0

Do tych co mówią że Flick to jeden dobry sezon, otóż nie...

W drugim sezonie szedł po wszystko, ale przed meczem z PSG wyleciał mu Lewandowski przez co Bayern zremisował w dwumeczu z PSG 3:3 i odpadł przez bramki na wyjeździe jak istniała Stara zasada..

Można powiedzieć że z Lewandowskim by przeszli PSG a musieli grać Chopo motingiem, i do dzisiaj pamiętam jak Bayern oddał 34 strzały na bramkę psg i przegrali u siebie 2:3 w rewanżu wygrali 1:0..

Gdyby nie kontuzja lewego, to Bayern szedł po obronę ligi mistrzów ale niestety stracili najważniejszego piłkarza, który później pobił w tym samym sezonie rekord Gerda Mullera 41 goli


Jeden Mołdawianin tak naprawdę sprawił, że Lewy nie grał ponad miesiąc i Bayern odpadł z psg

4

Xavi niech odejdzie i przyjdzie Nagelsman, który ma pomysł i sposób

4

@normasubiektywna gościu chociaż jeden mecz zobacz Bayernu, to będziesz wiedział o czym mówi Lewandowski, tam piłeczka chodzi od nóżki no nóżki, to jest poziom City... Akcji jest mnóstwo, kombinacji i pomysłów, a w Barcelonie to piłka każdemu odskakuje, chłopaki nie mają pewności siebie i umiejętności

2

@insp1re ja bym obstawił na Gaviego, albo Pedriego bo jeden biega od deski do deski i nie widać aby się męczył a drugi potrafi grać 60 meczów w sezonie, chociaż ostatnio miewał kontuzje

0

@normasubiektywna ogółem masz rację ale zapominasz o jednej rzeczy, mianowicie mentalności hiszpańskiej, włoskiej czy greckiej które są niemal identyczne.
Tzn Ci ludzie działają na tu i teraz na ostatnią chwilę, że jakoś to będzie...
Zapewne jak Lewandowski był w szoku jak można tak żyć, jak przyjechał z Niemiec...
Sam też wiele razy jak odwiedzałem południowe kraje byłem niecierpliwych, a oni zawsze, że jest czas gdzie już go prawie nie było...

Mówisz że nie ma perspektyw, że to zaraz źle się skończy, to powiem Ci że za pół roku znów będzie wszystko git na ostatnią chwilę


0

Coman byłby idealny albo Sane nie mówiąc o Musiali ale Bayern nie odda ich

0

@cyron1 szuja? Oglądam Bayern od dawna, gość jest jak Gavi pod względem charakteru i waleczności z tym, że bardziej inteligentny w sposobie działania...
Może drażni, bo jest ambitny, zawsze daje z siebie 100% jak Gavi, ale gdyby to się udało, to Barcelona by zrobiła deal okienka transferowego, bo kimmich jest perfekcyjny, nawet lepszy od Krossa, bo potrafi grać w defensywie a jego podania są prawie na tym samym poziomie, co prime Krossa... Dla mnie to lepszy piłkarz niż gracz realu i dlatego to powinien być nr1

1

@Explode weź pod uwagę jeden mały aspekt, mianowicie Auba ma posłuch w drużynie, może to atmosferovic ale daje to coś w szatni, depay myślę że tego nie ma

2

Niektórzy na forum nie rozumieją powagi sytuacji...
Mecz z Bayernem to będzie udręka i ból oczu, powiedzmy sobie szczerze, w Bayernie działają, automatyzmy jak w City czy Liverpoolu, dołożyć do tego fizyczność, szybkość, zdecydowanie, zagęszczenie ataku z każdej strony, poprzez wachadłowych, mówiąc wprost, Barcelonie będzie ciężko wyjść z własnej połowy, trzeba będzie szukać szybkości w kontrach, bo to jedyna wada Bayernu ale i tam jest też Neuer który potrafi uprzykrzyć życie... Bayern dzisiaj gorszy nie jest niż ten z przed roku ale pytanie czy Barcelona jest dużo lepsza ???? to mecz z kategorii "trzeba cierpieć" jako wieloletni fan Bayernu ale jednocześnie fan Roberta Lewandowskiego, patrzy mi się inaczej na Bayern dzisiaj jak przed latami... Dzisiaj kibicuje bardziej Lewemu niż Bayernowi i niestety z perspektywy Barcelony za którą będę wyjątkowo z racji całej tej sagi transferowej, widzę jaki ten Bayern jest potężny... Tam właściwie schemat gry jest niezmienny od czasów Guardioli, czyli presing, podania, rozgrywanie, dominowania przeciwnika, fizyczność, szybkość itd Bayern nie zmienia się w ogóle, jedynie za Kovaca było nieco gorzej

