Joeblack1989
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@XdareckiX grając w Bayernie gdzie każdy zawodnik z pola grał także w obronie, to trudno oczekiwać aby Coutinho tego nie umiał, w Bayernie miał wycisk fizyczny, to nie zdziwię się jak będzie najlepiej przygotowany ze wszystkich piłkarzy Barcelony na nowy sezon, ktoś zauważył jak dopakował Coutinho w Bayernie? O to bym się nie martwił, jest wybiegany itd inaczej by go Flick na zbity ryj wywalił a nie dawał grać
0
@KibicBarcy84 zaczyna się, jeszcze brakuje abyś napisał " gracie w z wielką Barceloną a nie drużyną z bundesligi"xd
2
@KibicBarcy84 póki co to Barcelona dostała oklep 0:7 i 2:8 na przestrzeni 10 lat i nie zapowiada się aby coś się zmieniło... Inna kwestia jest taka, że Barcelona potrafi się niepotrzebnie litować nad rywalami z którymi prowadzi np 3:0 a Bayern taki nigdy nie był, oni jadą i tyle
0
@cyron1 to faktycznie miara jest ta city haha... Wiedziałem że przewagą ten mecz z Lyonem, przecież Guardiola jest łatwy do rozszyfrowania, dzida na atak a obrona dziury, narażona na kontry
4
Tylko że futbol kiedyś był bardziej rozrzucony, teraz praktycznie nie da się tak wysoko przegrywać, bo intensywność i wytrenowanie jest bardzo zbliżone, dysproporcje zdarzają się rzadziej, już nie ominie jeden piłkarz całej drużyny, na to pracują sztaby, psychologowie, indywidualne treningi itd... keidys byle piłkarz bylby dzisiaj traktowany jako amator, mowa o tamtych zamierzchłych czasach... Niestety Barcelony porażka 8:2 jest gorsza niż tamte wyższe, w 21 wieku przy tym wszystkim co wyżej napisałem, dostać 8 bramek to trzeba być niemal San Marino
3
Czekajcie jak to było wczoraj? Bayernu nikt nie będzie pamiętał? No faktycznie po 8:2 do końca świata będą ludzie pamiętać tej kompromitacji
3
Jak Bayern da sule za boatenga to czuję że i City może dostać z piątkę... Bayern nie ma może lepszych piłkarzy od city ale przede wszystkim jest w gazie, i ma niesamowity ciąg na bramkę i pressing, tego nawet Guardioli city może nie wytrzymać... Myślę że sukces ma jedno imię, zwie się przygotowanie fizyczne, oni mając tyle czasu zrobili zwyczajnie zgrupowanie...
Bayern to siła, presing i wytrzymałość to wystarczy aby wygrać ligę mistrzów, zwłaszcza że city nie jest aż tak intensywne
2
Po raz kolejny wpierdziel od Bayernu jest wybawieniem Barcelony, teraz to już nie ma szans aby coś się nie zmieniło, w końcu się zmieni
0
Nie dobrze dla Barcelony, że idzie sygnał, że trzeba się bronić, kto ma szarpnąć z drugiej linii do przodu? Busq a może Sergio? Albo vidal na pale ma lecieć? De Jong także niezdatny... Moim zdaniem Suarez z Messim nie mają wsparcia, lewego wesprze 3 ofensywnych piłkarzy czyli Muller, perisic i gnabry a Barca widać już Obsr... Zbroję... To już lepiej było zrezygnować jak jest semedo z Roberto na rzecz griezmana albo fatiego
0
A mówili że Bayern jest bez respektu ????
1
@ViscaBarca123 Muller jest tak niedoceniany jak był Pedro, tak bym go porównał