July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@addept Nie ma.
Maciek myślał, że będzie konkurencją dla Pedriego, ale nie wyszło.
0
@Kozinho. To nie takie proste, zmienić się w @jowita to sztuka dla najwytrwalszych :P
1
@TR3YWAY o to mi właśnie chodziło… tam jeszcze podobno między babcią a tą drugą żoną było wiele różnych pań na krótki dystans.
1
@TR3YWAY ten dziadek nawet nie był jakimś chadem. Oczywiście ja go poznałam już jako starszego pana, ale niski, nieciekawy. Kasą nabity też nie był, więc chyba miał inny argument w kieszeni, że te baby tak leciały.
Dla mnie to trochę brak szacunku do samej siebie, że wchodzę w układ bycia jedną z wielu, ale jak widać, dla niektórych kobiet to nie problem.
0
@TR3YWAY grunt, że paniom odpowiadał ten układ…
0
@LAMC_10 Nie chcę zgadywać, pytam po co mnie oznaczyłeś?
2
@TR3YWAY moja przyjaciółka miała takiego dziadka:
Miał żonę kościelną czyli babcię.
Miał żonę cywilną.
I miał też konkubinę.
Na święta nie przyjeżdżał do jedynego syna i wnuków, bo spędzał czas z rodziną konkubiny. Prosił syna, by na ten czas zapraszał jego oficjalną żonę, by nie była sama, więc żona cywilna spędzała święta z żoną kościelną.
Na wszelkie uroczystości chodził z żoną cywilną, podczas gdy na codzień ciupciał konkubinę.
Umarła żona kościelna, potem cywilna, a w niedługim czasie umarł i on.
Wychodzi na to, że on wykończył żony, a konkubina jego.
0
@LAMC_10 mnie pytasz czy @gumaza?
0
@esem91 @Kozinho. na początku każdy tak mówi, a potem życie weryfikuje :P
1
@Faro ja nie lubię podróbek.
7
@Esteban_ ubogacenie kulturowe
1
@Faro Helena, mam zawał…
1
@Kozinho. A potem porzucić, bo tylko kebaby żre, to zaraz gruba będzie xD
2
@Kessie istnieje taka możliwość xd
2
@tomek8756 tylko dżentelmeni z La Rambli nie stoją za mną w biedronce :(
2
@tomek8756 finalnie nie zaprosił…
2
@tomek8756 jak chcesz, mogę oddać :P
0
@Kgorecki2500 przy tym ile ja tego pije, to akurat bez różnicy.
2
@Kgorecki2500 obrzydliwe są.
3
@Ilka ja nie zapomnę, jak kiedyś stanęłam u dziadków pod oknem i wujek wylał na mnie kubeczek wody. Jak nocowałam u dziadków, to zawsze rano były walki na wodę. To były czasy, teraz to nie ma czasów.
3
@gumaz w tradycji osoba oblana była uważana za atrakcyjną. Bycie oblanym oznaczało rychły ożenek/zamążpójście.
0
@tomek8756 ktoś jeszcze oblewa obcych ludzi??? Ja zawsze tylko w domu się w to bawiłam.
1
@MessiForeverTheBest Nie zawiodłam się xD
4
Mokrego lanego poniedziałku, kochani!
1
@LeoMessiiBarcaPepa jeszcze nie wiemy, co nas czeka po drodze. Może hat-trick na wagę awansu z Atleti…
2
@LAMC_10 Wam niedowiarkom.
@misterio kto ma wierzyć, jak nie ja?
2
@FcPortoFan1999 Niedobrze :(
4
@LAMC_10 On Wam wszystkim jeszcze pokaże!
2
@FcPortoFan1999 O proszę… a u mnie była.
1
@FcPortoFan1999 Oski, u Ciebie była burza?