0

Messi na ławce, tak rzadkie że aż dziwnie to wygląda ;p
Sanchez od początku powinien grać !!

0

niee, jeszcze na sportklubie leci

0

Quezal
Ja oglądam, leci na sportklubie+ a jak nie masz to po prostu wpisz w google drhtv i Ci wyskoczą transmisje na dziś i tam jest ten mecz.

0

Gratulacje dla Malagi, mam nadzieję, że powalczą w rewanżu bo mają realne szanse :) Ale jutro jest nasz dzień !
VAMOS BARCA

0

przestańcie przeżywać , real ma sie za najlepszych a proszę co pokazują .. to było wiadome przecież że jak strzelą to malaga opadnie ale walczą i gratulacje im za to, rewanż u nich nie zapomnijcie o tym :) liczę na nich chociaż wiadomo kto będzie faworytem. real zapewne dziś wygra ALE przynajmniej jutro nie będzie w mediach pełno srania się na sędziego. tak mi się wydaje :P

0

czytam tego newsa oraz niektóre komentarze i aż mnie skręca bo nie wiem jak można żartować sobie na takie tematy ?!
nie wiem może brak mi poczucia humoru

0

żarty żartami ale takie nie są na poziome.

0

Wielki człowiek. Dumna jestem, że jest częścią naszej Barcelony :)
VAMOS

0

Dziękuję i wzajemnie ! Życzę tego samego wszystkim, z całego serca ! :D :*
VeB ! Wesołcyh !

0

manusite.pl
Zarzucasz mi chamstwo i brak szacunku bo napisałam 'real' w swojej niekrótkiej wypowiedzi ?
nie sądzisz przypadkiem, że skoro na początku swojej wypowiedzi napisałam CR7 i Mou ( czyli z dużej litery ) to 'real' jest tylko literówką ?! Czyli mam szacunek do CR7 i do Mou a nie mam do Realu ?! paradoks jakich mało :) pomyśl człowieku zanim coś napiszesz bo jesteś żałosny .
I to jest tylko i wyłącznie moja sprawa w jaki sposób wypisuję tu swoje wypowiedzi. Mam prawo nie mieć do nich szacunku ? mam :) ale z chamstwem to sobie daruj.

0

a olać ich po co sobie zawracać głowę tymi prowokacjami. Kilka dni po przegranej z Barcą znowu mają się za najlepszych, CR7 znowu lepszy od Messiego a Mou najlepszy trener na świecie. Niech sobie tak gadają, faktycznie, w gadaniu są najlepsi, nikt ich nie przebije. Barca od dłuższego czasu odpowiada na to na boisku i powinniśmy być z tego dumni a nie wykłócać się z kibicami realu na stronie naszego klubu :)
Visca el Barca !

0

'Ale zdaję sobie sprawę, że słowną wojnę z nimi przegramy, dlatego staramy się odpowiadać na boisku'
Idealne podsumowanie wszystkiego :)

0

przestańcie gadać w przybyszami rm.pl to jest bez sensu, niech sobie piszą co chcą, niech się śmieją niech szydzą chociaż nie wiem jakie do tego maja podstawy ale dobra ich sprawa, robią to jakoś nieustannie i sami wiecie jak to się zawsze kończy. milkną i z podkulonymi ogonami uciekają z tej strony :) to że na ich stronie jedzie brakiem szacunku to nie znaczy że tutaj musi tak byc. My robimy swoje walczymy o najwyższe cele i zajmijmy się sobą.
VeB !

0

Grajmy swoje, jak coś to po prostu czekajmy na derby na Camp Nou :) prędzej czy później pewny siebie real straci punkty, spokojnie. my zajmijmy się swoją grą. Ja się tylko zastanawiam ile jeszcze trzeba wygrać meczów z realem, by ich kibice nabrali do nas szacunku ..

0

może Sevilla jeszcze powalczy, bo real dziś ma szczęście.

0

Bardzo dobre losowanie. Cieszę się, że trafiliśmy na niemiecką drużynę, jest blisko na wyjazd i nie musimy jechać do ruskich !! W rosji trzeba by pewnie było grać różowymi piłkami bo śniegu tam w cholere :P. Jest dobrze, znamy rywala, teraz trzeba się skupić na finale KMŚ !
VAMOS

0

Dokładnie, wygrajmy to dla Villi !
Zresztą co tu dużo pisać, piłkarze Barcy dobrze wiedzą dla kogo warto by było to wygrać !
Vamos !

0

Wracaj szybko Villa !
a tym, którzy już wyceniają Ville, myślą za ile by tu go sprzedać w takiej sytuacji to współczuję ... jeszcze nie jeden raz zachwyci w barwach Barcy. Niech poczuje, że kibice z nim są i czekają na jego powrót !
Może w Barcelonie teraz nie zachwycał ale na pewno był mocnym fundamentem reprezentacji Hiszpanii, więc wszyscy powinni się domyślać co teraz ten facet czuje .. trzeba go wspierać i cierpliwie czekać na powrót do zdrowia !
Wygrajmy ten sezon dla niego i dla Afellaya, aby w przyszłym sezonie mogli nam pomóc w walce o powtórzenie mam nadzieję, świetnego roku !
VeB !!

0

dokładnie, nie ma to związku z Barceloną ani nic.. a z jakiegoś przecież powodu każdy klub ma SWOJE forum i SWOJĄ stronę internetową :)

0

prokofiew
dokładnie :) ja tez nie lubię wisły i przychodzę tu czytać newsy i komentarze na temat Barcelony, a skoro ktoś się tu podnieca innym klubem to mam prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat :) ja też kibicuję Arce ale nie wypisuję tutaj Tylko Arka Gdynia.

0

arab123
no co Ty ?! pisze się 'słów' ? dziękuję, gdyby nie ty, to bym się nie zorientowała . jak nie masz czego to czepiasz się literówek :P
ok ok ale takie teksty to wypisuj na pieskim forum bo może nie wszyscy chcą na to patrzeć.
pozdro

0

arab123
prosze Ciebie nie zaśmiecaj ten strony tak beznadziejną wiązanką słow !

0

Ci to mają życie :P żeby im tylko kasy na zakupach nie zabrakło ;d

0

świetny po prostu świetny tekst, gratuluję zdolnej ręki :)
przyjemnie się czyta świętą prawdę ujętą w niesamowitych zdaniach. tekst który wlewa dumę w serce czytającego i jego forma, która powala na kolana. po prostu się jaram tymi 'wypocinami' jak zaznaczył autor.
a co do derbów, ta wygrana sprawiła mi radość, która przewyższyła radość po zwycięstwie na Bernabeu 2-6 czy też na Camp Nou 5-0 .. Barca zamknęła usta wszystkim, którzy zwątpili a przede wszystkim Mou i jego 'ekipie'.
Pozdrawiam prawdziwych, którzy z Barcą od lat na dobre i na złe. Lecimy po mistrzostwo.
VAMOS

0

ALE BRAMKA !

0

i 2-0 !!!!!!

0

szczęka opada !

0

widać jak gracze Bate zajarani są tym, że w ogóle będą za chwilę grać na Camp Nou :)

0

zobaczymy co młodzi pokarzą
Vamos !!

0

to że podwyższonego ryzyka to nie powinno chyba nikogo dziwić :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?