0

A jakiś sklep z Koszulkami bo tutaj to taki trochę mały wybór ??:)

0

Dziękuje Bardzo za pomoc :)

Zajebisty ten sklepik :)

Jeszcze Raz Dzięki :)

0

Siemka :)

Mam Pytanko :)

Chciał bym kupić szalik Barcy i jakieś pamiątki nie wiecie gdzie Można w Polsce kupić ?? odpiszcie mi prosze Dziękuje Bardzo :)

0

Ronaldinho gra dobrze w Milanie i wierze że zostanie ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?