0

Zna ktoś jakieś strony z możliwością zamówienia koszulki Barcelony (nie koniecznie z tego sezonu) z własnym napisem i numerem?

0

Nowe konto odpada, ponieważ na obecnym koncie mam przypisanych wiele innych kont z poszczególnych gier m.in FUT 18, GTA Online.
Gdybym założył nowe konto i miałbym na nim PS+ nie miało by to sensu bo potrzebuje go głównie do w/w gier, a także PSS.
Dzięki za pomoc, ale już zostałem uświadomieniy ze nic z tego, pozdrawiam.

0

Zmieniłem "Primary language" z angielskiego, na polski jednak ceny nadal wyświetlają się w £.

1

Pytanie do posiadaczy konsol.
Da radę opłacić PS+ z polskiego konta bankowego (zł), jeżli przy wyborze języka w profilu dałem angielski (byłem wtedy w UK) i wszystkie ceny pokazują się w £?

Tyczy się to PS+ i sklepu PS Store.

0

Konsola tak samo :)

0

Okej, dzięki.

0

W FIFA 18 FUT, w złotych paczkach za monety jest jakiś limit overagu zawodników którzy mogą się trafić?
Bo już tyle tych paczek poszło, a najlepszych graczy jakich trafiłem mają 83 ovr.

6

Bartek, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili.

3

W końcu wróci tam gdzie jego miejsce, na pozycję na której najwięcej daje zespołowi.

0

Chłopaki z baraków :)

0

No niestety, przykra sprawa.
Ja kibicuje Barcelonie od ponad 13 lat i mimo, że staż kibicowania nie ma tutaj żadnego znaczenia to od tylu lat moje serce jest w kolorach blau-grana i od tylu lat jestem z klubem na dobre i na złe, ale z niektórych wpisów mogę wywnioskować, że nie jestem kibicem Barcelony bo nie wierzę w awans... przykre bo tak nie jest.
To, że nie wierzę w awans nie oznacza, że nie wierzę w ten zespół.
Wierzę, że pokażą klasę, pożegnamy się z honorem z LM i wierzę, że zgarniemy dublet na krajowym podwórku.
W ten zespół nigdy nie zwątpiłem, ale racjonalne myślenie to jedno, a miłość do tego klubu do drugie.

9

"Barça w dwóch ostatnich meczach bardzo ładnie się wypompowała przed PSG :)"

"Barka pewnie wygra lige. Piłkarzyki tego klubu będą się chcieli spiąć bo enrique odchodzi.... "

"aaaa nawet mi już k***a nie żal tej celty je*****j. Gówno grają a na nas się spięli jak nie powiem na co "

XD

0

Jakiś NFS, GTA, Mafi... wybór jest ogromny - trzeba się tylko określić pod kątem gustu, by trafić w punkt.

2

2:0! Zaraz zobacze gola...

0

Odpaliłem wcześniej angielski stream i tam także było opóźnienie...

32

Linia wyznaczająca spalonego powinna być narysowana równolegle do linii środkowej boiska.

51

2

Ważne, że szczęśliwy!

2

1

Panie Hiszpan! Kończ Pan ten mecz!

0

Bo to ponoć fakt.
Dodatkowo Little Jackob z GTA IV był wzorowany (podobno) na Edgarze Davidsie :D.

2

Jeśli nie zdobędziemy 3 pkt na Calderon to wpadka Realu nie będzie mieć większego znaczenia.
Jeżeli mamy odrabiać straty, to trzeba to robić.

0

Mam nadzieję, że Neymar oglądał Skazanych na Shawshank!

0

Niestety, ale już 24 chociaż chętnie bym się wrócił tak z 10 lat wstecz :).

0

Nie zabili mnie! (zostało to wyjaśnione w Mafia 3)
https://i.ytimg.com/vi/ARrk8z7fqF8/maxresdefault.jpg

6

http://oi65.tinypic.com/2m4f2no.jpg
Dziękuję Valencio!

Mam nadzieję, że w niedzielę wygramy i tym samym ta porażka Realu nie stanie się bez znaczenia, Vamos!

0

Wysłałem linka na PW, obczaj sobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?