Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zna ktoś jakieś strony z możliwością zamówienia koszulki Barcelony (nie koniecznie z tego sezonu) z własnym napisem i numerem?
0
Nowe konto odpada, ponieważ na obecnym koncie mam przypisanych wiele innych kont z poszczególnych gier m.in FUT 18, GTA Online.
Gdybym założył nowe konto i miałbym na nim PS+ nie miało by to sensu bo potrzebuje go głównie do w/w gier, a także PSS.
Dzięki za pomoc, ale już zostałem uświadomieniy ze nic z tego, pozdrawiam.
1
https://media.giphy.com/media/gguIdSUEuqgUw/giphy.gif
0
Zmieniłem "Primary language" z angielskiego, na polski jednak ceny nadal wyświetlają się w £.
1
Pytanie do posiadaczy konsol.
Da radę opłacić PS+ z polskiego konta bankowego (zł), jeżli przy wyborze języka w profilu dałem angielski (byłem wtedy w UK) i wszystkie ceny pokazują się w £?
Tyczy się to PS+ i sklepu PS Store.
0
Konsola tak samo :)
0
Okej, dzięki.
0
W FIFA 18 FUT, w złotych paczkach za monety jest jakiś limit overagu zawodników którzy mogą się trafić?
Bo już tyle tych paczek poszło, a najlepszych graczy jakich trafiłem mają 83 ovr.
6
Bartek, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili.
3
W końcu wróci tam gdzie jego miejsce, na pozycję na której najwięcej daje zespołowi.
0
Chłopaki z baraków :)
26
https://i1.jbzdy.pl/contents/2017/03/9cc7845f096684b0da07bbbe10237574.jpg
Jak było to sorry :D.
0
No niestety, przykra sprawa.
Ja kibicuje Barcelonie od ponad 13 lat i mimo, że staż kibicowania nie ma tutaj żadnego znaczenia to od tylu lat moje serce jest w kolorach blau-grana i od tylu lat jestem z klubem na dobre i na złe, ale z niektórych wpisów mogę wywnioskować, że nie jestem kibicem Barcelony bo nie wierzę w awans... przykre bo tak nie jest.
To, że nie wierzę w awans nie oznacza, że nie wierzę w ten zespół.
Wierzę, że pokażą klasę, pożegnamy się z honorem z LM i wierzę, że zgarniemy dublet na krajowym podwórku.
W ten zespół nigdy nie zwątpiłem, ale racjonalne myślenie to jedno, a miłość do tego klubu do drugie.
9
"Barça w dwóch ostatnich meczach bardzo ładnie się wypompowała przed PSG :)"
"Barka pewnie wygra lige. Piłkarzyki tego klubu będą się chcieli spiąć bo enrique odchodzi.... "
"aaaa nawet mi już k***a nie żal tej celty je*****j. Gówno grają a na nas się spięli jak nie powiem na co "
XD
0
Jakiś NFS, GTA, Mafi... wybór jest ogromny - trzeba się tylko określić pod kątem gustu, by trafić w punkt.
2
2:0! Zaraz zobacze gola...
0
Odpaliłem wcześniej angielski stream i tam także było opóźnienie...
32
Linia wyznaczająca spalonego powinna być narysowana równolegle do linii środkowej boiska.
51
2
Ważne, że szczęśliwy!
2
Ja w tym momencie:
http://www.mikanyyssola.fi/wp-content/uploads/2016/08/thumb.jpg
1
Panie Hiszpan! Kończ Pan ten mecz!
0
Bo to ponoć fakt.
Dodatkowo Little Jackob z GTA IV był wzorowany (podobno) na Edgarze Davidsie :D.
1
http://filmowo.net/wp-content/uploads/2008/12/rrrrrrr.jpg?x30251
2
Jeśli nie zdobędziemy 3 pkt na Calderon to wpadka Realu nie będzie mieć większego znaczenia.
Jeżeli mamy odrabiać straty, to trzeba to robić.
0
Mam nadzieję, że Neymar oglądał Skazanych na Shawshank!
0
Niestety, ale już 24 chociaż chętnie bym się wrócił tak z 10 lat wstecz :).
0
Nie zabili mnie! (zostało to wyjaśnione w Mafia 3)
https://i.ytimg.com/vi/ARrk8z7fqF8/maxresdefault.jpg
6
http://oi65.tinypic.com/2m4f2no.jpg
Dziękuję Valencio!
Mam nadzieję, że w niedzielę wygramy i tym samym ta porażka Realu nie stanie się bez znaczenia, Vamos!
0
Wysłałem linka na PW, obczaj sobie.