1

@addept Nie ma.
Maciek myślał, że będzie konkurencją dla Pedriego, ale nie wyszło.

0

@Kozinho. To nie takie proste, zmienić się w @jowita to sztuka dla najwytrwalszych :P

1

@TR3YWAY o to mi właśnie chodziło… tam jeszcze podobno między babcią a tą drugą żoną było wiele różnych pań na krótki dystans.

1

@TR3YWAY ten dziadek nawet nie był jakimś chadem. Oczywiście ja go poznałam już jako starszego pana, ale niski, nieciekawy. Kasą nabity też nie był, więc chyba miał inny argument w kieszeni, że te baby tak leciały.
Dla mnie to trochę brak szacunku do samej siebie, że wchodzę w układ bycia jedną z wielu, ale jak widać, dla niektórych kobiet to nie problem.

0

@TR3YWAY grunt, że paniom odpowiadał ten układ…

0

@LAMC_10 Nie chcę zgadywać, pytam po co mnie oznaczyłeś?

2

@TR3YWAY moja przyjaciółka miała takiego dziadka:
Miał żonę kościelną czyli babcię.
Miał żonę cywilną.
I miał też konkubinę.

Na święta nie przyjeżdżał do jedynego syna i wnuków, bo spędzał czas z rodziną konkubiny. Prosił syna, by na ten czas zapraszał jego oficjalną żonę, by nie była sama, więc żona cywilna spędzała święta z żoną kościelną.
Na wszelkie uroczystości chodził z żoną cywilną, podczas gdy na codzień ciupciał konkubinę.

Umarła żona kościelna, potem cywilna, a w niedługim czasie umarł i on.
Wychodzi na to, że on wykończył żony, a konkubina jego.

0

@LAMC_10 mnie pytasz czy @gumaza?

0

@esem91 @Kozinho. na początku każdy tak mówi, a potem życie weryfikuje :P

1

@Faro ja nie lubię podróbek.

7

@Esteban_ ubogacenie kulturowe

1

@Faro Helena, mam zawał…

1

@Kozinho. A potem porzucić, bo tylko kebaby żre, to zaraz gruba będzie xD

2

@Kessie istnieje taka możliwość xd

2

@tomek8756 tylko dżentelmeni z La Rambli nie stoją za mną w biedronce :(

2

@tomek8756 finalnie nie zaprosił…

2

@tomek8756 jak chcesz, mogę oddać :P

0

@Kgorecki2500 przy tym ile ja tego pije, to akurat bez różnicy.

2

@Kgorecki2500 obrzydliwe są.

3

@Ilka ja nie zapomnę, jak kiedyś stanęłam u dziadków pod oknem i wujek wylał na mnie kubeczek wody. Jak nocowałam u dziadków, to zawsze rano były walki na wodę. To były czasy, teraz to nie ma czasów.

3

@gumaz w tradycji osoba oblana była uważana za atrakcyjną. Bycie oblanym oznaczało rychły ożenek/zamążpójście.

0

@tomek8756 ktoś jeszcze oblewa obcych ludzi??? Ja zawsze tylko w domu się w to bawiłam.

1

@MessiForeverTheBest Nie zawiodłam się xD

4

Mokrego lanego poniedziałku, kochani!

1

@LeoMessiiBarcaPepa jeszcze nie wiemy, co nas czeka po drodze. Może hat-trick na wagę awansu z Atleti…

2

@LAMC_10 Wam niedowiarkom.

@misterio kto ma wierzyć, jak nie ja?

2

@FcPortoFan1999 Niedobrze :(

4

@LAMC_10 On Wam wszystkim jeszcze pokaże!

2

@FcPortoFan1999 O proszę… a u mnie była.

1

@FcPortoFan1999 Oski, u Ciebie była burza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?