La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

0

Witam, mam problem z kontem na facebooku. Podsyłam link do wyjaśnień z wczorajszej dyskusji, może ktoś rzuci jakimś pomysłem.
Każdy pomysł mile widziany.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8955891#comment-8955891

0

@Joe_Barbaro Eh powiem Ci że odzyskać to konto będzie cholernie trudno lub wręcz będzie to nie możliwe. Facebook tak jak i inne giganty social media jak YouTube czy Twitter po pierwsze mają nieskończone rzesze użytkowników a więc pogadać z jakimś człowiekiem z obsługi na tych platformach graniczy z cudem. Do tego te platformy prowadzą polityke zamordyzmu i poprawności politycznej 1000000% - łamiesz regulamin z jakiegokolwiek powodu, BAN! Publikujesz trEści kontrowersyjne, nie ważne czy w dobrej sprawie - BAN! Poruszasz trudne tematy - Ban! Wysłałeś "nie odpowiednie" zdjęcia przez messengera - BAN! (surprise madafaka, messenger nie jest prywatny, tak samo jak instagram i wszystko inne, boty analizują wszystkie wiadomości). Masz nieprawdziwe imie - BAN! Polubiłeś za dużo osób zbyt szybko - BAN! Pełną liste oraz co możesz zrobić masz tutaj:
https://m.facebook.com/help/103873106370583/
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to "użyj tego formularza, aby złożyć wniosek o weryfikację.". Tutaj jest dość obszerny artykuł:
https://czaplicka.eu/facebook-ban/
Ja ze swojej strony choć mam facebooka i korzystam z messengera ze względu na rodzine to jako programista poecam przestawić się na inne aplikacje do wysyłania wiadomości najlepiej zaszyfrowane jak np. telegram, ewentualnie whatsapp (mimo że też należy do facebooka ale jest przynajmniej w miare odseparowany od facebooka i ma jakieś bieda szyfrowanie i używa go sporo osób więc jest to w miare dobry kompromis).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?