2

Możecie się śmiać ze mnie ale Barcelony powinna wyciągnąć Matego Casha, gość jest solidnym obrońca na poziomie premier league, interesował się nim sam Simeone a to że nie gra w reprezentacji Anglii tylko u nas to efekt taki, że mial do rywalizacji Arnolda, Walkera czy Trippiera, ale to nie oznacza że jest słaby, tylko taka specyfika reprezentacji Anglii, że tamten kraj ma taki wybór

1

@Barca1922 Jesus Navas? Szybki dynamiczny, chyba dobry, szkoda że go nie wyciągnęli... Mbabu też był do wyciągnięcia, to gość który w lidze by sobie poradził... Ps paradoksalnie można było pójść w Matego Casha, gość był łączony z Atletico więc chyba ogarnia, a że gra w naszej reprezentacji, no to dlatego że w Anglii jest na prawej Arnold, Walker czy Trippier i inni, to nie oznacza że on za słaby na reprezentację jest, myślę że to bardzo solidny piłkarz a w drużynie z Lewym można byłoby wywalczyć pewne automatyzmy

0

Ciekawy jestem właśnie intensywności treningów, jakby to Lewy ocenił... Nie od dzisiaj wiadomo że w Bayernie to był zapieprza, co nie miara, u Flicka była jazda bez trzymanki, od 1 do 90 minuty na niemal presingu, u Nagelsmana podobno jeszcze większy zapieprz i pod koniec sezonu byli wypompowani piłkarze... A jak wiemy w Barcelonie się nieco bimba...

Mógłby Lewy to co dobrego w Monachium przełożyć na Barcelonę, podpowiedzieć itd bo jednak dzisiaj Bayern to jest topka

0

@Magicc89PL w punkt... Piłkarze jak Messi czy Ronaldo mają gorzej ale Ronaldo ma za to warunki fizyczne i zmienił pozycję na typowa 9tke.. z wiekiem tracisz szybkość i drybling, zostaje instynkt, dobre ustawianie się, przegląd pola czy wykończenie, Messi i Ronaldo szybkość utracili, dlatego czuję że Ronaldo dłużej z racji na zmianę pozycji będzie grał od Argentyńczyka, niestety ale Messi zaliczył mocny zjazd, lepiej raczej dużo nie będzie a Ronaldo mając dobry serwis może przez kilka sezonów fajne liczby robić....

Dlatego Lewandowski grając na 9tce nie jest podatny tak na wiek

1

@sajmon883 byłem 3 lata temu w Vegas, temperatury po 47 stopni, z czymś takim co tam się dzieje nie spotkałem się nigdy w życiu, to jest przedziwne uczucie... A najgorsze że czekając do 2 w nocy liczyłem że będę mógł wyjść z hotelu i sobie pooddychać a tam 38 stopni o 2 w nocy... To drugie najdziwniejsze uczucie w życiu, ukojenie jedynie można było czuć od ekstamalnie zimnej klimatyzacji która buchała od kasyn... Jak się dowiedziałem, że oni mają dzisiaj tam grać, albo trenować, to pomyślałem że to jakiś debil musiał wymyśleć, bo to aż niepoważne

0

Mała uwaga moja jest taka, że większość chyba nie znała wcześniej Lewego, bo nagle czytam zachwyty, także Panowie i Panie mniej ignorancji, jak był w Bayernie to widać ten artykuł nie przebijał się do świadomości wielu ludzi... Szkoda że z przejściem do Barcelony, zaczyna się patrzeć na niego w inny sposób

1

@siara10 gościu widziałeś jak Benzema grał w tej lidze mistrzów? Jeżeli Ty nie widziałeś magii w meczu z PSG jak Benzema strzelił 3 gole w jakieś 20 minut, to czas do lekarza okulisty.

