.

0

Dokładne typy jak w typerze:

Celtic - Manchester City 0-3
Gladbach - Barca 0-2
Atletico - Bayern 1-1

0

Wow, aż 24 ojro za oglądanie Legii? No a z drugiej strony chcesz zobaczyć na żywo jak Legia dostaje oklep, to płać :D.

0

Las Palmas zawsze tak gra - utrzymywanie się przy piłce, świetnie wystawianie się poszczególnych zawodników bez piłki. Już pod koniec zeszłego sezonu świetnie to funkcjonowało.
Myślę, że gdyby mieli szczerszą kadrę mogliby spokojnie co rok walczyć o grę w LE :).

28

Dzięki redakcjo za tak wczesny przegląd w ten niedzielny poranek :d.

7

Mirosławski kończ waść, wstydu oszczędź.

0


Ktoś z Was pamięta ta stare czasy, gdzie Valencia jeszcze tak pięknie walczyła? :D

2

Oo, nie wiedziałem, że masz tutaj konto.
Dobra robota chłopie, także dołączam się do podziękować w imieniu kibiców i tych co z niecierpliwością po każdym meczu czekają na skrót od Ciebie :D.
Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci byś sklejał same zwycięstwa Barcy :D.

0

Witam, ktoś posiada link do jakiejś spektakularnej akcji Roberto z końcówki pierwszej połowy, ponieważ najprawdopodobniej wtedy użerałem się ze streamem, a teraz co trzeci wpis widzę o tej akcji :D.
Z góry dzięki.

0

No jak która, Kolona Kierce :D.

2

Ja po cichu liczę na to, że ten mecz będzie wyznaczał czas przeszły 'słabszej dyspozycji' El Jefecito i zagra na swoim najwyższym poziomie w parze z Pique jak przez wiele, wiele meczów.

0

No udało się nie chwaląc się :D.
Teraz liczę, że Sevilla wygra takim samym wynikiem w derbach, pozdro i powodzenia =)

5

Dzięki Malago za pierwsze punkty do ligi typerów :D.

3

Dziennikarz Real Madrid TV o meczu Legii z BVB [to nie jest fotomontaż :D]

0

Witam serdecznie. Dopiero co wróciłem z pracy i niestety nie miałem możliwości obejrzenia meczu.
Póki co obejrzałem bramki z meczu i czekając na jakiś obszerniejszy skrót mam pytanie do Was.
Jak spisali się waszym zdaniem zawodnicy, kogo warto wyróżnić, a kogo ewentualnie ganić za błędy?
Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi.

3

Najgorzej, że o 13. Ludzie są w robocie i odpada niektórym możliwość obejrzenia sobie meczu swojego ukochanego zespołu, a nie oszukujmy się, oglądanie powtórek znając już wynik nigdy nie będzie tym samym.

Oby jak najmniej takich godzin :).

10

Umtiti stał się jednym z moich ulubionych murzynków w Barcelonie po Eto'o i Abidalu (z drugiej strony tak dużo ich nie było).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?