John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pomocna dłoń od Stanowskiego
5
@pawello10 Erudycji nikt mu nie odmówi.
1
@Commando 28m2 Nawrockiego!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Hołownia nie jest milionerem? Dzisiaj w TV było, że w zeznaniu podatkowym ma m.in wiejską chatę wartą pół melona.
0
No to Jakubiak z Braunem liżą się po...
1
@Deathwing112 Krzyżówkę rozwiązuje.
7
Hołownia: Mnie bieda Polaków nie interesuje. Tym w rządzie zajmuje się lewica. xD
0
Lifting, w końcu jakiś poważny temat. Cała Polska czeka.
3
Bartoszewicz zaorał
5
Hołownia mówi, że polskie granice mają być szczelne, tymczasem na zachodzie jest regularny zrzut "inżynierów" z Niemiec i ma to w "D".
2
Legalny imigrant to też taki imigrant, który nielegalnie dostał się do kraju. To chyba nowa definicja jest?
2
Żadne pompowanie pieniędzy w służbę zdrowia nie pomoże. Z chwilą kiedy Premier czy Min. Zdrowia ogłosi zwiększenie nakładów kolejne grupy zawodowe będą planować protesty i domagać się podwyżki pensji. Na de facto leczenie pacjenta pójdzie jakiś śmieszny %.
1
Kapelusz+. "Nie rybę, a wędkę"!
0
Zandberg z RiGCzem w temacie deregulacji.
0
@Walker Depp nie nazwał jej gdzieś "extortion b**ch"?! xD
1
@kanver_ Nie zdziwiłbym się, gdyby po wyborach ogłoszono zakupy francuskiego sprzętu dla polskiego wojska. Nic za darmo. Naród będzie musiał zapłacić rachunek za to, że Donaldzika poklepano po pleckach na salonach...
0
@Roobo Jeszcze tylko podobny traktat z Wielką Brytanią i będziemy bezpieczni, tj. bezpieczni aż do rozpoczęcia wojny... ;)
1
@jedrek7000 +1 Najprawdopodobniej będzie tak ja piszesz.
Wczoraj był stawiany pod ścianę do egzekucji. Dzisiaj tu na stronie co poniektórzy pisali, że ma prawa. W tv już go tłumaczą chorobą psychiczną. Za chwilę będą współczuć i mówić, że to tragedia dla obu rodzin, ofiary i- XD -sprawcy... Bulls**t niesamowity.
1
@D10SLEO Jak dla mnie powinien stracić swoje prawa, gdy zabił tą kobietę.
Jak posadzą go w za małej celi i nie będzie miał wystarczająco m2, to jeszcze będziemy mu płacili odszkodowanie... ;)
0
@BorzyKrzys Kto normalny chciałby być policjantem w Polsce? W tv robią z nich skorumpowanych, bezdusznych ludzi z tendencją do przemocy albo skończone pierdoły...
0
@tbas W Gliwicach witali Niemców w mundurach w czasie WWII chlebem i solą, więc nie jest to aż takie nierealne...
0
@BorzyKrzys Szprechen zi dojcz? Niśt...
0
@BorzyKrzys Zatem z czego wzięły się dwujęzyczne tablice w woj. opolskim?
1
Gdyby POLSKĘ PODZIELIĆ na wschodnią i zachodnią, to wystarczyłoby jedno pokolenie, nie więcej, i na zachodzie zapomnieliby nawet polską mowę, zniemczeni byliby do reszty. Zresztą już mamy wersję demo, Opolskie.
0
Amerykanin... A to plot twist. Leon XIV.
Dla KK po lewicowym papieżu zdecydowanie najlepszy byłby Kard. Robert Sarah.
6
@bezalkoholowy Włoch
0
No wyłaź już do tego okna!
0
@Bobo25 Aborcję można dokonywać w 9 miesiącu i nikt tam nie przejmuje się Konstytucją.
0
@bezalkoholowy Definicja pedofila?
Z 15-letnią dziewczyną, która się na to godzi, sypia 45-latek. Zgodne z prawem. Z 14-letnią dziewczyną sypia 18-latek. W myśl prawa pedofil. Nikogo nie będzie interesowało, że ona się na to godzi. Ona nie ma 15-u lat, według prawa jest niezdolna do podejmowania takich decyzji, a on jako osoba dorosła ją wykorzystuje.
Poza tym czy ci, którzy chcą kastracji i ci, którzy optują za wprowadzenia kary śmierci dopuszczają możliwość, że kogoś można skazać niesłusznie? Żeby nie było, wg mnie kara śmierci dla morderców wobec, których nie ma jakichkolwiek wątpliwość powinna być.
Ale nie ufam polskim sądom. Z więzienia niesłusznie skazanego można wypuścić. Straconych lat nikt mu nie zwróci. Zniszczono mu/jej życie. Niesłusznie skazanego na karę śmierci nie ożywią!