Nie mogę patrzyć na wasze komentarze, Valdes jest jednym najlepszych bramkarzy na świecie i może Casillas, Buffon albo Cech są lepsi ale to jest jedyna trójka zawodników od których VV jest gorszy.
Przecież lepiej że jest jednym z wielu talentów których Barca postanowiła wypuścić w świat, ja my życzę żeby kiedyś grał na poziome Fabregasa. Był by kolejny dowód na geniusz La Masia.
No tak, 'yogoorcik' ... to ma wielki sens, a ponieważ Chelsea ma środkowego obrońce który jest Anglikiem, Barca zamierza zakupić zawodnika z wysp kosztem Puyola ... O kurcze! Inter ma Szweckiego napastnika, no to przecież znaczy że trzeba sobie zakupić Szweda na atak. Przecież to jest czysto logiczne...
Wiecie co, zaczynam myśleć że zawsze mówię że Valdes jest równy Casillasowi tylko dla tego że jestem kibicem Barcy. Muszę z przykrością stwierdzić że być może jest on lepszym zawodnikiem od naszego bramkarza, ale nie mówmy tu o wielokrotnościach, Casillas może być nieco lepszy, ale przede wszystkim na tym poziomie są to naprawdę znikome różnicę.
A i jeszcze coś. Nie używajcie stwierdzenia że Messi jest 2x lepszy od (powiedzmy) C.Ronaldo, a ten z kolei 3,29x lepszy od Robbena. Piłka nożna to nie matematyka, klasy zawodnika nie stanowi liczba ani pieniądz.
Dokladnie, ja sie tez balem, ale tego ze ostatnimi czasy w Barcie boczni obroncy sie marnuja, w sensie ze traca forme a nie ma nic gorszego niz 30mln w bloto. A tu niespodzianka :D.
(Sory ze bez polskich znakow ale jestem na Angielskim kompturerze.
Sprzedać Henrego, Eto, Kiete albo Hleba? Na jakiej podstawie? Henry zaczyna wreszcie grać w piłkę, Eto jest obecnie najbardziej kompletnym napastnikiem jakiego znam, Keita to fantastyczny Def Pomocnik na wymianę z Yaya a Hleb przecież fantastycznie się wprowadził a do tego jest chyba najbardziej uniwersalnym zawodnikiem w Barcelonie. Jak dla mnie nikogo nie sprzedawać, nikogo nie kupować, a szczególnie nie Arshavina.
Valdes to świetny bramkarz, więc nie wiem o co wielu krytykom chodzi. Popełnia błędy tak jak każdy bramkarz, i wielu zapamiętało go tylko za to, ale nie dość że z meczu na mecz jego błędy zanikają to do tego potrafi zaskoczyć fantastyczną interwencją.
Valdesowi może zdazrzy się nie jeden głupi błąd, ale uda mu się też nie raz genialna interwencja więc ja śmiem powiedzieć że to Valdes jest niedoceniany czasem a nie Pinto, zagrał swoje i tyle. 6 jest oceną za udany mecz. 7 to już wyrurzniający się zawodnik.
Komentarze
0
Nie mogę patrzyć na wasze komentarze, Valdes jest jednym najlepszych bramkarzy na świecie i może Casillas, Buffon albo Cech są lepsi ale to jest jedyna trójka zawodników od których VV jest gorszy.
0
Alves nie zagra Valsor, przynajmniej tak twierdzi sky tv, ja sam nie pamiętam ile on tych żółtych ma.
0
Czemu tak wielu kibiców Barcy tak go nienawidzi?
Przecież lepiej że jest jednym z wielu talentów których Barca postanowiła wypuścić w świat, ja my życzę żeby kiedyś grał na poziome Fabregasa. Był by kolejny dowód na geniusz La Masia.
0
No tak, 'yogoorcik' ... to ma wielki sens, a ponieważ Chelsea ma środkowego obrońce który jest Anglikiem, Barca zamierza zakupić zawodnika z wysp kosztem Puyola ... O kurcze! Inter ma Szweckiego napastnika, no to przecież znaczy że trzeba sobie zakupić Szweda na atak. Przecież to jest czysto logiczne...
Wiecie co, zaczynam myśleć że zawsze mówię że Valdes jest równy Casillasowi tylko dla tego że jestem kibicem Barcy. Muszę z przykrością stwierdzić że być może jest on lepszym zawodnikiem od naszego bramkarza, ale nie mówmy tu o wielokrotnościach, Casillas może być nieco lepszy, ale przede wszystkim na tym poziomie są to naprawdę znikome różnicę.
A i jeszcze coś. Nie używajcie stwierdzenia że Messi jest 2x lepszy od (powiedzmy) C.Ronaldo, a ten z kolei 3,29x lepszy od Robbena. Piłka nożna to nie matematyka, klasy zawodnika nie stanowi liczba ani pieniądz.
:)
0
Dokladnie, ja sie tez balem, ale tego ze ostatnimi czasy w Barcie boczni obroncy sie marnuja, w sensie ze traca forme a nie ma nic gorszego niz 30mln w bloto. A tu niespodzianka :D.
(Sory ze bez polskich znakow ale jestem na Angielskim kompturerze.
0
Sprzedać Henrego, Eto, Kiete albo Hleba? Na jakiej podstawie? Henry zaczyna wreszcie grać w piłkę, Eto jest obecnie najbardziej kompletnym napastnikiem jakiego znam, Keita to fantastyczny Def Pomocnik na wymianę z Yaya a Hleb przecież fantastycznie się wprowadził a do tego jest chyba najbardziej uniwersalnym zawodnikiem w Barcelonie. Jak dla mnie nikogo nie sprzedawać, nikogo nie kupować, a szczególnie nie Arshavina.
0
Nie no, pogoda mistrz. :D
0
Szkoda go, ale tak to jest jak starasz się wszystko przyspieszyć. Dla mnie ten transfery to był ewidentny krok do tyłu.
0
Valdes to świetny bramkarz, więc nie wiem o co wielu krytykom chodzi. Popełnia błędy tak jak każdy bramkarz, i wielu zapamiętało go tylko za to, ale nie dość że z meczu na mecz jego błędy zanikają to do tego potrafi zaskoczyć fantastyczną interwencją.
Valdes jest jednym z najlepszych.
0
"Śmiech na sali... " - za durny komentarz ...
Valdesowi może zdazrzy się nie jeden głupi błąd, ale uda mu się też nie raz genialna interwencja więc ja śmiem powiedzieć że to Valdes jest niedoceniany czasem a nie Pinto, zagrał swoje i tyle. 6 jest oceną za udany mecz. 7 to już wyrurzniający się zawodnik.