Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Standardowo AS(s)ik pokazuje swój poziom.
Nie wspomnieć przy okazji kontuzji Iniesty, że obeszło się bez kartki dla zawodnika Valencii, tak samo jak w przypadku braku czerwieni dla Mario Suareza i niektórych ostrych wejść chociażby Abdennoura - parodia, niech im się to czkawką odbije.
Najważniejsze na koniec i tak są 3 pkt, a odpada nam już kolejny trudny wyjazd :).
0
Pierwszy tak ważny karny w lidze - na wagę 2 pkt, trzymajcie kciuki!
2
Chciałbym zobaczyć skład Sportu.
A według MD mamy nowego zawodnika - Untiti :D.
1
Chyba "klatkę" na Messiego nie dowieźli :D.
2
A przy Cillessenie puste krzesełka czekające na powrót legendy :D.
24
Jeśli to ma jakieś znaczenie, to potwierdzam, że Pep do mnie też nie dzwonił :D.
Lecimy jutro pełni motywacji, zaangażowania, dokładności i skuteczności!
Po 3 pkt, Vamos.
0
Myślę, że jeśli Porto nie będzie mieć słabszego dnia, to kupon powinien wejść.
0
Ronnie! Dobrze Cię widzieć chłopie ponownie w Barcelonie :D.
0
Messiego czeka osiem meczów, ale nie jest powiedziane, że musi we wszystkich zagrać. Zresztą lepsza byłaby rotacja niż jakby miał zacząć dreptać, (pół żartem, pół serio) by się oszczędzać z powodu nadmiaru meczów :D.
0
'UEFA powinna raz jeszcze wysłać Hiszpańskich sędziów na szkolenie (...)'?
Nie wiedziałem, że wcześniej byli na jakimkolwiek szkoleniu :D.
2
Messi jest niezwykły i z innego świata, ale gra Ronaldinho to była istna magia :).
4
Wbijam teraz na flashscore by sprawdzić ile Real wpakował Eibarowi brameczek a tu taka niespodzianka :D.
3
No i pięknie, teraz tylko czekać na jakiś poważny test dla Umtitiego, który do tej pory jest wg mnie najlepszym transferem, także pod kątem ewentualnego rozwoju :D.
1
Słuszna decyzja Damira z Komina.
0
Dokładne typy jak w typerze:
Celtic - Manchester City 0-3
Gladbach - Barca 0-2
Atletico - Bayern 1-1
0
Wow, aż 24 ojro za oglądanie Legii? No a z drugiej strony chcesz zobaczyć na żywo jak Legia dostaje oklep, to płać :D.
0
Las Palmas zawsze tak gra - utrzymywanie się przy piłce, świetnie wystawianie się poszczególnych zawodników bez piłki. Już pod koniec zeszłego sezonu świetnie to funkcjonowało.
Myślę, że gdyby mieli szczerszą kadrę mogliby spokojnie co rok walczyć o grę w LE :).
28
Dzięki redakcjo za tak wczesny przegląd w ten niedzielny poranek :d.
7
Mirosławski kończ waść, wstydu oszczędź.
0
Ktoś z Was pamięta ta stare czasy, gdzie Valencia jeszcze tak pięknie walczyła? :D
2
Oo, nie wiedziałem, że masz tutaj konto.
Dobra robota chłopie, także dołączam się do podziękować w imieniu kibiców i tych co z niecierpliwością po każdym meczu czekają na skrót od Ciebie :D.
Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci byś sklejał same zwycięstwa Barcy :D.
0
Witam, ktoś posiada link do jakiejś spektakularnej akcji Roberto z końcówki pierwszej połowy, ponieważ najprawdopodobniej wtedy użerałem się ze streamem, a teraz co trzeci wpis widzę o tej akcji :D.
Z góry dzięki.
0
No jak która, Kolona Kierce :D.
2
Ja po cichu liczę na to, że ten mecz będzie wyznaczał czas przeszły 'słabszej dyspozycji' El Jefecito i zagra na swoim najwyższym poziomie w parze z Pique jak przez wiele, wiele meczów.
0
No udało się nie chwaląc się :D.
Teraz liczę, że Sevilla wygra takim samym wynikiem w derbach, pozdro i powodzenia =)
5
Dzięki Malago za pierwsze punkty do ligi typerów :D.
3
Dziennikarz Real Madrid TV o meczu Legii z BVB [to nie jest fotomontaż :D]
0
Witam serdecznie. Dopiero co wróciłem z pracy i niestety nie miałem możliwości obejrzenia meczu.
Póki co obejrzałem bramki z meczu i czekając na jakiś obszerniejszy skrót mam pytanie do Was.
Jak spisali się waszym zdaniem zawodnicy, kogo warto wyróżnić, a kogo ewentualnie ganić za błędy?
Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi.
3
Najgorzej, że o 13. Ludzie są w robocie i odpada niektórym możliwość obejrzenia sobie meczu swojego ukochanego zespołu, a nie oszukujmy się, oglądanie powtórek znając już wynik nigdy nie będzie tym samym.
Oby jak najmniej takich godzin :).
10
Umtiti stał się jednym z moich ulubionych murzynków w Barcelonie po Eto'o i Abidalu (z drugiej strony tak dużo ich nie było).