Jot.es
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warrszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mogę patrzyć na wasze komentarze, Valdes jest jednym najlepszych bramkarzy na świecie i może Casillas, Buffon albo Cech są lepsi ale to jest jedyna trójka zawodników od których VV jest gorszy.
0
Alves nie zagra Valsor, przynajmniej tak twierdzi sky tv, ja sam nie pamiętam ile on tych żółtych ma.
0
Czemu tak wielu kibiców Barcy tak go nienawidzi?
Przecież lepiej że jest jednym z wielu talentów których Barca postanowiła wypuścić w świat, ja my życzę żeby kiedyś grał na poziome Fabregasa. Był by kolejny dowód na geniusz La Masia.
0
No tak, 'yogoorcik' ... to ma wielki sens, a ponieważ Chelsea ma środkowego obrońce który jest Anglikiem, Barca zamierza zakupić zawodnika z wysp kosztem Puyola ... O kurcze! Inter ma Szweckiego napastnika, no to przecież znaczy że trzeba sobie zakupić Szweda na atak. Przecież to jest czysto logiczne...
Wiecie co, zaczynam myśleć że zawsze mówię że Valdes jest równy Casillasowi tylko dla tego że jestem kibicem Barcy. Muszę z przykrością stwierdzić że być może jest on lepszym zawodnikiem od naszego bramkarza, ale nie mówmy tu o wielokrotnościach, Casillas może być nieco lepszy, ale przede wszystkim na tym poziomie są to naprawdę znikome różnicę.
A i jeszcze coś. Nie używajcie stwierdzenia że Messi jest 2x lepszy od (powiedzmy) C.Ronaldo, a ten z kolei 3,29x lepszy od Robbena. Piłka nożna to nie matematyka, klasy zawodnika nie stanowi liczba ani pieniądz.
:)
0
Dokladnie, ja sie tez balem, ale tego ze ostatnimi czasy w Barcie boczni obroncy sie marnuja, w sensie ze traca forme a nie ma nic gorszego niz 30mln w bloto. A tu niespodzianka :D.
(Sory ze bez polskich znakow ale jestem na Angielskim kompturerze.
0
Sprzedać Henrego, Eto, Kiete albo Hleba? Na jakiej podstawie? Henry zaczyna wreszcie grać w piłkę, Eto jest obecnie najbardziej kompletnym napastnikiem jakiego znam, Keita to fantastyczny Def Pomocnik na wymianę z Yaya a Hleb przecież fantastycznie się wprowadził a do tego jest chyba najbardziej uniwersalnym zawodnikiem w Barcelonie. Jak dla mnie nikogo nie sprzedawać, nikogo nie kupować, a szczególnie nie Arshavina.
0
Grę nogami to przez ostanie 3 lata poprawiał z roku na rok, być może w tym sezonie wreszcie to się premiuje. Szkoda mi tylko tego że mimo wszystko pozostaje niedoceniany (Valdes). Nigdy nie uważałem go za gorszego od Casillasa, niestety wiele innych osób nawet nie dopuszcza do siebie takiej myśli.
0
No właśnie ciekawe co im tak długo zajmuje, powinni wejść do kwadratowego pokoju wyjąć kartki zacząć pisać, podpisać i gitara. :)
Hmm... mówiłem że Saviola nie przejdzie do Realu a jednak to zrobił więc w 100% nie powiem że Xavi zostanie. Ale wierzę w niego ;)
0
Panowie, Hleb miał uraz a do tego wcale nie gra tak źle jest bardzo dobrym zmiennikiem i alternatywą na kilka pozycji. Caceres z kolei był nawet przypasowywany na wypożyczenie, ponieważ jest młody i miał zbierać doświadczenie, widać Pep zdecydował że sam go lepiej wyszkoli - poczekajcie ze 2 lata myślę że wtedy będzie można zdecydować czy to jest udany czy nie udany transfer ;)
0
Jeśli dostanie nagrodę, to chyba tylko po to żeby nie pozwał w razie czego UEFA, bo zależy mu na tym tak jak by miał zaraz umierać... jeśli jest taki dobry, i jest pewny siebie to mógł by się chociaż zamknąć i spokojnie wybrać garnitur na galę. Coraz bardziej przekonuje się że Cristiano jest zawodnikiem który psuje wizerunek wielu inteligentnym piłkarzom - głupi mięśniak.
0
Milo to slyszec. (Brak polskich znakow w systemie :)
0
Valdes to świetny bramkarz, więc nie wiem o co wielu krytykom chodzi. Popełnia błędy tak jak każdy bramkarz, i wielu zapamiętało go tylko za to, ale nie dość że z meczu na mecz jego błędy zanikają to do tego potrafi zaskoczyć fantastyczną interwencją.
Valdes jest jednym z najlepszych.
0
Trochę przesada z tymi wojnami gazet, katalońskie dzienniki piszą na niekorzyść Realu a madryckie na nie korzyść Barcelony, Nuuuuda. Nie wiem, nie było mnie tam więc komentować sytuacji nie będę - niektórym z was też radze zrobić to samo!
0
Szkoda go, ale tak to jest jak starasz się wszystko przyspieszyć. Dla mnie ten transfery to był ewidentny krok do tyłu.
0
Nie no, pogoda mistrz. :D
0
"Nie zdobył piłki bo jest średniakiem. Nie zasłużył. Ponadto wielu innych i KLASOWYCH zawodników nie zdobyło tej nagrody wiec nie ma co sie dziwić." - no tak najlepiej to nagrody rozdawać masowo, kto chcę niech bierze. Zobacz sobie listę zdobywców nagród typu złota piłka itd. i powiedz czy rzeczywiście nie zasłużyli na nią
0
Ja tam nie oceniam, ale Bojan pod względem urody to jeszcze trochę się zmieni. To dopiero dzieciak jest. A poza tym z tego co wiem to wcale takiej złej opinii wśród kobiet nie ma ;)
0
Co cieszy to to że ma dobre warunki fizyczne :) - przynajmniej na tle innych rówieśników.
0
"Śmiech na sali... " - za durny komentarz ...
Valdesowi może zdazrzy się nie jeden głupi błąd, ale uda mu się też nie raz genialna interwencja więc ja śmiem powiedzieć że to Valdes jest niedoceniany czasem a nie Pinto, zagrał swoje i tyle. 6 jest oceną za udany mecz. 7 to już wyrurzniający się zawodnik.
0
Madryt pełen k**** to woleli barcelone (bez urazy kibicom realu - tylko żart)
0
No rzeczywiście mecz niesprawiedliwy był pod względem sędziowania, nie mniej jednak athletic miał kilka sytuacji i gdyby mieli jeszcze więcej szczęścia niz mieli to byśmy mogli świętować samotne drugie miejsce :D
0
Dobry artykuł, może dość jedno stronny ale to w końcu strona poświęcona FCB :)
0
Villa przegrywa z Atletico więc już tylko 80 minut i 2 miejsce na ten tydzień :D
0
A ja uważam że to zmiana na lepsze, nowy wygląd i opcje przyciągną wiele ludzi. A dla starych użytkowników to fajna zmiana :)
0
No rotacja bardzo wazna jest podczas kiedy gra się w tylu rozgrywkach w sezonie.