- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1154 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1154 Culés
0
Witam, mam problem z kontem na facebooku. Podsyłam link do wyjaśnień z wczorajszej dyskusji, może ktoś rzuci jakimś pomysłem.
Każdy pomysł mile widziany.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8955891#comment-8955891
0
@Joe_Barbaro Eh powiem Ci że odzyskać to konto będzie cholernie trudno lub wręcz będzie to nie możliwe. Facebook tak jak i inne giganty social media jak YouTube czy Twitter po pierwsze mają nieskończone rzesze użytkowników a więc pogadać z jakimś człowiekiem z obsługi na tych platformach graniczy z cudem. Do tego te platformy prowadzą polityke zamordyzmu i poprawności politycznej 1000000% - łamiesz regulamin z jakiegokolwiek powodu, BAN! Publikujesz trEści kontrowersyjne, nie ważne czy w dobrej sprawie - BAN! Poruszasz trudne tematy - Ban! Wysłałeś "nie odpowiednie" zdjęcia przez messengera - BAN! (surprise madafaka, messenger nie jest prywatny, tak samo jak instagram i wszystko inne, boty analizują wszystkie wiadomości). Masz nieprawdziwe imie - BAN! Polubiłeś za dużo osób zbyt szybko - BAN! Pełną liste oraz co możesz zrobić masz tutaj:
https://m.facebook.com/help/103873106370583/
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to "użyj tego formularza, aby złożyć wniosek o weryfikację.". Tutaj jest dość obszerny artykuł:
https://czaplicka.eu/facebook-ban/
Ja ze swojej strony choć mam facebooka i korzystam z messengera ze względu na rodzine to jako programista poecam przestawić się na inne aplikacje do wysyłania wiadomości najlepiej zaszyfrowane jak np. telegram, ewentualnie whatsapp (mimo że też należy do facebooka ale jest przynajmniej w miare odseparowany od facebooka i ma jakieś bieda szyfrowanie i używa go sporo osób więc jest to w miare dobry kompromis).