4

@slayer dokładnie, gość grał u Guardioli i sobie radził, też styl Ancelottiego nie był dla niego problemem, skoro Bayern teraz gra taka tikitake, to słuchanie tych pseudo ekspertów nie ma sensu

0

@sumo jakoś dał sobie radę przy tikitace Guardioli, pasował także do stylu Ancelotiego czy Flicka, Robert potrafi się odnaleźć w każdej taktyce, tikitaka Xaviego nie będzie dla niego czymś dziwnym

6

Ludzie Lewandowski sprawdził się w tiki tace Guardioli ,teraz podobnej Nagelsmana, sprawdził się w stylu Ancelotiego czy Henkesa a nawet Flicka, a wy piprzycie, że może stylem nie pasować, znawcy za 5 groszy

0

@Armandi nie zapomnij że Emery potrafi też sfrajerzyc jak to zrobił z PSG gdzie przegrał 1:6 z Barca to nie liga europy

1

Najgorszy mecz xaviego to te 0:3 z Bayernem ale wtedy zaczynam więc w sumie można tego nie zaliczać aż tak bardzo

1

Zasmucę poniektórych, ale w rewanżu może być podobnie, gdyż eintracht jest wybiegany i agresywny zawsze a nie tylko w tym meczu, poza tym jeszcze nie przegrali w lidze Europy, więc nie zdziwię się jak znów będzie remisowy mecz i dogrywka... Eintracht chociaż 9ty w lidze, to jednak zespół nieobliczalny, Bayern miewa z nimi co sezon problemy, sam eintracht o dziwo to druga drużyna w lidze pod względem fizycznym, biegają jak szaleni...
Wczoraj tzn w środke Bayern przekonał się jak Słabsza ekipa gra na maksa i ma swoje momenty dzisiaj Barcelona, dla mnie to Bardzo podobne mecze, w obu goście mieli problemy ale myślę że Barca mimo wszystko pocierpi i poleci dalej i chyba Bayern tak samo z Villarrealem

0

@Barca1922 na dzień dzisiejszy i być może 5 lat to Borussia jest na plusie i będzie pod tym względem lepiej wyglądać od Barcelony

0

@czytajzezrozumieniem ale to gówno prawda ile jesteś w stanie no wytrzymać w miejscu gdzie cały rok byłoby np 30stopini? Ok w Barcelonie tak nie jest cały czas, ale najlepiej żyje się tam gdzie widać te 4 pory roku, z perspektywy czasu męczące są te upały i podróże tylko do ciepłych krajów, to mocno rozleniwia człowieka...
Będziesz starszy to zrozumiesz że piękna pogoda potrafi zmęczyć, a że w Polsce jej za wiele nie mamy, to kazdy tak mówi i łaknie, ale pobądź z 4 tygodnie w takim miejscu to zapragniesz wrócić i znów poczuć zapach lasu a nie duszności

0

Bayern wie co robi, oni mają dobry sztab medyczny, kiedyś Robbena podnieśli i stał się czołowym piłkarzem na świecie, to samo mogą zrobić z Dembele, a wtedy ten zawodnik może być jak dzisiaj Vinicius... A co do Comana, to gość teraz jest lepszy od Dembele zwłaszcza na pierwszych metrach robi szum

0

@FC1899Barca póki co der klasiker jest ciekawszy za sprawą rywalizacji Lewego z Hallandem niż dzisiejsze El clasico

5

Ben Yeder to najlepsza opcja dla Barcy, mówię jako kibic innej drużyny, ponieważ gość jest do wyjęcia z Monaco, do tego strzela regularnie... Nie dziękujcie, tylko szkoda że nikt wcześniej o tym piłkarzy nie wspominał

0

@Ireneuszp dzisiaj? Wątpię że Messi jest w takiej formie żeby zrobił wiatrak jak w pamiętnym meczu 2:8 był gaszony jak pet i miał może dwie sytuacje... Dzisiaj by taki Upamecano go zdmuchnął, Messi dzisiaj jest dużo gorszy niż półtora roku temu a Ty mówisz że zrobiłby wiatrak, opanuj się, może 4 lata temu by zrobił ale nie dzisiaj

0

@cyron1 ty to jakiś troll? To że Muller powiedział że nie wytrzymali intensywności nie oznacza z góry, że oni grali na 100% za 2, 3 lata jak tak dalej pójdzie to albo Barca upadnie przez długi albo przejmą ją jakieś szejki i im zostanie sprzedana... Bayern od ponad dekady gra w topie, są bardzo atrakcyjni na rynku, stabilni przez dominację w bundeslidze, oni za 2, 3 lata będą nadal dwie długości przed Barca, poza tym Bayern ma takie dna że nie zbiera za często wpieprzu, zwłaszcza w lidze mistrzów...

0

@AxelF dzisiaj oni męczą oko a nie grają ładnie, człowiek frustruje się ich nie poradnoscią, brakiem takiego ostatniego podania, wielu piłkarzy zwyczajnie już nie daje rady jak Pique czy Busqets, wielu ludzi zapomina co z człowiekiem robi czas, niestety pewnych aspektów już nie poprawisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?