Jola
Dołączył/a: październik 2011
Gdynia
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiecie może ile ludzi z FCBP pojechało na ten mecz ?
0
Milan zremisował z Bate 1-1 !!
0
oper21 - prawda
0
jozek Guardiola
moze i nie potrafią ale próbują bo wiedzą, że jest na nich sposób :)
a do Barcy nikt tak nie podskoczył, wolą siedzieć i liczyć na kontry. taki futbol leczy ale co zrobić :P
0
culeson
a i niech się bronią, niech się zastawią pod bramką a Barca i tak znajdzie lukę :P
ale wydaje mi się , że jednak zaryzykują i nie wyjdą z podkulonym ogonem :P
chociaż real ostatnio się otworzył, był w szczytowej formie i nie potrafił wygrać z Barceloną w najsłabszej formie ( chodzi mi o superpuchar hiszpanii ) . a zresztą, kto ich tam wie :P
0
ale po co patrzec na ten real ... teraz my musimy grać swoje, wygrywać wszystko plus w derbach pokazać realowi gdzie jego miejsce :)
0
powiedzcie mi kto potrafi grac z Barca otwarty futbol oprócz man u w finałach LM i realu chociaż nie zawsze ? przed realm się otwierają co widać na załączonym obrazku ale w sumie po co narzekać. wydaje mi sie ze bedzie tak jak w zeszlym sezonie, bo to wszystko wygląda dokladnie jak rok temu, tylko wtedy mielismy jedną porażkę na koncie a teraz nie. teraz Barca miala 2-3 spotkania slabsze a od soboty zacznie grac swoje. real tez sie odmieni, powygrywa teraz po 5 czy 6-1,2 ale potem trafi na wymagających rywali na których się złamie a potem nie podniesie. Mam nadzieje ze tak bedzie :))
0
w zeszłym sezonie real tez gromil na poczatku i co z tego wyszlo, nie patrzmy juz na ten real. Liczy się Barca która mam nadzieje od soboty wróci do swojego stylu wygrywania :)
0
a Barca miala z villareal gorszy wynik ?:P
0
JEST WYGRANA CIESZYĆ SIĘ A NIE MARUDZIĆ !!! :D
VeB kochani !! :D
0
damilio - moim zdaniem tak będzie :) powaznie ten sezon jest prawie taki sam jak poprzedni, chodzi mi o początek i mam nadzieje ze skonczy się tak jak poprzedni, tylko jeszcze z pucharem króla do kolekcji :P
przestańcie już narzekać i czekajmy na sobote ludziska
0
v3go - popieram
0
damilio - a pamiętasz w jakim stylu zaczęliśmy poprzedni sezon ? w jakim przegraliśmy z herculesem u siebie ? pamiętasz ? bo to był całkiem podobny styl ! a sezon dopiero się rozkręcał tak jak teraz ... i nie muszę przypominać ile osiągnęliśmy po niezbyt obiecującym starcie
0
LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ !!! powaznie przed meczem większość pisała że zadowoli się wynikiem 0-1 dla Barcy, takim wynikiem mecz się skończył i narzekacie na to ... to że zagrają 2-3 spotkania w sezonie gorzej niż pozostałe to nic nie oznacza, w każdym klubie tak sie dzieje, dobrze ze na poczatku sezonu a nie pod koniec ! po tym meczu na pewno będą grać lepiej ! w zeszłym sezonie też zaczeliśmy podobnie, tylko mieliśmy remis i jedną przegraną u siebie 0-2 a z kim ? z BENIAMINKIEM ! a jak sezon się skończył ?! nie musze przypominać :))
Brawo Barca ! 3 punkty jadą do Barcelony !
Visca el Barca !!
0
może grają 'taki piach' ponieważ nie da się ciągle grać na maxa ? w każdym sezonie zdarzają się słabsze mecze, trzeba się z tym pogodzić i przestać marudzić jeśli Barca zagra 2-3 spotkania słabiej niż 50 innych :)
0
wsercubiel - ok nie bede :P
0
wsercubiel - zejdz ze mnie człowieku
0
neymar - przecież żadna moja wypowiedź nie była kierowana do Ciebie ;>
0
daxpl - wracaj na strone realu i tam pucuj do ronaldo :) tylko fan realu i cr7 moze pisac takie rzeczy. pozdrowenia
0
daxpl - coś mi się wydaje że jesteś za realem :))
0
przed meczem większość mówiła, że zadowoli ich zwycięstwo 1-0 a teraz marudzą, że tak jest ;p masakra
0
daxpl - a ty go znasz ? chodzisz z nim na kawke ? zazdroszcze ;d
0
daxpl - w tej sytuacji mógł podawać tylko do publiczności, ogarnij ;p
0
pedro .... ;/
0
i teraz granada nie ma czego bronić i powinno się ciekawiej zrobić
0
i GOOOOOOOL :D
0
a weź ogarnij się w grze jak zespół przeciwny się muruje pod bramką :) muszą znaleźć jakąś lukę, to nie jest takie proste jak się wydaje heh
0
spoko spoko ;p
0
0
no i dobrze :) jak zwykle świetna wypowiedź :)
a tematu realu i mou nie ma co poruszać bo to nie ma sensu. na boisku Barca pokarze kto potrafi tylko gadać a kto grać fenomenalną piłkę. Amen